Xbox One X Project Scorpio versija un zaļi Doritos

Nē, tas nav joks!

19.Augusts 2017 12:36
genotsiid

Par godu Xbox One X konsoles iznākšanai 7. novembrī tiks izdota īpaša Project Scorpio versija un zaļi Doritos čipsi, liecina noplūdināta informācija.

1. attēls

Attēls no xboxdynasty.de

Informācija par ierobežotās tirāžas iznākšanas dienas modeli parādījās divu Vācijas elektronikas preču veikalu mājaslapās, pirms tā tika izņemta. No standarta varianta tas atšķiroties ar zaļu Project Scorpio uzrakstu un pītu tekstūru uz augšējā paneļa. Savukārt pults, neskaitot minēto uzrakstu, esot īpaša ar to, ka visi tās taustiņi ir korpusa krāsā, proti, melni, nevis pelēki. Kad pirms gandrīz četriem gadiem iznāca vecās Xbox One Day One Edition, vienīgā atšķirība bija iepakojumā un mazā uzrakstā uz kontroliera, tā ka šoreiz Microsoft ir pacentušies nedaudz vairāk.

Citās ziņās – kamēr Sony atbalsta geju praidu, M$ mārketinga cilvēki ir nolēmuši sadarboties ar ASV un citur pasaulē iecienīto kukurūzas čipsu ražotāju Doritos. Sadarbības rezultāts ir ierobežotas tirāžas variants ar kraukšķīgajiem trijstūriem indīgi zaļā krāsā. Arī šī informācija nav tikusi oficiāli apstiprināta, taču foto izskatās pārliecinoši. Trakos laikos dzīvojam. Lai svētīts Tas Kungs Kapitālisms!

2. attēls

1041 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

2 komentāri Apskats: Need For Speed (2015)
16.Augusts 2017 15:43
genotsiid

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!