El Presidente atgriezīsies jaunā Tropico spēlē 2018.gadā

Tviteris un Feisbuks ir visur, no tā neizspruks arī El Presidente XBox One, PS4 un datoros kaut kad 2018.gadā

2.Jūnijs 2017 12:49
Vito

Mazās Karību salas pārvaldības simulatoru spēļu sērijas nu jau, šķiet, sestā daļa pie spēlētājiem nonāks kaut kad nākošajā - 2018.gadā, kā liecina Kalypso Media izlaistais treileris.

Kā jau ierasts Tropico spēlēs, spēlētāja pārvaldībā tiks nodota eksotisku salu pārvaldība, tikai šoreiz tas viss nedaudz modernākā mērcītē ar visu Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības, ASV slotas galv... tfu, prezidentu (kā dzirdams treilerī, plāni būvēt sienu ir apstiprināti) un citām aktualitātēm.

Modernais pieskāriens neaprobežojas vien ar ziņām virtuālajā radio, jo turpmāk tava - prezidenta pārvaldībā būs arī sociālie mediji ar iedzīvotāju iespējām anonīmi kritizēt valdību, kā arī efektīvāk organizēt protestus. Tādēļ spēlētājam būs jābūt tiešām spēcīgam līderim, lai politisko un sociālo nemieru laikā parādītu savai tautai, ka viņš ir tālredzīgs un atjautīgs vadonis.

Prezidenta uzvalkā tērpties varēsi neatkarīgi no tā, vai esi XBox One, PlayStation 4 vai datora piekritējs, jo spēle būs pieejama visām trim platformām.

1002 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

1 komentārs Zelta PlayStation 4 pavisam drīz
2.Jūnijs 2017 09:01
Vito

1 Komentārs

2.Jūnijs 2017 17:03
genotsiid Redaktors

"Pārvaldībā būs arī sociālie mediji ar iedzīvotāju iespējām anonīmi kritizēt valdību, kā arī efektīvāk organizēt protestus" – izklausās pēc Sorosa simulatora.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!