Project CARS 2 iznāks 22. septembrī

Nākamā reālistiskās braukšanas sērijas daļa pie mums jau pēc mazāk nekā 4 mēnešiem

8.Jūnijs 2017 19:35
genotsiid

Izdevējs Bandai Namco Entertainment ir paziņojis, ka Slightly Mad Studios izstrādātā autosacīkšu spēle Project CARS saņems turpinājumu 22. septembrī. Tā iznāks PC, PS4 un Xbox One platformai. Kā nozīmīgākie uzlabojumi minama dinamiskā laikapstākļu sistēma, braukšana pa bezceļiem un sniegu, uzlabotā vadība kontrolleriem, kā arī virtuālās realitātes briļļu un 12K izšķirtspējas atbalsts.

Visādi citādi varēsim sagaidīt vairāk vai mazāk to pašu, ko pirmajā daļā, bet, protams, apjomīgāku, skaistāku un varbūt labāku. Pirmā publiskā iespēja izmēģināt spēli būs E3 konferences telpās. Ar tās plašo sacīkšu veidu un transportlīdzekļu klāstu varat iepazīties šajā reklāmas video:

Kā jau ar mūsdienu interaktīvās izklaides produktiem pierasts, tika izziņotas arī vairākas Project CARS 2 versijas dažāda biezuma maciņiem. "Krutākā" no tām iekļaus arī uz plaukta liekamu 1/12 izmēra McLaren 720S automašīnas modeli, VIP caurlaidi e-sporta pasākumiem, izstrādātāju un sacīkšu braucēju parakstītu plakātu, individuāli numurētu "kepku" un citas lietas. Jūs jau zināt, kas jādara.

811 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

1 komentārs Kingdom Come: Deliverance skaistās pasaules treileris
6.Jūnijs 2017 07:18
Vito

1 Komentārs

9.Jūnijs 2017 18:19
SuicideChrist キリスト

Take my money!

$$$

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!