Tiek izveidots RTU Counter Strike Global Offensive #2 turnīrs, sadarbībā ar Strike.lv

Counter Strike faniem labi zināms - spēle un turnīri ar balvu fondiem ir savstarpēji savienojamas lietas. Ar to arī tiek aizsākts 2016. gads RTU turnīra noskaņā.

1.Marts 2016 10:10
Antjello

32 komandu formāts, izkrišana pēc divām zaudētām spēlēm - viegli pārskrienot pāri ar acīm, liekas, ka turnīru sponsorē un organizē profesionāļi. Lai arī tāds šoreiz nav tas gadījums un iepriekšējais turnīrs, kuru gada sakumā ievadīja kompānija MSI, nāca ar diezgan niecīgām balvām, taču tas vēl bija salīdzinoši auglīgs piemērs, kā nekā - viens no pirmajiem sponsorētajiem turnīriem Latvijā.

Tātad, šī konkrētā raksta varoņi nav gan profesionāli organizatori, bet vien pašmāju cs spēlētāji. Rodas vieglas atsauces prātā ar brazīļu superzvaigni "FalleN", kurš ievāca naudu no cilvēkiem par CS privātstundām, tādējādi savācot balvu fondu priekš pašveidotiem turnīriem. Lokācija un varoņi citi, bet ideja tā pati - popularizēt Counter Strike Latvijā. Šoreiz to visu organizē studenti no Rīgas Tehniskās Universitātes, kā jau saprotams pēc titula "RTU Cup". Šis ir jau otrais šī veida pasākums, ko RTU ir organizējuši. Pasākums norisināsies uz VeryGames sponsorētiem/hostētiem spēļu serveriem no 1. līdz 18. martam. Turnīra principi pielīdzināmi profesionālajām spēlēm, kur komandas spēlēs jebkuru no oficiālajām kartēm (Official map pool). Ir padomāts arī par tādām niansēm, kā negodīgi spēlētāji un papildprogrammu izmantošana, tādēļ katram komandas dalībniekam jāieraksta un jāaizsūta katra spēle no sava skatapunkta.

Kā jau minēts, galvenie sponsori pasākumam ir VeryGames, Red Bull, One Touch, Latviabeerfest, kā arī mūsu pašu strike.lv (paldies @Marcisbee par sadarbību un atbalstu)

Lai arī reģistrācijas šim turnīram jau ir noslēgušās, interesenti spēles varēs vērot caur twitch tiešraidi, kur varēs fanot gan par pazīstamiem personāžiem, gan pilnībā jauniem talantiem.

Turnīra nolikums

Turnīra norises laiki

Turnīra twitch tiešraide

2271 skatījumi 5 komenti kudos

Raksta autors

13 komentāri Battlefield 5 iespējams tiks balstīts uz Pirmā pasaules kara notikumiem
29.Februāris 2016 07:07
Skhen

5 Komentāri

1.Marts 2016 15:17
edza Spameris

uuuu Strike sponsors ... interesanti ko sponsorē

1.Marts 2016 15:34
Marcisbee Dizaineris

@edza Mēs balvu fondu paceļam un informatīvi atbalstīsim Ir arī par to sīkāk rakstīts Turnīra nolikumā

1.Marts 2016 15:42
edza Spameris

@Marcisbee ogo .. izskatās jau pēc summiņas, kā pats pirmais galvenais sponsors bet šādā veidā var labi pacelt Strike apmeklētāju klāstu.

Ieraksts tika labots, 1.Marts 2016 15:43
1.Marts 2016 15:56
Antjello Redaktors

@edza Turnīru organizē man pazīstams kolēģis, kurš arī spēlē CS un mīl spēli tikpat daudz kā es. Viņi meklēja sponsorus un @Marcisbee bija pietiekami atsaucīgs nosponsorēt naudas balvu pirmajai vietai. Es personīgi sponsorēju dāvanu kartes otrās vietas ieguvējiem.

1.Marts 2016 15:56
Antjello Redaktors

http://www.twitch.tv/rtu_gaming

Tiešraides links interesentiem.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!