NES spēle par godu Somijas neatkarībai

Nakkikioskitappelu

16.Oktobris 2017 08:47
genotsiid

Par godu Somijas 100 gadu neatkarībai no Krievijas tika izveidota spēle PERKELE! – Suomi 100 vuotta. Interesantākais par komandas AasiPelit radīto produktu ir fakts, ka tas ir Nintendo pirmās mājas konsoles NES ekskluzīvs un tiek izdots fiziskā formātā, ieskaitot kasti un instrukcijas. Spēles cena ir augsta – € 65 (iekļaujot piegādi Somijas teritorijā) –, taču pirmais metiens no 240 eksemplāru tirāžas jau ir izpārdots, kamēr nākamā partija gaidāma oktobra beigās vai novembra sākumā.

PERKELE! ir iekļautas trīs dažādas spēles:

  1. Nakkikioskitappelu – galvenais varonis dodas uz desiņu kioskiem visapkārt Somijai risināt domstarpības, iedodot citiem cilvēkiem pa muti. Process ļoti atgādina veco labo Urban Champion.
  2. Saimaannorpan kosto – jums kā Saimā ezerā mītošam ronim ir piegriezies, kā cilvēki gadu gadiem ir piesārņojuši vidi. «Ir pienācis laiks tādā pašā apmērā dod atpakaļ tiem cilvēkiem sūdabrāļiem, jumalauta»! Protams, kā gan citādāk to izdarīt, ja ne peldot cauri bīstamiem ūdeņiem un šaujot no acīm lāzeru.
  3. Talvisota – ar savu uzticamo gaismas pistoli brutālos ziemas laikapstākļos pasargājiet dzimtenes neatkarību, šaujot Padomju karaspēka iebrucējus. Spēle ir līdzīga Duck Hunt un tāpat ir saderīga ar NES aksesuāru Zapper. Tieciet līdz beigām, lai izrēķinātos ar pašu Staļinu!

Video ar kadriem no PERKELE! beta versijas:

Redzot šo visu, prātā nāk ainas par to, kāda tagad būtu Latvija un Igaunija, ja valstīm būtu izdevies nosargāt savu neatkarību tāpat kā Somijai. Vai likumā arī būtu rakstīta viena oficiālā valoda, bet realitātē jārunā ar katru otro iedzīvotāju krieviski? Vai mums arī būtu sava «Nokia»?

660 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

5 komentāri VLL 01 – Need For Speed: Hot Pursuit 2
12.Oktobris 2017 18:38
genotsiid

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!