Bezcerīgais podkāsts Nr. 2

Slikti tulkojumi un pusotrs jautājums

4.Decembris 2017 07:33
Bezcerīgais

Šī NAV Strike.lv oficiālā podraide/aplāde/podkāsts. Ņemot vērā klausītāju atsaucību, ir izveidota vēl viena sērija, un pirmoreiz esam arī mēģinājuši atbildēt uz pusotru jautājumu, kas uzdots. Tagad ir arī ievada mūzika (nekādas autortiesības nav pārkāptas. Interesanti, kā mums tas vienmēr izdodas?).

Saturs

Kas spēlēts:

Jaunumi/diskusijas:

 • 00:46:21 – Kurai spēlei vispār ir vērts pirkt DLC?
 • 00:48:38 – Turpinām runāt par loot box un jaunumiem to saistībā
 • 00:54:11 – GT Sport saņems karjeras režīmu
 • 00:58:34 – PUBG saņems divas mobilā telefona spēles
 • 01:00:57 – Igauņu studija veido jaunu The X-Files spēli
 • 01:03:58 – Destiny 2 skandāls
 • 01:06:29 – PlayStation 3 ir uzhakota
 • 01:11:33 – Diskusija par izšķirtspēju
 • 01:18:35 – Kā pirātisms var būt labs
 • 01:18:25 – Lasītāju jautājumi
 • 01:28:46 – Strike lietotāju aktivitātes
 • 01:36:34 – Noslēgums

Lejupielādējiet, spiežot šeit (MP3, 47 MB)!

1006 skatījumi 9 komenti kudos
1 komentārs Apskats: Batman - The Telltale Series
3.Decembris 2017 09:01
genotsiid

9 Komentāri

4.Decembris 2017 16:35
Skhen Redaktors

Es varu piekrist "bezcerīgs podkāsts". Salīdzinot ar pirmo (kas bija samērā interesants un labs), šis vairāk liek domāt, ka esat atraduši pašizpusmes veidu, kā čīkstēt un vaidēt par to, cik viss ir slikti. To var labi pateikt pēc Jūsu attieksmes un balss intonācijām. Šāda tehnika - pārmetot auditorijai, kas Jūs klausās, nedomāju, ka esošo situāciju uzlabos. Pašiem attiecīgi ir jāstrādā un kaut kādā veidā jāuzrunā auditorija nevis tā jānoniecina.

4.Decembris 2017 18:21
genotsiid Redaktors

@Skhen Paldies par viedokli! Droši vien ar rozā brillēm viss, kas tiek saukts īstajos vārdos, izklausās pēc čīkstēšanas un vaidēšanas. Ja vēlies klausīties sponsorētu drazu, ko tev pasniedz bariņš cukuru, kofeīnu un nikotīnu salietojušos uzbudinātu cilvēku, laikam nebūsim īstais informācijas avots.

Par balss intonāciju – iedomājies sevi pēc garas darba nedēļas, kuras brīvais laiks pārsvarā sastāv no vēl vairāk strādāšanas (bez atlīdzības), svētdienas pusnaktī pārradies mājās pēc "haltūras", nogulējis 6 stundas, jo rakstīji apskatu, tad svētdienas rītā runā podkāstā. Snaužot siena gubā, grūti saprast, ko tie pilsētnieki tur cepās.

Pārmešana auditorijai ir gan vairāk vai mazāk joks, gan aicinājums pacelt savu pakaļu un kaut ko izdarīt vietējo spēļu entuziastu labā. Protams, runāt visi mākam diži, bet diemžēl darbi nereti izpaliek.

Galu galā, man patīk rezultāts, kas sanācis pēc puses dienas, ko veltīju podkāsta montēšanai un skaņas apstrādei. Padod ziņu, kad būsi paveicis ko līdzvērtīgu!

4.Decembris 2017 19:14
KristapsSuliņš キリスト

Yey, beidzot, TY!

