Switch – Nintendo jaunā konsole

Kā baumots, tas ir portatīvās un stacionārās konsoles hibrīds.

20.Oktobris 2016 16:18
genotsiid

Kopš japāņu spēļu «milzis» Nintendo pārstāja mēģināt konkurēt ar Sony un Microsoft mājas konsoļu tirgū, līdz ar Wii iznākšanu uzņēmums ir radījis inovatīvas spēļu iekārtas, uz ko publika reaģēja dažādi. Lai gan korporācijai izdevās paņemt patērētāju sirdis ar kustību vadību, kas ir ļoti neprecīza, bet viegli saprotama, planšetes kontrolieris un 3D funkcija pircējus sevišķi neuzrunāja. Labu laiku internetā vīdēja baumas par Nintendo nākamo konsoli ar nosaukumu NX, kas būšot kabatas un stacionārās sistēmas apvienojums ar Nvidia aparatūru.

1. attēls

Beidzot spekulācijai tika pielikts punkts ar oficiālu paziņojumu 20. oktobrī 3 minūtes gara reklāmas video formā. Aparātu sauc Switch un tas tik tiešām ir tradicionāli divu dažādu formātu hibrīds ar zaļo videokaršu ražotāja «dzelžiem». Kad to izmanto kā pie televizora slēdzamu konsoli, aparāta vidējā daļa tiek ievietota īpašā dokstacijā, bet tās sānus lieto vai nu katru atsevišķi kā divas pultis, vai arī kopā kā vienu kontrolieri. Izņemot ierīci no doka, ieslēdzas tās ekrāns, kura malās stiprina abus iepriekš noņemtos paneļus, izveidojot vienu veselu kabatas izklaides centru. Tomēr arī ar tām atvienotām iespējams izmantot inovatīvo divu spēlētāju funkciju, konsoles vidējo daļu atbalstot ar tās aizmugurē iebūvēto izvelkamo «kāju».

Pagaidām detalizēti tehniskie dati nav sniegti, bet baumo, ka aparāta pamatā ir Nvidia Tegra X1 vai, iespējams, X2 čipsets. Tās datu nesējs ir vecais, labais kārtridžs (līdzīgi Nintendo 64). Video izrādīto spēļu vidū ir Legend of Zelda: Breath of the Wild, The Elder Scrolls: Skyrim, NBA 2K17, kā arī uzlabotas Mario Kart 8 un Splatoon versijas. Nintendo paziņoja, ka Switch atbalstīs teju visi zināmākie izdevēji. Pagaidām konsoles cena nav zināma, taču pārdošanā tā parādīsies 2017. gada martā.

1312 skatījumi 2 komenti kudos

Raksta autors

2 komentāri Apskats: Siege
20.Oktobris 2016 08:22
Komūnistiskie Mednieki

2 Komentāri

20.Oktobris 2016 19:34

Lūk to es saucu par kaut ko jaunu un inovatīvu. Nintendo malači. Gaidu ar nepacietību

21.Oktobris 2016 09:14

Labi raksti, taisi biežāk

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!