Bezcerīgais podkāsts

genotsiid un fenfen runā par spēlēto un ziņām

12.Novembris 2017 10:56
Bezcerīgais

Šī NAV Strike.lv oficiālā podraide/aplāde/podkāsts. Pusotru stundu 2 lapas biedri un apskatu rakstītāji apspriež nesen spēlēto un industrijas jaunumus. Ja jums patīk tas, ko dzirdat, apsvērsim domu ierakstīt arī vēl pāris epizodes. YT kanālā ieliktu arī podkāsta versiju ar spēļu video fonā, ja Strike administrācijai nav iebildumu.

Saturs

Kas spēlēts:

Jaunumi/diskusijas:

 • 00:40:09 – Spēļu cerības, komerciāli produkti, cenas
 • 00:40:53 – Kāpēc Strike.lv nav ziņu (genotsiid viedoklis)
 • 00:41:34 – Nintendo Switch fiziskās spēles ar papildu lejupielādi
 • 00:45:16 – Xbox One X iznākšana, spēles, kas aizņem daudz vietas uz diska
 • 00:46:19 – Interneta pieslēgums, tā nodrošinātāji, mobilais internets
 • 00:49:08 – Intel un AMD sadarbība
 • 00:52:25 – GTA V ir vislabāk pārdotā spēle ASV vēsturē, GTA Online
 • 00:55:25 – Loot box, mikromaksājumi, to ietekme uz spēlēm, NFS
 • 01:01:38 – Papildu izdevumi € 60 spēlēm, cenu ātrais kritums
 • 01:04:38 – Kāpēc pirkt jaunas spēles nav prātīgi, nākotne
 • 01:08:50 – Videospēļu mediji Latvijā, sociālā stigma
 • 01:13:26 – Videospēļu mediji Igaunijā, salīdzinājums
 • 01:17:51 – YouTube un Twitch, nevienam neinteresē pašas spēles
 • 01:19:50 – Igauņi apsver ieviest stingrākus vecuma ierobežojumus
 • 01:22:14 – Spēles pērk, tāpēc mediju dzimtajā valodā vajag
 • 01:26:18 – Kāpēc rakstīt
 • 01:29:26 – Beztēma

Lejupielādējiet, spiežot šeit (MP3, 44 MB)!

1291 skatījumi 12 komenti kudos
Atstāt komentāru Nioh: Complete Edition 15. novembra izlozē
9.Novembris 2017 15:54
goodman2576

12 Komentāri

12.Novembris 2017 13:15

Noklausījos visu, ir labs! Gaidu nākamo Par H3 runājot, contents viņam labs un podkāstus ar var klausīties

Ieraksts tika labots, 12.Novembris 2017 13:15
12.Novembris 2017 13:43

Ju-hū! Beidzot arī kāds podkāsts. Bija ļoti klausāms, kā no sākuma tā līdz beigām. Runājot par cilvēku skaitu šajā pasākumā, tad līdz trīs cilvēkiem ir ok, tālāk sākas haoss un paliek grūti klausīties. Un atrast visiem trim vienu laiku kad satikties ar būtu daudz vienkāršāk.

Lielākoties iemesls, kādēļ šāda veida lapas palēnām nomirs ir tas, ka cilvēki nesaņem atsaucību un par atalgojumu nemaz nerunājot. Laikam jau cilvēki ir pārāk kūtri, lai novērtētu rakstus un tos komentētu. Bet izteikt spēcīgu kritiku ar ne visai skaistām frāzēm gan bieži vien neskopojas.

Ja podkāsti iznāktu reizi mēnesī, tas būtu pilnīgi pietiekoši, jo visiem tak ir privātā dzīve un salasīties visiem kopā ar būtu daudz vienkāršāk.

12.Novembris 2017 15:48

Podkāsts ļoti baudāms!

Turpināšu klausīties.. cerams bez ziņu tematiem neaptrūksies arī interesanti diskusiju temati.

12.Novembris 2017 15:49
goodman2576 Redaktors

@genotsiid un @fenfen paldies par podkāstu un sava viedokļa paušanu. Bija interesanti paklausīties. Godīgi sakot palika drusku kauns arī par sevi, jo kas gan piepildīs strike.lv saturu, ja ne mēs paši. Iespējams ka ar atšķirīgām motivācijām, bet satura esamība (labāka vai ne tik laba), jau ir atkarīga no visiem mums, kuri šai portālā ir kaut nedaudz aktīvi. Jāsāk ar sevi un ja apņemsimies, kaut tie padsmit cilvēki kuri te dzīvojas ikdienā, uzrakstīt mēnesī vismaz vienu rakstu par spēli, par kādu notikumu spēļu pasaulē, par kādu hardware jaunumu, vai vienkārši kādu filozofisku prātojumu, saturs kļūs daudzpusīgāks un iespējams spēs ieinteresēt jau lielāku daļu pasīvo apmeklētāju. Es aicinātu visiem vairāk iesaistīties, un pats arī centīšos regulārāk ievietot kādu spēļu apskatus, vai kādu prātuļojumu par videospēļu pasauli.

13.Novembris 2017 05:53

sen jau nebija klausīts kads interesants podiņkāsis! Paldies!

13.Novembris 2017 08:33

Var kāds ierakstīt komentāros pa kādām igauņu mājas lapām gāja runa?

13.Novembris 2017 08:47
Eking Redaktors

Lielisks podkāsts, paldies par ieguldīto darbu un vēlu saglabāt motivāciju, lai turpinātu tādā pašā garā! Aktuālas tēmas ir apskatītas un patīk domu izklāsts, kas ir spēlēts. Jūsu balsis arī patīkamas, prieks klausīties. Personīgi podkāsti pietrūka kopš Levelup laikiem.

