Novembrī gaidāmās spēles

Arī novembris būs nežēlīgs pret spēlētāju maciņiem

28.Oktobris 2017 19:50
genotsiid

Kaut arī ne tik iespaidīgām spēlēm pildīts kā 2017. gada oktobris, arī novembris turpinās uzbrukumu interaktīvās izklaides cienītāju finansiālajam stāvoklim.

3. novembris

Call of Duty: World War II (PS4, Xbox One, Windows)

Jauns gads, jauna CoD daļa, taču šoreiz atgriežoties pie jau sen nodrāztās 2. pasaules kara tēmas. Ir aizvāktas visādas pa sienu skriešanas un dubultlēcieni. Interesants ir fakts, ka spēle pirmoreiz seriālā pēc ļoti ilga laika posma nesatur automātisko veselības atjaunošanu – ir jāpaļaujas uz komandas biedriem mediķiem, kas nodrošina neatliekamās medicīniskās palīdzības komplektus. Ar munīciju ir līdzīgi. Katrā ziņā World War II ir mēģinājums radīt produktu, kas ir tuvāk pielīdzināts īstam karam. Ir visādas izmaiņas daudzspēlētāju frontē, taču par zombijiem arī nav aizmirsts.

7. novembris

Galvenais jaunums šajā datumā ir Xbox One X konsoles iznākšana, taču redzēsim arī dažas nozīmīgas spēles.

Nioh: Complete Edition (Windows)

Beidzot arī cilvēki ar alerģiju no konsolēm varēs izmēģināt jaunāko Team Ninja izveidoto darbu Nioh, turklāt ar visu lejupielādējamo saturu komplektā. Kāpēc tā ir lieliska? Izlasiet lietotāja kornivskis rakstu (neaizmirstiet par žurnālu esamību)! Jāpiezīmē gan, ka PC versija uz cietā diska aizņems 100 GB, tā ka varētu būt jāgatavojas pavasara tīrīšanai pāris mēnešus agrāk.

Sonic Forces (PS4, Xbox One, Windows, Switch)

Kamēr vasarā izdotā Sonic Mania bija kā debesu dāvana klasisko zilā eža daļu cienītājiem, Forces iet pretējā virzienā, mērķējot uz tumšāku vizuālo noformējumu un spēles procesu, kas, kā rāda pieredze, parasti beidzas bēdīgi. 3D grafika nozīmē mainīgus kameras leņķus un dažādas 2,5D «geimpleja» iespējas, iejūtoties Classic Sonic (skats no malas) un Modern Sonic (trīsdimensiju līmeņi) ādā. Var izmantot arī paša izveidotu tēlu, kura spējas var piesavināt no 7 dzīvnieku veidiem.

10. novembris

Doom (Switch)

Izdevējs Bethesda ir apņēmies atbalstīt Nintendo konsoli, pirmos darbus sniedzot jau novembrī. Neilgi pirms Skyrim portatīvā varianta iznākšanas saņemsim arī pagājušā gada Doom «rebūtu». Tā ir tā pati pirmās personas skata šaudīšanās un dēmonu šķaidīšanas spēle, taču tagad baudāma jebkurā vietā un laikā. Lielākais kompromiss Switch versijai ir kadru skaits, kas ierobežots uz 30 FPS, un tas, ka kārtridža īpašniekiem Multiplayer režīms ir jālejupielādē atsevišķi.

Need for Speed: Payback (PS4, Xbox One, Windows)

Lietotājs Vito vienā no saviem nu jau retajiem rakstiem izklāstīja, ko sagaidīt no EA jaunākās naudas slaukšanas mašīnas, bet tagad ir zināmas vēl pāris lietas. Sižeta gaitā var iejusties 3 dažādu tēlu ādā, un ir iekļauts 24 stundu dienas-nakts cikls. Par laimi, vienspēlētāja režīmam šoreiz nevajadzēs pastāvīgu interneta pieslēgumu.

Sims 4: Cats & Dogs (Windows, Mac)

Varbūt jaunas Sims daļas iznākšana daudziem no mums neko neizsaka, bet ir cilvēki, kuru vienīgā saskare ar video spēlēm ir tieši EA studiju izstrādātais seriāls, tā ka Sims 4 dzīvnieku papildinājuma iznākšana kādam būs lieli svētki. Tas saturēs jaunu pasauli, pievienos suņus un kaķus, kā arī piedāvās kāpt pa veterinārārsta karjeras kāpnēm.

Snipperclips Plus (Switch)

Izdota digitālā formātā vienā dienā ar Nintendo hibrīda konsoli, Snipperclips ieguva ļoti labas atsauksmes. Jāatceras, ka toreiz, marta sākumā, uz Switch nebija lielas izvēles, tāpēc daudzi piemīlīgo mīklu risināšanas spēli iegādājās, jo nekā cita nebija. Plus versija saturēs visus oriģināla līmeņus, pluss, jaunas pasaules, trīs papildu aktivitātes, kā arī iepriekš neredzētu režīmu. Pēc manām domām, lielākā Plus priekšrocība ir fiziskās versija pieejamība.

