Decembrī gaidāmās spēles

Beidzot laiks atpūsties... no spēļu pirkšanas

30.Novembris 2017 07:25
genotsiid

Pēc videospēlēm pārbāztā oktobra un novembra 2017. gada pēdējais mēnesis hobija piekritējiem ļaus atpūsties no naudas tērēšanas trīsciparu skaitļu apmērā, tā vietā piedāvājot galvenokārt iepriekš izdotu produktu papildinātas vai uzlabotas versijas. Piezīme: ja arī kāds no iznākšanas datumiem mainīsies, raksts netiks atjaunināts.

1. decembris

DOOM VFR (PlayStation VR, Windows)

Labas ziņas virtuālās realitātes entuziastiem. Ja jums ir HTC Vive vai PlayStation VR brilles, tad no pirmā decembra varēsiet priecāties par jaunu DOOM daļu. Nē, šī nav pagājušā gada spēle ar pievienotu VR funkcionalitāti, bet gan pavisam cits piedzīvojums! Galvenais varonis ir kāds zinātnieks, kurš tika nogalināts sākotnējā Marsa invāzijā, taču "atdzima" ar savu apziņu mākslīgā intelekta sistēmā. Tas nozīmē, ka spēlētājs var pārvaldīt dažādus robotus, ar kuriem viņš/viņa mēģina stacijā atgriezt kārtību. Vadība šoreiz notiek, izmantojot teleportāciju, kamēr Glory Kill paņēmieni izpaužas kā pretinieku uzspridzināšana no iekšpuses.

Xenoblade Chronicles 2 (Switch)

Nintendo turpina turēt kopš marta uzņemto inerci, arī decembrī Switch īpašniekiem piedāvājot lielu spēli. Šoreiz runa ir par milzīgu action RPG žanra produktu, kurā ieguldīt 100 stundas brīvā laika. Tas ir ilgi gaidītais turpinājums 2010./2011. gada Wii kases grāvējam, šoreiz ar jauniem tēliem, kuru mērķis ir atrast cilvēces paradīzi Elysium. Spēles darbība notiek nebeidzamā mākoņu okeānā, kur pēdējie civilizācijas pārstāvji dzīvo uz kolosālo titānu mugurām. Ir iekļauta atvērta pasaule, kuras saturu ietekmē dinamisks dienas un nakts cikls.

5. decembris

Dead Rising 4: Frank's Big Package (PS4)

Vai jūs moka hronisks nogurums, depresija, vēlme kādu piekaut? Jūsu problēmām, iespējams, ir atrasts risinājums – Dead Rising 4 papildinātā versija ar divdomīgu apakšvirsrakstu pavisam drīz iznāks PlayStation 4 platformai, ar gada laikā izdoto papildu saturu komplektā. Doma ir vienkārša – skraidiet pa atvērtu pasauli un iznīciniet tūkstošiem zombiju, lietojot dažnedažādus priekšmetus kā ieročus. Iepriekšējās seriāla daļas drūmais izskats ir nomainīts pret daudz jautrāka paskata Kolorado pilsētu ar Ziemassvētku rotājumiem, bet tik ierastais taimeris ir aizvākts (laikam, lai samazinātu radīto stresu). Diemžēl ir izņemts arī sižeta sadarbības režīms.

The Walking Dead: The Telltale Series Collection (Xbox One, PS4)

Atkal varēsiet justies pavisam bēdīgi, jo visas 19 The Walking Dead epizodes būs iespējams iegūt vienā diskā. Nekādu papildu lejupielāžu (atšķirībā no Batman: The Telltale Series), kas ir ļoti patīkami.

8. decembris

Hello Neighbor (Xbox One, Windows, Mac)

Pirmajā acu uzmetienā kārtējā izdzīvošanas šausmu spēle ar lavīšanos, taču šī ir pavisam atšķirīga no citām žanra pārstāvēm. Galvenais varonis tikko ir ievācies jaunā mājā, taču viņam pretī dzīvo aizdomīgs kaimiņš, kurš kaut ko slēpj pagrabā. Mērķis ir ielauzties nāburga miteklī, netiekot pieķertam, un piekļūt baumām apvītajam stāvam. Kaimiņa mākslīgais intelekts pielāgojas spēlētāja iepriekš veiktajām darbībām un maršrutiem, lai, piemēram, izvietotu lamatas vietās, kur jau esat bijuši.

12. decembris

Okami HD (Xbox One, PS4, Windows)

Tālajā 2006. gadā PS2 platformai izlaistā spēle tiks pārizdota kā HD versija vēl vienu reizi (Okami HD jau reiz iznāca 2012. gadā uz PS3). Iejūtamies vilka ādā, lai cīnītos ar pretiniekiem, lēkātu pa platformām un risinātu mīklas. Lieta, kas Okami atšķir no The Legend of Zelda seriāla, ir Celestial Brush, kas ļauj apstādināt notiekošo un tad uzzīmēt uz ekrāna dažādus simbolus, katru ar savu rezultātu. Iespēja tiek izmantota gan cīņās, gan mīklu risināšanā. Mūsdienās daudzi spēli uzskata par vienu no labākajām, kas jebkad radītas.

Resident Evil 7 DLC (Xbox One, PS4, Windows)

Resident Evil 7: Biohazard veikalu plauktos parādījās gada sākumā, bet jau decembrī redzēsim vairākus lielus papildinājumus un Gold Edition vienā dienā. Pirmais no DLC ir bezmaksas un saucas Not a Hero. Tas piedāvā vēl vienu stāsta nodaļu, kurā jāvada seriāla pastāvīgais tēls Chris Redfield. Otrais papildinājums ir End of Zoe, kas atklāj tēla Zoe Baker likteni un ļauj pašausmināties jaunā, purvainā līmenī. Resident Evil 7: Gold Edition, protams, iekļauj pamata spēli un visu līdz šim izdoto papildu saturu.


Vai jūs, lasītāji, interesē kaut kas no decembra piedāvājuma? Vai arī turpināsiet cīnīties ar jau iepriekšējos mēnešos uzkrāto spēļu "kalnu"?

681 skatījumi 4 komenti kudos

Raksta autors

1 komentārs 12 minūtes ar: Little Nightmares
29.Novembris 2017 16:15
genotsiid

4 Komentāri

30.Novembris 2017 08:38

Iztiks ar esošajām!

30.Novembris 2017 10:35
goodman2576 Redaktors

Decembris tiešām izskatās pēc atpūtas no spēļu iepirkumiem mēneša, bet ha ir taču Ziemassvētki, tā ka kopumā tērēšanās ir neizbēgama....

30.Novembris 2017 10:37
genotsiid Redaktors

@goodman2576 Pareizi, būs taču Ziemassvētki! Pavisam aizmirsu

8.Decembris 2017 20:15
Starwave Redaktors

Spellforce 3 hype!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!