13.Novembris 2017 09:15
genotsiid Redaktors

@Spridits Igauņu videospēļu mediji:

 1. Level1.ee – manuprāt, profesionālākais
 2. VideoGamers.eu – visvairāk satura
 3. Puhata ja mängida – iknedēļas radiopārraides, YouTube kanāls ar jaunāko spēļu ieskatiem utt.

Protams, tad vēl ir visādi primāri YT kanāli. Lielākais, kas daudzmaz saistīts ar spēlēm, ir HDTanel. Kā redzams, pagaidām esam visai atpalikuši no igauņu kolēģiem.

13.Novembris 2017 11:38

Lai motivācija turpināt! Patīkami klausīties! Paldies!

13.Novembris 2017 17:42

Super! Prieks, ka kādam ir motivācija un vēlme veidot saturu! Pat ar visu to, ka spēles spēlēju ļoti reti, noklausījos līdz galam. Patika.

13.Novembris 2017 22:53

Atļaušos nedaudz pakomentēt. Paldies par kāsi, noklausījos. Žēl par EW2, ka tik švaki par spēli izteicies, bet esmu dzirdējis arī no citiem, ka tik laba kā pirmā daļa pēc sižeta šī diez ko neturot līdzi. Ja EW1 caur to Ruviku varēja gan reliģiju piesaistīt, piemēram tas seifa boss, ir kā mantrausības un skaudības grēks u.t.t. tad EW2 viņš vispār neesot. EW1 man ļoti patika, 9/10 ieliku. -Pēc Jūsu teiktā, noteikti ir vēlme pamēģināt Persona 5 (vienīgais tur var ielēkt sižetā nespēlējot iepriekšējās daļas? vai tomēr tam nav nozīmes?).
-Par to spēļu mediju LV valodā, manuprāt tam dabiski būtu jānotiek, pagaidām esam tajā sabiedrībā, kad par spēlēm pasmejas un uzskata pat par bērnu lietiņām, bet patiesībā sakot, ir spēles, kas stāsta ziņā ir ekvivalentas grāmatas stāstam, efektu un estētiskuma ziņā iekabina kādai Transformeru filmai, var pat nopelnīt naudu kļūstot par pro spēlētāju noteiktajā spēlē. Šobrīd viss notiek tikai un vienīgi uz cilvēku pašiniciatīvas. Anyway, par to saitu apvienošanu- aizmirsti, konkurencei jābūt, (te droši vien teiksi, kāda te konkurence uz tik mazas platformas, bet no konkurences arī izkristalizējas labākais), bet būtu forši, ja nu piemēram strike.lv sadarbotos ar pieņemsim ar kādu jauno spēļu klubu, kur dritvaimiziņ cilvēki ir daudz un iet un tendence tikai aug. Publicētu tuvojošos eventus, ziņas, varbūt pat izveidot sadarbību, kur abas puses varētu nopelnīt. Varbūt kļūdos. -Par tiem FFTV, nu tie čalīši jau no sākta gala ir ņēmušies, viņiem tā pieeja ir dīvaina un pat jokaina, bet nu redz, ir skatītāji, arī pašos sākumos bija skatītāju, viņi montēja video, domāja ko likt u.t.t. Viņi nav tas gadījums, kad viss haļavčikā, tur savs darbs ir ieguldīts. Uz nākotni podkāšiem, pirms podkāsta pāris dienas ir vērts izlikt jautājumus, proti, kur strike lietotāji varētu uzdot jautājumus. Tā būtu tāda kā aktīvāka piesaiste un iesaiste. Nu kā agrākos laikos. Un pēdējais, fenfen ir Tomāc vai Svens? Izklausās pēc kombinējuma!

14.Novembris 2017 20:37
genotsiid Redaktors

@Steels Katram savs viedoklis. Pirmā EW daļa man likās nebaudāma, otrā – aizmirstama. Neesmu eksperts Persona spēļu jautājumā, bet katrai daļai ir neatkarīgs sižets, tā ka droši vari tās iet jebkādā secībā.

Videospēļu mediji latviešu valodā ir bijuši, turklāt agrāk bija vairāki un satura bagāti vienlaikus (ik dienu iegāju revolution.lv, konsoles.lv un, pats galvenais, gamez.lv), tā ka situācija šajā ziņā diemžēl ir regresējusi. Konkurence varētu būt arī starp autoriem vienas lapas ietvaros, piemēram, kuram ir radošāki raksti. Lasītāji neko neiegūst no tā, ka viņiem ir jāapmeklē trīs dažādas nabadzīgas lapas, kaut viss varētu būt vienā vietā. Ja neesi ievērojis, Strike ik pa laikam parādās turnīru paziņojumi un tamlīdzīgas lietas.

Neko sliktu par FFTV neteicu. Varbūt noprati, ka man nepatīk CS:GO skinu video un cita draza, kas ir taisnība, bet tāpēc izvēlos, ko skatīties. Turpmākos podkāstus izziņosim un varēs arī ko pavaicāt, bet uz personīgas dabas jautājumiem nopietnas atbildes nevarēsiet gaidīt. fenfen ir sintezēts mēģenē, izmantojot DNS paraugus no abiem iepriekšminētajiem radījumiem un mākslīgi novecināts, izmantojot jaunākos Umbrella Corporation gēnu inženierijas atklājumus.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!