Zelta PlayStation 4 pavisam drīz

Jau pēc nedēļas ASV Target veikalos sāks tirgot PS4 konsoles zelta krāsā

2.Jūnijs 2017 09:01
Vito

Izskatās, ka Sony plāno izlaist PS4 jaunā uzvalkā, šoreiz zelta krāsā un šis krāsojums tiks ne tikai konsolei - arī kontrolieri iegūs jauno krāsu un papildus krutuma punktus. Nedaudz atgādina sensenos laikos izlaisto Nintendo 64 Goldeneye edition konsoli.

Diemžēl jauno krāsojumu iegūs tikai PS4 Slim versija, tāpēc, ja sapņo par zelta PS4, nāksies samierināties ar ne tik modernu konsoles versiju, kas var nozīmēt nedaudz zemāku cenu. Tas gan varētu būt mazsvarīgi cilvēkiem, kas vēlas spēļu konsoli zelta krāsā.

Oficiāla paziņojuma par šo konsoli gan vēl nav bijis, tomēr no šķietami uzticamiem avotiem iegūtas ziņas, ka šīs konsoles jau sāk parādīties Target veikalos ASV, tādēļ oficiālajam paziņojumam nevajadzētu īpaši kavēties. Target darbinieks, kas uzņēmis foto ar jaunā krāsojuma konsoli, saka, ka konsoles pārdošana sāksies 9.jūnijā, kas gan ir nedaudz pirms Sony E3 preses konferences 12.jūnijā.

949 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

1 komentārs Fallout 3, New Vegas un TES: Oblivion beidzot bez DRM
2.Jūnijs 2017 08:46
Vito

1 Komentārs

2.Jūnijs 2017 11:01
genotsiid Redaktors

Manuprāt, zelta krāsojums būtu labāk piestāvējis tad, ja PS4 Slim korpuss būtu glancēts, nevis matēts. Un jā – kāpēc nepiedāvāt to PS4 Pro modelim? Laikam jāgaida E3, lai uzzinātu atbildes.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!