20 minūtes ar: Mario + Rabbids Kingdom Battle

Video papildinājums apskatam

10.Oktobris 2017 17:18
genotsiid

Pirmais šāda veida video no Strike.lv. Tā ideja ir parādīt spēli darbībā un pastāstīt par niansēm, ko tekstā nebūtu iespējams izskaidrot. Pirmajai kārta ir Mario + Rabbids Kingdom Battle:

Diemžēl ne visi ir dzimuši ar oratora un video montāžas prasmēm, tāpēc uzskatiet raidījumu par iespēju tā veidotājiem apgūt jaunas lietas un pilnveidot iemaņas. Galu galā par skatīšanos nekas jāmaksā nav (ja neskaita savu laiku). Protams, konstruktīva kritika ir laipni gaidīta.

Ir idejas arī cita veida video. Vienam no tiem materiāls jau ir sagatavots, atliek tikai grūtākā daļa – ierakstīt komentārus. Attēls nelielam ieskatam:

1. attēls

791 skatījumi 6 komenti kudos

Raksta autors

6 komentāri 15. Oktobra izlozē Middle-Earth: Shadow of War
9.Oktobris 2017 10:10
goodman2576

6 Komentāri

10.Oktobris 2017 18:42

Vienīgā kritika, ka Tava video dēļ šī spēle ieinteresēja un tagad nāksies Switch iegādāties

10.Oktobris 2017 21:47
Marcisbee Dizaineris

@kornivskis Same doma galvā bija Spēle šķiet baigi nice

11.Oktobris 2017 05:39
HansNiko Darbaholiķis

Video tiešām likās labs. Plus, ja man ir tikai PC, tad vismaz varu ieskatīties arī citu platformu gaming pasaulē, tamdēļ šo neuzskatu pat kā mīnusu, bet plusu!

12.Oktobris 2017 14:38
genotsiid Redaktors

@kornivskis @Marcisbee Paldies! Mans secinājums pēc vairāk nekā pusgada ar Switch ir tāds – ja ir, ar ko kopā spēlēt – piemēram, bērniem vai brāļiem/māsām –, tad konsole ir lieliska, bet no Single Player piekritēja perspektīvas pagaidām situācija nav tik spoža. Daudzas stundas esmu pavadījis, kopā spēlējot Mario Kart 8 un Puyo Puyo Tetris, bet gribas arī kaut ko nopietnāku. Gaidu, kad beidzot tikšu pie garāka atvaļinājuma, lai pieķertos Zeldai.

17.Oktobris 2017 06:23

@genotsiid iegādājos es tomēr Switch un klāt arī Zeldu. Jau pirmajās pãis dienās man viņa ir iepatikusies. 90% laika izmantoju viņu neslēdzot pie lielā ekrāna un tieši tā ir tā lieta, kas man vislabāk patīk. Uzspēlēju darbā savos pārtraukumos, mājās tad kad tv aizņemts. No mīnusiem, gaidu, kad papildinās Switch softu interneta browseri un Netflix. Zelda vispār atsevišķs stāsts. Tā spēle ir viena no pārdomātākajām un aizraujošākajām ko esmu spēlējis un noteikti pavadīšu tur vēl daudz stundas

17.Oktobris 2017 06:56
genotsiid Redaktors

@kornivskis Prieks dzirdēt, ka patīk. Arī aptuveni 90% laika lietoju portatīvajā režīmā, bet ir spēles, kas uz lielā ekrāna spīd (tā pati M+R un MK8). Switch jau ir iebūvēts HTML5 pārlūks, bet tam piekļūt var (vai varēja) tikai tad, ja piemāna konsoli domāt, ka tā pieslēdzas Wi-Fi tīklam, kurā caur logu ir jāievada savi dati (piemēram, universitāšu vai viesnīcu Wi-Fi). Visticamāk, parastajam lietotājam nekad netiks dota iespēja to izmantot, jo caur to vēsturiski ir atrastas dažādas sistēmas drošības ievainojamības.

Nākamais mēnesis konsolei izskatās ļoti iespaidīgi – Doom, Skyrim, LA Noire. Pats neesmu nevienu no tām mēģinājis, tā ka tagad būs ideālais variants.

Ieraksts tika labots, 17.Oktobris 2017 06:58

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!