20 minūtes ar: Gran Turismo Sport

Ieskats jaunākajā GT no vienspēlētāja perspektīvas

29.Oktobris 2017 22:34
genotsiid

Šoreiz raidījumā «20 minūtes ar» aplūkoju ilgi gaidīto Gran Turismo seriāla daļu PlayStation 4 konsolei. Tā kā man liekas, ka PS+ nav prasītās summas vērts, parādu režīmus un iespējas, kas pieejamas arī tiem, kas pakalpojumu neabonē, proti, Arcade Mode un apmācības. Video tiek izrādītas šādas lietas:

  • Single Race sacīkstes pa divām ļoti atšķirīgām trasēm;
  • Single Race sacīkstes ar 2 pavisam dažādām automašīnām;
  • īss Drift Trial posms;
  • auto dīleru pieticīgais piedāvājums;
  • viens Driving School uzdevums;
  • sacīkstes Mission Challenge ietvaros;
  • Circuit Experience ar NASCAR piemērotu trasi.

Ja vien neesat pašpasludināts autosimulācijas entuziasts, varat droši izlaist šīs sērijas pirmās 2 minūtes. Cerams, ka jums patiks un neizšķiedu 10 stundas sava laika, lai galu galā neviens neskatītos (tā kā South Park klipu).

Vai video nav par ilgu? Redzu, ka vidējais 1 skatījuma garums kopumā ir sešarpus minūtes. Laikam mūsdienās jāpriecājas par to pašu, bet vēlētos dzirdēt jūsu viedokli šajā sakarā.

749 skatījumi 4 komenti kudos

Raksta autors

3 komentāri Novembrī gaidāmās spēles
28.Oktobris 2017 19:50
genotsiid

4 Komentāri

30.Oktobris 2017 08:23
HansNiko Darbaholiķis

Kaut kad skatījos video, kur kāds youtube guy pētīja cik ir optimālais video garums. Atmiiņa kas stāv bija 3 min, 7 min un 12 min. Bet varbūt es tikko to izdomāju, jo nevaru atrast to video vairs

30.Oktobris 2017 10:29

Mario+Rabbids video man patika un bija interesants. South Park neskatījos, jo man tāda veida spēle vienkārši neinteresē. Varbūt nākamreiz uztaisi aptauju par to kādu spēles apskatu cilvēki vēlētos redzēt?

Un ja jau vēlies kritiku par Gran Turismo Video likās pārāk garš. Es būtu sadalījis tā - sērfojam pa menu komentējot kas tur pieejams un tad kāds interesantāks brauciens pilnā garumā. No Betas atceros bija Mission Challenge pāris apļu garumā kur no kaut kādas pēdējās vietas bija jāpaceļās līdz pirmajai un pa vidu vēl arī bija jāņem pit-stop, lai pielietu degvielu citādāk līdz beigām netiec. Manuprāt, braukšanas spēlēm nav jēgas rādīt tos daudzos režīmus, jo neko citu jau tu tur nedari, kā brauci Single Player tā arī brauc Circuit Experience.

P.S. Ja kaut kad vēlies tikt no diska vaļā tad varu nopirkt no tevis. Vai varam arī mainīties, ja tevi interesēs kāda no manām spēlēm

30.Oktobris 2017 12:37
genotsiid Redaktors

@HansNiko 12 minūtes varētu būt labs vidusceļš, negarlaikojot skatītāju, bet tajā pašā laikā arī parādot vismaz kaut cik detalizētu ieskatu. Man arī aizietu mazāk darba, kas būtu ļoti patīkami.

@kornivskis Paldies par kritiku un idejām! Tieši to arī vēlējos dzirdēt. Pat neiedomājos, ka varētu izrādīt tikai izvēlnes un tad pilnu sacīksti. Vai € 40 par Day One Edition izklausās godīgi (tas, ko samaksāju, - PVN, - apt. 10% par attaisītu kasti)? Kodi nav izmantoti. Varu aizmīties kaut līdz Mārupei.

31.Oktobris 2017 06:48

Piekrītu par 12 min garumu.

Paldies par ieskatu!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!