Far Cry 5 iznāks februārī

Vairāk informācijas par gaidāmo atvērtās pasaules spēli

26.Maijs 2017 17:38
genotsiid

Šodien izdevējs Ubisoft pasaulei izrādīja jaunus materiālus par 5. numurēto Far Cry seriāla spēli. Tā iznāks 2018. gada 27. februārī PC, Xbox One un PlayStation 4 sistēmām. Sony platformai tiks papildu bezmaksas saturs.

Nākamās lielās atvērtās pasaules spēles darbība noritēs Montanas štatā ASV, kas mūs priecēs ar iespaidīgiem mežiem un kanjoniem. Izdomāto Cerības pavalsti (Hope county) izpētīt varēs ne tikai, sēžot džipā, kravas auto vai uz kvadracikla, bet arī pirmoreiz seriāla vēsturē – traucoties lidmašīnā. Spēlētājs iejutīsies šerifa vietnieka ādā. Uzdevums būs arestēt Džozefu (Joseph) – vietējā kulta Ēdenes vārti (Eden's Gate) vadītāju. Sižeta gaitā stāsimies pretī vairākiem šīs ultralabējās "ģimenes" locekļiem, kamēr palīdzību sniegs daži īpatnēji tēli, ar kuriem varat iepazīties, noskatoties video raksta beigās. Kampaņu būs iespējams spēlēt ne tika vienam, bet arī kopā ar citiem cilvēkiem. Katrs varēs izveidot savu tēlu, izvēloties tādus parametrus kā dzimumu un rasi.

1. attēls

Kā jau ierasts, kopā ar iznākšanas datumu tika atklātas arī vairākas produkta versijas, kas ietver parasto, Deluxe un Gold. Pērkot otro, iegūsiet visādas papildu ieroču un apģērba pakas, bet "zelta" variants cenā iekļaus Season Pass. Runājot pēc pieredzes ar jaunāko Ghost Recon daļu, kam Far Cry 5 pagaidām izskatās ļoti līdzīga, standarta versija šķiet visprātīgākais pirkums. Gaidīsim nu jau obligāto beta testu, kam vajadzētu parādīties īsi pirms produkta iznākšanas.

Tātad reklāmas video:

829 skatījumi 2 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru MSI GOEXANIMO CS:GO 5X5 IR KLĀT
15.Maijs 2017 14:02
GOEXANIMO

2 Komentāri

26.Maijs 2017 17:50

Man lūdzu 2vus maisiņā :D

27.Maijs 2017 08:38

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!