Oktobrī gaidāmās spēles

Gran Turismo un Assassin's Creed nav vienīgie jaunumi

30.Septembris 2017 16:08
genotsiid

Tikko aizvadītajā 2017. gada septembrī iznāca tādas ievērojamas spēles kā, piemēram, Destiny 2, Divinity: Original Sin 2, NBA 2K18, Project CARS 2 un FIFA 18, taču tās nestāv blakus oktobra piedāvājumam. Zemāk saraksts ar nākamajā mēnesī gaidāmo (protams, ne viss ir iekļauts).

3. oktobris

Forza Motorsport 7 (Xbox One, Windows)

Īpaši Microsoft platformām paredzētais Forza Motorsport seriāls ir tiešais konkurents Gran Turismo autosacīkšu simulatoram, taču krāsaināks un draudzīgāks pret ne tik pieredzējušiem braucējiem, kā arī daudzējādā ziņā pārāks. Piemēram, tā spēles ir daudz pārliecinošākas skaņas ziņā, un ir bojājumu sistēma, kas nav pilnīgs izsmiekls. Forza Motorsport 7 no atvērtās pasaules Horizon daļām aizņemas dinamiskos laikapstākļus un iznākšanas brīdī saturēs vairāk nekā 700 automašīnu un 32 trases – visas iepriekšējā daļā iekļautās, jaunu posmu Dubaijā un dažus favorītus no 4. numurētās spēles. Turklāt mēnesi vēlāk produkts ļaus patērētājiem pašiem pārliecināties par Xbox One X veiktspēju, uz jaudīgās konsoles darbojoties ar stabiliem 60 kadriem sekundē pilnā 4K izšķirtspējā.

5. oktobris

A Hat in Time (Xbox One, PS4, Windows, Mac)

Kickstarter kampaņas finansēta 3D platformu spēle, ko iedvesmojusi tāda žanra klasika kā, piemēram, Super Mario 64 un Banjo-Kazooie. Varētu domāt "krāsainas pasaules, ko izpētīt, jancīgi pretinieki, kurus uzveikt, un daudz spīdīgu mantiņu, ko savākt, bet nekā vairāk", taču spēles procesa reklāmas video izrāda arī lietas, ko no šāda produkta negaidītu, piemēram, slepkavības izmeklēšanu:

6. oktobris

Trīs 3DS spēles vienā dienā

Liela diena Nintendo kabatas konsoles kvēlākajiem piekritējiem. Pirmā no trio ir Culdcept Revolt – kāršu un galda spēles apvienojums vienā produktā, ko baudīt gan vienam, gan tiešsaistes mačos. Layton's Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires' Conspiracy pārbaudīs mūsu prāta asumu ar dažnedažādām piņķerīgām mīklām... tas ir, ja jūs jau spēli neiegādājaties, kad tā iznāca uz Android un iOS. Savukārt Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser's Minions ir 2003. gada GameBoy Advance piedzīvojumu RPG spēles atjauninātā versija ar uzlabotu grafiku un jaunu stāsta fragmentu.

10. oktobris

Middle-Earth: Shadow of War (Xbox One, PS4, Windows)

Turpinājums slavētajai Action RPG žanra pārstāvei Middle-Earth: Shadow of Mordor. Nemesis sistēma atgriežas, taču šoreiz tiek solītas cīņas ar mazāk vienas pogas spaidīšanu, tā vietā piedāvājot kaujas, kas līdzīgākas lomu spēlei. Katrā ziņā Tolkiena uzburtās pasaules piekritējiem patiks.

13. oktobris

The Evil Within 2 (Xbox One, PS4, Windows)

Piektdiena, 13. oktobris – datums, kad iznāks Resident Evil autora Shinji Mikami nākamais režisētais darbs. Tas turpinās pirms trim gadiem izdotās šausmu spēles stāstu, liekot alkoholismā kritušajam detektīvam Sebastian Castellanos atkal stāties pretī dažādiem biedējošiem radījumiem un neapskaužamām situācijām. Tiek solīts, ka The Evil Within 2 piedāvās atvērtāku pasauli, ar vairāk iespējām izpildīt uzdevumus un arī nodarboties ar neobligātām lietām. Video:

WWE 2K18 (Xbox One, PS4, Switch)

Gribas kādam iedot pa muti, bet nevienā bārā jūs vairs nelaiž iekšā un no ģimenes esat šķirts ar tiesas spriedumu? Nav problēmu, jo jaunākā WWE daļa apmierinās jūsu "profesionālā restlinga" vēlmes! Izkauties vienā ringā šoreiz varēs līdz pat 8 iesvīduši vīrieši vai sievietes (Switch versijā – ne vairāk kā 6), kamēr MyCareer režīms ļaus brīvi izstaigāt "beksteidžu", gūstot jaunus draugus un ienaidniekus.

17. oktobris

South Park: The Fractured But Whole (Xbox One, PS4, Windows)

Turpinājums 2014. gadā izdotajai Stick of Truth arī ir lomu spēle South Park pasaulē, taču visādā ziņā uzlabota. Šoreiz, veidojot savu tēlu, tiks piedāvāts izvēlēties starp 12 dažādām klasēm, kamēr grūtības pakāpi seriāla politnekorektajā manierē noteiks jūsu izvēlētā ādas krāsa.

