Mirror's Edge Catalyst stāsta treileris un slēgtā beta!

Šīs spēles fani var uzgavilēt, jo DICE laiž klajā jaunāko Mirror's Edge Catalyst stāsta treileri un EA paziņoja ko negaidītu - ir gaidāma arī slēgtā beta.

4.Februāris 2016 19:48
Skhen

Šīs spēles fani var uzgavilēt, jo DICE laiž klajā jaunāko Mirror's Edge Catalyst stāsta treileri unEA paziņoja ko negaidītu - ir gaidāma arī slēgtā beta.

EA apsola, ka tuvākajā laikā tiks atklāta vairāk informācijas par sāstu un spēles pasauli. _Mirrror's Edge Catalyst _būs atvērtās pasaules tipa spēle, kas nozīmē pilnīgu brīvību un vides izpēti, kurā ļoti labi iederēsies free running elementi.

Pagaidām nav zināma sīkāka informācija par betu, piemēram, kad tā sāks savu darbību. Taču jau tagad var pieteikties intrigu pilnajai betai oficiālajā Mirror's Edge Catalyst mājas lapā mirrorsedge. Spēles testēšana būs iespējama uz PlayStation 4 un Xbox One konsolēm, kā arī uz PC . Spēles pilnā versija iznāks 24. maijā uz trim iepriekšminētajām platformām.

1201 skatījumi 5 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru Hitman - pirmais PS4 ekskluzīvais kontrakts sauksies The Director
3.Februāris 2016 22:19
Skhen

5 Komentāri

4.Februāris 2016 19:52
Skhen Redaktors

Es personīgi esmu ļoti liels šīs spēles cienītājs un neticas, ka ir pagājuši vesel 8 gadi kopš pirmās Mirror's Edge spēles. Gaidu ar nepacietību!

4.Februāris 2016 19:59
edza Spameris

jū pirmā spēle tika izspēlēta entās reizes tiešām patika.. šī .. nu cerēsim pēc trailera jau liekas baigā action spēle. cerams nebūs, kā tagad to pasākuši filmu veidotāji maksimālu ekšenu samet un storijs nekāds.

4.Februāris 2016 21:11
goodman2576 Redaktors

Spēle tiešām unikāla, ceru ka šī nebūt nebūs pēdējā daļa. Esmu jau pieteicies betai, ceru ka šoreiz kvalificēšos. Division mani gan uzmeta....

5.Februāris 2016 10:01
Marcisbee Dizaineris

O jā, beidzot, šīs ziņas jau ilgi gaidīju ! Pieteicos, paldies par info

5.Februāris 2016 10:39
NecroBob Redaktors

wow, tiešām 8 gadi! Sajutos vecs

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!