Izziņota A Way Out

Brothers: A Tale of Two Sons izstrādātāju nākamā kooperatīvā spēle

10.Jūnijs 2017 21:13
genotsiid

Amerikāņu izdevējs Electronic Arts savā E3 preses konferencē izziņoja nesen izveidotās zviedru studijas Hazelight pirmo spēli. Līdzīgi kā iepriekšējais darbs Brothers: A Tale of Two Sons, ko sarakstīja un režisēja Džozefs Fāress (Josef Fares), A Way Out stāstīs par divu cilvēku sadarbību. Šoreiz tomēr abus tēlus reizē nevadīs viens spēlētājs, bet gan katru kontrolēs divi biedri dalītā ekrāna formātā. Būs iespējams savstarpēji sadarboties gan ar interneta starpniecību, gan – vēl labāk – ar kādu draugu, sēžot vienā dīvānā (vai uz kādas citas mēbeles). Jebkurā gadījumā ekrāns būs dalīts divās daļās, kuru izmērs tiks dinamiski mainīts atkarībā no situācijas.

A Way Out stāstīs par divu vīriešu centieniem izlauzties no cietuma. Asimetriskais divspēlētāju process ļaus vienam cilvēkam, piemēram, radīt nekārtības, lai otru izglābtu no sarežģītas situācijas, novēršot uzmanību. Protams, būs arī mirkļi, kur abi tēli būs plecu pie pleca, lai kopīgi pārvarētu šķēršļus, kam vajag divu vīru spēku vai divus pārus roku, piemēram, izgāzt durvis vai mērot grūti pārlecamas aizas.

Pirmais reklāmas video:

Nedaudz dziļāks ieskats spēles procesā:

A Way Out iznāks 2018. gada sākumā PC, Xbox One un PS4 platformai. Diemžēl pagaidām nekas nav zināms par Switch versiju, kas, manuprāt, būtu lieliski piemērota divu cilvēku saspēlei.

989 skatījumi 3 komenti kudos

Raksta autors

1 komentārs Project CARS 2 iznāks 22. septembrī
8.Jūnijs 2017 19:35
genotsiid

3 Komentāri

11.Jūnijs 2017 11:10
goodman2576 Redaktors

Izskatās forši, mani tikai mazliet mulsina fakts, ka obligāti jāspēlē divatā. Ja nav iespējas spēlēt vienam tad efekts var pārvērsties defektā.

19.Jūnijs 2017 21:22

Šī varētu būt viena no spēlēm kuru iegādāšos 2018. gadā.

2.Jūlijs 2017 19:14

Patīk ja spēle ir kā filma, iedziļināties utt. Šis piem., ir kas jauns ,like var spēlēt tikkai divatā. must buy.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!