Rockstar un 2K ieradīsies šā gada E3!

Take-Two direktors Strauss Zelniks (Strauss Zelnick) paziņoja, ka Take-Two ieradīsies šā gada E3 (Electronic Entertainment Expo) pasākumā kopā ar Rockstar Games.

5.Marts 2016 20:05
Skhen

Take-Two direktors Strauss Zelniks (Strauss Zelnick) paziņoja, ka Take-Two ieradīsies šā gada E3 (Electronic Entertainment Expo) pasākumā kopā ar Rockstar Games un 2K.

Interesanti, taču Take-Two kompānija pēdējā laikā netērē naudu un laiku E3, kas ir viens no lielākajiem notikumiem spēļu industrijā. Taču izskatās, ka šoreiz būs pavisam citādāk un šis 2016. gads varētu būt elpu aizraujoš, jo kā izteicās Zelniks portālam MVC:" Mēs tur būsim, un ieradīsimies ar lielu vērienību".

Pagaidām Take-Two nav atklājis pārāk daudz jaunu spēļi kopš Grand Theft Auto V relīzes, izņemot Mafia III, kurai joprojām nav zināms iznākšanas datums. Tā kā E3 nav aiz kalniem, 2K būtu lieliska iespēja to beidzot atklāt.

Bet kas tad ir tas "vērienīgums"? Jauna _GTA _spēle? Diezvai. Jauna Red Dead spēle? Vai tomēr ilgi noslēpumu tītais agent, kuru atklāja 2007. gadā kā ekskluzīvu PlayStation 3 spēli un no tā laika līdz pat šim brīdim par to nav nekas dzirdēts? Bet varbūt jauns IP? Protams, ka laiks rādīs, taču, manuprāt, Red Dead varētu būt visticamākais variants, jo Red Dead Redemption, kas iznāca 2010. gadā pārdevās itin labi, pat ļoti labi (līdz šai dienai ir pārdotas 14 miljonu kopijas, kā arī bija viena no pieprasītākajām Xbox One backward compatibility spēlēm), lai saņemtu pelnīto turpinājumu.

Atklāti sakot, es pat īsti neatceros, kad pēdējo reizi esmu manījis Rockstar Games uz E3 spožās skatuves, taču ar ļoti lielu intrigu vērošu tā uzstāšanos E3 2016, kas notiks jūnijā.

1420 skatījumi 2 komenti kudos

Raksta autors

6 komentāri Hello Games paziņo No Man's Sky relīzes datumu
3.Marts 2016 21:14
Skhen

2 Komentāri

6.Marts 2016 11:08
Eking Redaktors

Nu, izņemot Red Dead nezinu, ko varētu prezentēt Rockstars. Varbūt Manhunt turpinājumu.

6.Marts 2016 12:47

Ceru uz Bully turpinājumu pagāšogad viņi arī sāka pirkt viņam licenzes un citus aizliegumus citiem lietot to trendu ^^

Ieraksts tika labots, 6.Marts 2016 12:47

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!