Izziņota New 2DS XL

28. jūlijā iznāks lētāks 3DS kabatas konsoles modelis bez 3D.

28.Aprīlis 2017 10:09
genotsiid

Pārdošanā parādoties Switch, daudzi šaubījās, vai Nintendo turpinās atbalstīt tās 3DS kabatas konsoļu saimi, taču nesenajā Nintendo Direct pārraidē uzzinājām, ka šogad vecajai platformai ir gaidāmas vēl dažas nozīmīgas spēles. Kopā ar Hey! Pikmin, Miitopia un ilgi gaidīto Dr Kawashima's Devilish Brain Training: Can you stay focused? 28. jūlijā veikalu plauktos parādīsies arī New 2DS XL ierīce, kas ir lētāka New 3DS versija. Vārds New nosaukumā apzīmē uzlabojumus, ko saņēma «apgreidotais» variants, proti, ātrāku procesoru, divreiz vairāk RAM, kā arī otru analogo sviru un papildu pogas. Šoreiz gan izpaliks stereoskopiskais ekrāns, to nomainot pret standarta 2D paneli.

Pirmā 2DS versija iznāca 2013. gada beigu pusē un izcēlās ar to, ka tā DS konsolēm raksturīgo atvāžamo formu nomainīja pret vecajām Game Boy ierīcēm ierasto monobloka dizainu, kā arī atbrīvojās no 3D funkcijas. Rezultāts bija ievērojami lētāks un rokās nedaudz ērtāks modelis. New 2DS XL turpretī atgriežas pie eņģēm, turklāt uzreiz ergonomiskajā XL izmērā. Izskatās, ka ir likvidētas abas kameras ierīces aizmugurē. Cerams, ka šoreiz visiem eksemplāriem standartā būs IPS ekrāni.

Pagaidām nav zināma konsoles cena Eiropā, taču ASV tā maksās $ 149,99. Sākotnēji tiks piedāvātas divas krāsu variācijas – melns ar zilu un balts ar oranžu. Droši vien pie mums cena būs tāda pati, bet eiro valūtā. Izklausās labi.

988 skatījumi 2 komenti kudos

Raksta autors

6 komentāri Tekken 7 drīzumā uz konsolēm un PC
27.Aprīlis 2017 17:26
genotsiid

2 Komentāri

1.Maijs 2017 05:56

Pilnīgi nesaprotams, kādēļ, lai tiktu izgatavota ar nevienam nevajadzīgu gimiku neaprīkota, normālas formas konsole, bija jāpaiet sešiem gadiem, kad simtiem tūkstošiem fanu jau ir vismaz divas caur dirsu izlaistas tās iterācijas?

1.Maijs 2017 15:07
genotsiid Redaktors

@fenfen Nintendo loģiku saprast spēj tikai retais. NES Mini laikam ir vismulsinošākais piemērs uzņēmuma dīvaino lēmumu vidū.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!