Hello Games paziņo No Man's Sky relīzes datumu

Sony un Hello Games paziņo datumu, kad iznāks viena no gaidītākajām spēlēm spēļu industrijā - No Man's Sky.

3.Marts 2016 21:14
Skhen

_Sony _un Hello Games paziņo datumu, kad iznāks viena no gaidītākajām spēlēm spēļu industrijā - No Man's Sky.

Kā zināms No Man's Sky ir indie spēle, kura lielu uzmanība guvusi, pasakoties tai milzīgajai spēles pasaulei. Spēlētājiem bus iespēja ceļot pa virtuālo visumu un pabūt neskaitāmās planētās. Kā izstrādātāji apgalvo, tad kopā esot 18 kvintiljons planētu - prātā neaptverams liels skaitlis, kas nozīmē, ka visas planētas reāli nav iespējams izspētīt.

Toties planētas nebūs tukšas vai teju identiskas, tās būs vizuāli dažādas, tās atšķirsies ar savu dabu, ar laikapstākļiem (siltas, aukstas, vietām pat radiokatīvas un toksiskas), dzīvām radībām, ekosistēmām un visu pārējo, lai radītu šķietami reālu visumu. Turklāt planētas nebūt nav mazas - var ceļot dienām un nedēļām ilgi, uzduroties arvien jaunākām vietām.

Vaicāsiet, kā tas iespējams? Tā ir matemātika, visa spēle balstās uz speciāli izveidotiem algoritmiem, kas spēj savstarpēji ģenerēties, tādējādi pašiem izstrādātājiem nenākas būvēt pārējās planētas, jo nu, būsim atklāti, izveidot galaktiku ar lērum zvaigznēm un 18 kvintiljona planētām ir fiziski neiespējami.

No Man's Sky neapšaubāmi ievieš inovācijas un varētu būt gadiem aktuāla un dzīvotspējīga spēle, ceļojot ar gaisa kuģi pa bezgalīgo visumu, un cenšoties izprast tā būtību. Šī unikālā un interesantā spēle iznāks jau 21. jūnijā Amerikas Savienotajās Valstīs un 24. jūnijā Lielbritānijā (noteikti ap šo laiku arī pārējās Europas valstīs) uz PlayStation 4 un PC platformām. Tiek lēsts, ka No Man's Sky atbalstīs arī PlayStation VR.

1172 skatījumi 6 komenti kudos

Raksta autors

3 komentāri Apskats: SUPERHOT
3.Marts 2016 13:01
Komūnistiskie Mednieki

6 Komentāri

3.Marts 2016 22:17
NecroBob Redaktors

Spēles izmērs ir vnk prātam neaptverams, satikt kādu citu spēlētāju šajā pasaulē būšot gandrīz neiespējami (mazāk nekā 1% )

4.Marts 2016 09:24
Marcisbee Dizaineris

Nedomāju tik ātri sagaidīt šo spēli

4.Marts 2016 12:47

Vienmēr esmu bijis ieinteresēts par šo spēli, bet... jūtos skeptisks - apšaubu, ka spēs ar speciāli izveidotiem algoritmiem uzģenerēt sakarīgas / nesauraustītas pasaules. Es sagaidu ieraudzīt kko tādu, kā pusnošķelti kalni, gaisā levitējoši zemes gabali. Ko vēl varētu iedomāties - piemēram upe, kas normāli pa smuko tecēja un te pēkšņi no zila gaisa lūk šajā 1 posmā viņa beidzas, kā ar cirvi nocirsta. Attiecīgi sagaidu ieraudzīt anomālijas kvantumā utt

4.Marts 2016 13:05
goodman2576 Redaktors

@Dzelziic ar kaut ko tomēr ir jāsāk. Es teiktu ka iespējams tas ir pirmais nopietnais solis datorspēļu jomā lai radītu inteliģentu procesuāli ģenerētu saturu... Ja izdosies kaut 50% no iecerētā, noteikti būs turpinātāji.... Mani gan vairāk satrauc konkrēta mērķa trūkums, un visuma centra meklēšana bez skaidra un saprotama sižeta varētu piegriezties pēc 299ās planētas apmeklējuma un izpētes. Katrā gadījumā spēle ir uzmanības vērta un kolekcionāriem noteikti must have

Ieraksts tika labots, 4.Marts 2016 15:36
4.Marts 2016 19:58

@NecroBob grūti nosaukt to par pozitīvu lietu

4.Marts 2016 21:50
NecroBob Redaktors

@Dzelziic par šo ir padomāts. Izstrādātāji ir uztaisijuši ntās zondes kuras lidinās pa pasaulēm un bildē, ja ir kādas anomālijas tad piečinii

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!