Hitman - pirmais PS4 ekskluzīvais kontrakts sauksies The Director

Hitman spēļu izstrādātāji IO Interactive nesen atklāja vairāk informāciju par gaidāmo betu, kā arī par pirmo PlayStation 4 ekskluzīvo Hitman kontraktu...

3.Februāris 2016 22:19
Skhen

Hitman spēļu izstrādātāji IO Interactive atklāj vairāk informāciju par gaidāmo betu, kā arī par pirmo PlayStation 4 ekskluzīvo _Hitman _kontraktu.

Kā zināms, Hitman beta vispirms sāksies uz PlayStation 4 konsoles 12. februārī (uz PC 19. februārī) ar ekskluzīvo pieejamību _The Sarejevo Six _saturam, kas sastāvēs ar vēl papildus 6 kontraktiem. The Sarejevo Six ir kā "side-story", kas iepazīstinās vairāk par CICADA paramilitāro vienību.

Runājot par pirmo ekskluzīvo kontraktu priekš PlayStation 4, tad tā sauksies The Director, kur plikpaurainajam slepkavam Aģentam 47 mērķis būs Skots Sarnos (Scott Sarno) - Eiropas Operācijas prezidents pār grupējumu CICADA.

Taču Skots nav parasts mērķis un ar pliku roku ņemams - 30 gadus veterāns dažādām slepenām operācijām, kas ir iesaistījies "apšaubāmos" darījumos Eiropā un Tuvajos Austrumos. Viņš ir ļoti apmācīts un vērienīgs, tādēļ spēlētājiem būs jāpasvīst, lai tiktu viņam klāt, jo viņu cītīgi apsargā CICADA aģenti. The Director kontrakts būs pieejams 11. martā vienlaikus ar Hitman spēles relīzi.

Gribot negribot ir jāpiemin fakts, kuru noteikti interneta plašumos esi padzirdējis - Hitman būs epizodiska spēle, kas laika gaitā piedāvās arvien jaunākas epizodes par kuriem būs jāmaksā atsvevišķi. Taču par 60 ASV dolāriem spēlētājam būs pieejama pilna pieredze ar visām topošajām epizodēm. Daļa fanu ir nesapratnē par šāda veida lēmumu no spēļu izstrādātājiem, bet kā viņi apgalvoja, "tas ļaus atveltīt vairāk laika un uzmanību katram spēles līmenim, tādējādi pasniedzot spēli visaugstākā kvalitātē."

Bet tiem, kuriem tik ļoti nepatīk šāds varaintts - var nogaidīt līdz 2016. gada beigām, kad tiks arī izlaista Hitman diska versija.

Garantētu Hitman betu var iegūt iepriekšpasūtot spēli, un tie, kuri iepriekšpasūtīs_ Full Experience _vai Collector's Edition versijas - saņems _Blood Money Requiem Pack _piedevām ar stilīgu baltu uzvalku.

Attēla apraksts

1344 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

3 komentāri Ant Simulator izstrāde atcelta, paldies striptīzdejotājām
2.Februāris 2016 12:09
Vito

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!