OTRAIS CS:GO 2 PRET 2 TURNĪRS IR KLĀT!

Pienācis laiks mūsu jaunā GOEXANIMO kluba otrajam CS:GO 2 pret 2 turnīram, kurš norisināsies 18.jūnijā!

14.Jūnijs 2017 20:01
GOEXANIMO

Pienācis laiks mūsu jaunā GOEXANIMO kluba otrajam CS:GO 2 pret 2 turnīram, kurš norisināsies 18.jūnijā! Atgādinam, ka turnīra laikā par datoru īri NAV jāmaksā, tā ir iekļauta dalības maksā!

Balstoties uz pagājušā turnīra karšu statistiku un cilvēku atsauksmēm esam pieņēmuši lēmumu mazāk spēlētās kartes nomainīt ar jaunām. Tāpat arī esam atjaunojuši dust2 un mirage 2 pret 2 kartes ar jaunām versijām kurās dust2 ir atvērts arī mids un B, bet mirage ir atvērts shorts.

Pagājušā turnīra karšu statistika:

  • Karte dust2_2x2 spēlēta 24 reizes (41%)
  • Karte mirage_2x2 spēlēta 16 reizes (28%)
  • Karte Refinery spēlēta 7 reizes (12%)
  • Karte dust spēlēta 6 reizes (10%)
  • Karte aztec spēlēta 5 reizes (9%)

Aicinam visus iepazīties ar jauno turnīra karšu sarakstu un jau iepriekš šīs kartes izskraidīt, lai turnīra laikā nebūtu jāpiedzīvo apjukums!

GOEXANIMO CS:GO 2x2 #2 kartes:

  • 2vs2 Mirage
  • 2vs2 Dust2
  • 2vs2 Cache
  • Refinery
  • Old Factory

Informācija par turnīra norisi:

  • Reģistrācijas saite: ŠEIT (reģistrējoties apmaksai izmanto kodu ‘2on2fiesta’)
  • Reģistrācijas beigu termiņš: 16.jūnijs 23:59
  • Turnīra grupu izlozes diena: 17.jūnijs
  • Maksimālais komandu skaits: 32 komandas
  • Dalības maksa turnīrā: 20 eur no komandas (10 eur no spēlētāja)
  • Turnīra izspēles formāts: Bracket Group Stage Best of 1 + Single elimination Best of 3

Turnīra balvu fonds: 320 EUR

  • 1.vieta - 120 EUR
  • 2.vieta - 80 EUR
  • 3-4.vieta - 60 EUR

Turnīra spēļu grafiks: Bracket Group Stage Best of 1 (8 grupas pa 4 komandām) 09:00-10:30 - A un B Grupas spēles -09:00-09:30 - A un B Grupas atklāšanas spēles -09:30-10:00 - A un B Grupas otrās spēles -10:00-10:30 - A un B Grupas izšķirošās spēles

10:30-12:00 - C un D Grupas spēles -10:30-11:00 - C un D Grupas atklāšanas spēles -11:00-11:30 - C un D Grupas otrās spēles -11:30-12:00 - C un D Grupas izšķirošās spēles

12:00-13:30 - E un F Grupas spēles -12:00-12:30 - E un F Grupas atklāšanas spēles -12:30-13:00 - E un F Grupas otrās spēles -13:00-13:30 - E un F Grupas izšķirošās spēles

13:30-15:00 - G un H Grupas spēles -13:30-14:00 - G un H Grupas atklāšanas spēles -14:00-14:30 - G un H Grupas otrās spēles -14:30-15:00 - G un H Grupas izšķirošās spēles

Single elimination Best of 3 -15:00-16:30 - pirmie 4 ⅛ fināli (Bo3) -16:30-18:00 - otrie 4⅛ fināli (Bo3) -18:00-19:30 - visas ¼ spēles (Bo3) -19:30-21:00 - abi pusfināli (Bo3) -21:00-22:30 - Lielais fināls (Bo3)

!!! Visām komandām jāierodas klubā vismaz 10 minūtes pirms paredzētā spēles laika un sava spēle jauzsāk ne vēlāk kā 15 minūtes pēc piesēšanās pie datoriem !!!

Tāpat arī vēlamies vēlreiz uzsvērt uz to, ka mūsu klubā ir kategoriski AIZLIEGTS ienest jebkādus ēdienus vai dzērienus, kas nav pirkti mūsu klubā! Šo noteikumu vairākkārtēja pārkāpšana tiks sodīta ar attiecīgās komandas diskvalifikāciju un/vai konkrētās personas izraidīšanu no kluba telpām.

342 skatījumi 0 komenti kudos
7 komentāri Atklāta Xbox One X konsole
13.Jūnijs 2017 11:07
genotsiid

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!