18. oktobris

Gran Turismo Sport (PS4)

Atšķirībā no Forza Motorsport jaunas Gran Turismo ir jāgaida gadiem ilgi. GT Sport beidzot būs pirmā daļa PS4 platformai. Seriāla izveidotājs Kazunori Yamauchi to sauc par 1. otrās paaudzes Gran Turismo. Tai ir atņemta dinamiskā laikapstākļu un dienas laika sistēma, atstāti vien mazāk nekā divi simti automašīnu un nieka 19 trases 27 izkārtojumos, taču ir lielāks uzsvars uz spēli kā FIA atzītu autosporta veidu un e-sporta elementiem. Protams, ir iekļauts arī PlayStation VR atbalsts. Video ieskats:

19. oktobris

Age of Empires: Definitive Edition (Windows)

Age of Empires ir vārdi, ko zina katrs RTS žanra piekritējs. 19. oktobrī tiks izdota 20 gadus vecās spēles modernizētā versija ar pārtaisītu grafiku, kas atbalstīs arī 4K izšķirtspēju, remāsterētu skaņas celiņu un dažādiem "geimpleja" uzlabojumiem.

20. oktobris

Fire Emblem Warriors (New 3DS, Switch)

Sekojot Hyrule Warriors pēdās, arī iecienītais gājienu stratēģijas seriāls Fire Emblem saņems krustojumu ar Koei Tecmo izdoto Dynasty Warriors. Tiem, kas nezina, spēles process ietver viena vai pāris varoņu stāšanos pretī armijām, kas bruņotas ar šķēpiem un zobeniem. Uzbrukumu kombinācijas ir ļoti vienkāršas un pretinieki – vāji. Doma ir ļaut spēlētājam atpūsties, sitot simtiem kaujinieku un nepiepūlot smadzenes. Zīmīgi, ka 3DS versija šoreiz iznāks vienlaikus ar mājas konsoles variantu un strādās tikai uz ierīces New modeļiem.

24. oktobris

Destiny 2 (Windows)

Oktobrī arī PC lietotāji varēs izšķiest neskaitāmas stundas Bungie izstrādātajā FPS, kam nepieciešams pastāvīgs interneta pieslēgums un milzīga pacietība.

27. oktobris

Assassin's Creed Origins (Xbox One, PS4, Windows)

Desmitā AC daļa piedāvās apmeklēt Seno Ēģipti laika periodā gadus 200 p.m.ē. Drona trūkumu Ubisoft produktā kompensēs ērglis, ar kuru varēs ērti atzīmēt pretinieku atrašanās vietas. Obligātajā Strike.lv apskatā uzzināsiet, vai ir laba.

Super Mario Odyssey (Switch)

Vēl viens 3D "platformeris", ko ir iedvesmojusi Super Mario 64, taču šis ir no paša Mario autoriem. Spēles process atgādina vairāk atvērtās seriāla daļas, ļaujot izpētīt daudz un dažādas krāsainas pasaules. Odyssey raksturīgā lieta ir cepure Cappy, kas santehniķim piedāvā pārņemt kontroli pār dažādiem radījumiem un priekšmetiem. Vairāk informācijas reklāmas video:

Wolfenstein II: The New Colossus (Xbox One, PS4, Switch, Windows)

Kad 2014. gadā veikalu plauktos parādījās Wolfenstein: The New Order, tā piesmakušajā mūsdienu FPS žanrā ienesa vēsmu svaiga gaisa, padarot nacistu slepkavošanu atkal interesantu. The New Colossus seko tās pēdās, piedāvājot iedomāties 1961. gadu, kur ASV ir pārņēmuši nacionālsociālisti, bet galvenais varonis kopā ar citiem dumpiniekiem organizē revolūciju. Spēles jaunumi ietvers iespēju katrā rokā paņemt gandrīz jebkuru ieroci un papildspēku izsaukšanas funkciju. Switch versija gaidāma 2018. gadā. Video:


Kā redzams, oktobris jauno spēļu ziņā ir ļoti bagāts. Ko jūs, lasītāji, gaidāt visvairāk?

940 skatījumi 7 komenti kudos

Raksta autors

2 komentāri SNES mini vecie «dzelži»
28.Septembris 2017 11:31
genotsiid

7 Komentāri

30.Septembris 2017 17:44

Forzu ceru jau rīt uzspēlēt. GT Sport Collectors Edition pasūtīta un atliek tikai gaidīt

1.Oktobris 2017 06:33

Nebija ne jausmas, ka puse no šīm spēlēm iznāk jau oktobrī! Cerēšu redzēt vairāk šāda tipa rakstus.

1.Oktobris 2017 10:01
Skhen Redaktors

Es visvairāk oktobrī gaidu Assassin's Creed Origins (tā būs pirmā Assassin's Creed spēle, kādu būšu spēlējis), kaut kā uzrunāja 'Ubisofta' Senās Ēģiptes reprezentācija .

Gaidīšu atsauksmes no strike.lv!

2.Oktobris 2017 07:34

Oktobris ir tiešām piepildīts mēnesis. Gaidu visvairāk Evil Within 2 un Wolfenstein II, ņemšu noteikti arī Assassin's Creed Origins.

2.Oktobris 2017 10:44
Marcisbee Dizaineris

GT sport iekrita acī, damn! Vai kādam ir bijusi pieredze ar PS VR ? Man kārojas iegādāties un redzot, ka šim būs atbalsts, domāju vai tas ir tā vērts ?

2.Oktobris 2017 15:26
genotsiid Redaktors

@Marcisbee Spēle izskatās burvīgi, bet VR režīms GT Sport būs diezgan ierobežots (1 pret 1 sacīkstes). Man nav pieredzes ar PSVR vai VR kā tādu, bet ieteiktu pagaidīt, jo kaut kad iznāks atjaunināts briļļu modelis.

2.Oktobris 2017 16:09
Marcisbee Dizaineris

@genotsiid Lieliski, paldies !

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!