Ant Simulator izstrāde atcelta, paldies striptīzdejotājām

Protams, striptīzdejotājas nav vainīgas, bet tieši viņām tika daļa spēles izstrādei paredzētās naudas, kas tika nekaunīgi iztērēta.

2.Februāris 2016 12:09
Vito

Spēļu izstrāde un izdošana tiek atcelta dažādu iemeslu dēļ, bet es neatceros, kad pēdējo reizi tam par iemeslu būtu bijusi naudas notriekšana alkoholā un striptīzdejotājās. Tieši šī iemesla dēļ ir atcelta Ant Simulator izstrāde, skaidro spēles galvenais programmētājs Ēriks Terešinskis (Eric Tereshinski).

Ant Simulator sākumā tikai izveidota 2014.gadā 48 stundu ilgā datorspēļu izstrādes pasākumā Ludum Dare. Tā kā spēle piesaistīja vērā ņemamu uzmanību, Ēriks izlēma veidot izstrādātāju kompāniju un pārvērst Ant Simulator par nopietnu projektu, apvienojoties ar Taileru Monsu (Tyler Monce) un Devonu Steiliju (Devon Staley).

Ēriks jau ir paspējis izpētīt, ko varētu darīt legālā ceļā, tomēr pašreizējā situācija neizskatās diez ko cerīga, jo šķiet, ka viņa ilggadējie draugi šo krāpniecību ir plānojuši jau sen, līgumā visu izkārtojot tā, lai viņus ne pie kā nevarētu vainot. Piemēram, līgumā viņī ir minēti kā konsultanti, līdz ar to viņiem nav obligāti jāstrādā pie spēles izstrādes, tajā pat laikā nekas viņiem neliedz rīkoties ar spēles izstrādei paredzēto budžetu, kā arī fanu ziedojumiem. Viņu nekaunība ir neaprakstāma, jo visus ballīšu, alkohola un striptīzdejotāju izdevumus viņi ir veikli norakstījuši kā "biznesa tikšanās".

Lai gan šāds notikums Terešinski ir satriecis profesionāli un personīgi, viņš uz nākotni raugās pozitīvi un sola turpmāk būt uzmanīgāks partneru izvēlē, neskatoties uz to, cik tuvi draugi tie būtu.

1176 skatījumi 3 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru Fallout 4 vairs nevarēs spēlēt bez galvas
2.Februāris 2016 11:26
Vito

3 Komentāri

3.Februāris 2016 12:32

Nebūtu brīnums, ka šis nav vienīgais projekts, kur nauda tiek iztērēta lietām, kuras nav paredzētas. Tādi noteikti ir daži labi kickstarter projekti

3.Februāris 2016 20:03
edza Spameris

es dzirdēju, ka notērēti 4k .. tas jau nav tik daudz

4.Februāris 2016 20:12

Tas ir tizli!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!