Kingdom Come: Deliverance skaistās pasaules treileris

Kādu laiku nekas nebija dzirdēts par izstrādātāju paveikto pie šīs spēles, bet nu ir skaidrs, ka spēles viduslaiku pasaule būs detalizēta un krāšņa

6.Jūnijs 2017 07:18
Vito

Jau kādu laiku nebiju neko dzirdējis par Warhorse Studios izstrādāto Kingdom Come: Deliverance un spēles viduslaiku pasauli, tomēr izskatās, ka izstrādātāji nav slinkojuši un cītīgi pastrādājuši pie spēles pasaules vizuālā noformējuma un detalizācijas.

Jaunajā treilerī redzami biezi meži, plaši klajumi, plaukstošas pilsētas un visur izkaisīti parastie ļautiņi, kas dodas savās ikdienas gaitās. Debesis un ūdens efekti ir satriecoši, pasaule šķiet dzīva un viss iet savu gaitu, tā vien liekot domāt, ka dzīve viduslaikos nemaz nebija tik drūma, kā mums to bieži vien cenšas iestāstīt grāmatas, filmas un vēstures skolotāja. Treilera beigās gan redzams paliels bariņš karavīru, kas varētu būt viduslaiku sāpīgā daļa.

Kingdom Come: Deliverance ir kompānijas Warhorse Studios pirmā spēle, tā izmanto CryEngine 3 un to plānots izdot kaut kad šī gada laikā XBox One, PlayStation 4 un PC platformām. Tuvāko dienu laikā gan tiek solīta papildus informācija par spēles attīstību un gaidāmo izdošanas datumu.

1087 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

16 komentāri Need for Speed Payback jau novembrī
3.Jūnijs 2017 05:48
Vito

1 Komentārs

7.Jūnijs 2017 17:25

Spīdīgs Mount & Blade.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!