14. novembris

L.A. Noire (PS4, Xbox One, Switch)

Viena no retajām spēlēm, par kuru kāds šajā slikti apmeklētajā lapā ir uzrakstījis apskatu, novembrī saņems remāsterētu variantu jaunākajām konsolēm ar iepriekš izdoto lejupielādējamo saturu komplektā. Tālajā 2011. gadā L.A. Noire izcēlās ar iespaidīgām cilvēku sejas animācijām un budžetu, kas tiek lēsts ap 50 miljoniem dolāru. PS4 Pro un Xbox One X īpašnieki to tagad varēs baudīt 4K izšķirtspējā, kamēr Switch lietotāji priecāsies par pirmo tai izlaisto Rockstar Games produktu.

Lego Marvel Super Heroes 2 (PS4, Xbox One, Windows, Switch)

Kārtējā Lego video spēle, taču šoreiz ar Marvel pasaules varoņiem no dažādām ērām. Uzdevums ir cīnīties ar Kang the Conqueror, kurš manipulē ar laiku, aizvedot spēlētāju uz 18 vietām dažādos vēstures posmos. Labais, ne?

17. novembris

Pokemon Ultra Sun un Pokemon Ultra Moon (3DS)

Sakiet ardievas Nintendo pēdējai pilnībā portatīvajai konsolei 3DS ar divām Pokemon spēlēm! Sun and Moon pirmā versija iznāca gandrīz pirms gada un tika pārdota vairāk nekā 15 miljonos eksemplāru, tāpēc ir tikai loģiski, ka The Pokemon Company vēlas noslaukt vēl «piķi», izdodot papildinātu tās variantu. Galvenā atšķirība ir alternatīvs sižets, kā arī jauni briesmoņi un vietas, kas nebija iekļautas iepriekš. Protams, tas, ko visi patiesībā gaida, ir seriāla daļa Switch konsolei.

Skyrim (Switch)

Kaut gan The Elder Scrolls V: Skyrim pirmā versija iznāca jau pirms 5 gadiem, bez lielas raustīšanās sabiedriskajā transportā ar lētu klēpjdatoru to normāli paspēlēt vēl aizvien nav iespējams. Ja šī problēma jums naktīs traucē gulēt, tad ziniet, ka tagad ir risinājums! Switch versija ļaus pavadīt simtiem stundu, kaujot pūķus, vācot «lūtu» un «kačājot» līmeņus jebkurā vietā un laikā ar stabiliem 30 kadriem sekundē (tas varbūt izklausās smieklīgi, bet konsole tehniski ir planšete).

Star Wars Battlefront II (PS4, Xbox One, Windows)

Svaigākā daļa atjaunotajā Battlefront seriālā. Atšķirībā no 2015. gada produkta šoreiz tiks piedāvāts arī vienspēlētāja sižeta režīms. Interesantākais jaunums Multiplayer frontē ir DLC, kas tiks dots par velti, laika gaitā papildinot saturu (atgādina Nintendo pieeju tādās spēlēs kā Splatoon un ARMS).

28. novembris

Resident Evil Revelations/Revelations 2 (Switch)

Capcom solījumi atbalstīt Switch šogad diemžēl ir bijuši diezgan nožēlojami, piemēram, izlaižot 90. gadu favorīta Super Street Fighter II remāsterēto versiju un prasot par to € 40. Izdevējs turpina savu vājo sniegumu, piedāvājot vienā kastītē jau vienreiz pārizdoto 3DS šedevru Resident Evil Revelations un tās pēcteci. Diemžēl otrā daļa fiziskā varianta īpašniekiem tiek nodrošināta tikai lejupielādes koda formā.


Ko jūs, lasītāji, novembrī gaidāt visvairāk?

814 skatījumi 3 komenti kudos

Raksta autors

1 komentārs 20 minūtes ar: South Park The Fractured but Whole
27.Oktobris 2017 07:09
genotsiid

3 Komentāri

29.Oktobris 2017 10:18
Skhen Redaktors

Es personīgi visvairāk gaidu Need for Speed Payback, nezinu, kaut kā redzētais spēles process treileros liek ticēt, ka šī sērija varētu ar ko interesantu un aizraujošu izcelties...

29.Oktobris 2017 11:20
genotsiid Redaktors

@Skhen Es laikam arī, jo izskatās, ka vārētu būt jautra. Tā arī nekad neesmu mēģinājis Doom un L.A. Noire, tā ka uz Switch varētu būt tieši laikā, jo tai tieši pietrūkst uz stāstu balstītu spēļu, ko var vienkārši iziet un aizmirst.

29.Oktobris 2017 13:18
KristapsSuliņš キリスト

Nevienas labas spēles!

Oktobris bija labāks.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!