UFC čempiona strīmu pārtrauc dopinga pārbaude

Jau kādu laiku ASV sportistiem dopinga pārbaudes tiek veiktas nejauši izvēlētos brīžos. Acīmredzot arī kad tie spēlē datorspēles.

2.Februāris 2016 10:53
Vito

UFC čempiona Demetrious "Mighty Mouse" Johnson fani, kuri mēdz skatīties viņa strīmus, bija aculiecinieki viņa pārsteigumam, kad Bloodborne spēles laikā viņu apciemoja narkotiku un dopinga pārbaudes veicēji. Interesanti, ka neilgi pirms incidenta daži skatītāji čatā paspēja pajokot par to, kā būtu, ja strīmu pēkšņi pārtrauktu dopinga pārbaude.

Varētu šķist dīvaini, ka šāda pārbaude nejauši pārsteidz sportistu, tomēr kā izrādās, tā pēdējā laikā ir normāla prakse. Senāk sportisti jau laikus zināja, kad viņiem tiks veiktas šādas pārbaudes un tās parasti notika tieši pirms sacensībām. Pirms kāda laika gan UFC deva atļauju ASV Anti-Dopinga Aģentūrai (angliskais saīsinājums - USADA) veikt šādas pārbaudes nejauši izvēlētos brīžos, tātad arī datorspēļu strīmu laikā.

Kā redzams video, čempions mierīgi izbauda strīmošanu, līdz pēkšņi kāds klauvē pie durvīm, izraisot viņā izbrīnu. "Uzgaidiet mirkli, kāds klauvē pie manām durvīm gluži kā policija. Kas pie velna tā dauzās pie durvīm?" viņš izbrīnīti vaicāja skatītājiem, un jau pēc brīža aicināja viesus pievienoties strīmam.

1194 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

2 komentāri Optibet.lv FIFA 16 LAN
2.Februāris 2016 10:05
skillz.lv

1 Komentārs

4.Februāris 2016 20:18

Šis ir labs. tā jau arī vajag sportistiem, lai ir godīga cīņa sporta laukumā!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!