4.Decembris 2017 19:19

@Skhen, nav tā kā nedaudz smieklīgi, ka tu, šobrīd čīksti par to, ka citi, tavuprāt, čīkst? It īpaši ņemot vērā, ka podkāsta autori šobrīd ir tie, kas cenšas atdzīvināt lapu saturiskā ziņā? Pats taču arī raksti savā (?) portālā, un zini, cik daudz laika aizņem rakstīšana.. Vai tu pats spētu sajūsmas pilnā balsī runāt, kad apzinies, ka tavu darbu noklausīsies/noskatīsies labi ja nedaudz vairāk, kā uz roku pirkstiem saskaitāms cilvēku daudzums? Galu galā video veidošana, podkāsta ierunāšana tomēr, manuprāt, aizņem daudz vairāk laikā, kā raksts, jo nepieciešama gan ideja, gan ierunāšana, ierakstīšana, un tad vēl viss jāsaliek kopā. Abus podkāstus noklausījos, šo ne visu gan, jo kā jau esmu teicis, tad spēles praktiski vispār nespēlēju, tad nu klausījos vien otro daļu. zināma ironija (vai sarkasms?) bija jūtama, saistībā uz auditorijas atsaucību, bet nu..saprotams, jau augstāk minēto iemeslu dēļ un @genotsiid skaidrojuma. Pašu arī nedaudz izbrīna zemā atsaucība, bet tai pat laikā - vai tie paši 20 skatījumi ir maz, ja ņem vērā, kā raksti tiek publicēti vien šeit? Ja paskatās cik cilvēki šeit aktīvi vispār darbojas, tad pat tie 20 skatījumi jau šķiet ļoti, ļoti, daudz! Jāatzīst gan, ka nedz visus jūsu rakstus, nedz video neesmu skatijies - zināmu daļu gan esmu, par tēmām, kuras man šķiet saistošas. Par to, ka strike šo to vajadzētu pielabot - arī piekrītu. Manuprāt, par maz rakstu redzami galvenajā lapā. Šaubos vai slinkais latvietis piespiež to podziņu ''skatīt visus rakstus'', par augšējās navigācijas pogām un dropdowniem nemaz nerunājot - rezultātā, vairums rakstu nemaz nevar pamanīt, ja vien tos speciāli nemeklē. Jo lai arī šo lapu atveru diezgan bieži, šodien apskatot to, cik daudz raksti pēdējā laikā strike.lv ir bijuši biju pat ļoti pārsteigts, domāju, ka daudzi atverot šo https://strike.lv/articles un paskaitot būtu pārsteigti... Lai nu kā - paldies!

Ieraksts tika labots, 4.Decembris 2017 19:20
4.Decembris 2017 19:46

Podkāsts klausāms!

Cerams, ka būs nākamais podkāsts! Nevar nepiekrist par biedru aktivitāti. Bet tas laikam ir latviešu gēns!

4.Decembris 2017 20:44
Skhen Redaktors

@Wreck Atvaino, taču tā ir Tava interpretācija, un es nevēlos tērēt laiku, lai skaidrotu Tev savu komentāru un pārliecinātu Tevi par to, ka tas bija attiecīgs viedoklis nevis "čīkstēšana".

@genotsiid Pirmais teikums laikam ir atsauce uz manis nepareizi uzrakstīto "podkāsim". Taču, ja dzīve un darbs ietekmē saturu, ko autors rada strike.lv, tad varbūt ieteicams pādomāt divreiz, vai to vajag publicēt. Auditorijai galīgi neinteresē mūsu dzīves problēmas, bet gan saturs, ko piedāvājam.

Joks. Jokam ir sava mēra robeža. Visi sakām, tas bija joks. Tik pat labi varam pateikt, viss, kas te notiek - bija joks. Nē, tas tā nenotiek. Protams, ka patīkamāk ir, ja autora darbu klausās un skatās daudz cilvēki, bet līdz tam ir jātiek. Jebkurā gadījumā (manā skatījumā), Jūs izrādījāt necieņu pret auditoriju, vienalga cik tā ir liela vai maza.

5.Decembris 2017 11:18

@Skhen Man žēl, ka mūsu pašironija un paņirgāšanās pašiem par sevi Tev likās kā čīkstēšana vai necieņa pret auditoriju, precīzāk, Tevi (neviens vēl nav izteicies līdzīgi). No otras puses -, ja jau Tavā argumentā bija kaut kas tāds, kas tādiem mazākiem prātiem kā man, @genotsiid vai @Wreck, kuram Tu tiešā tekstā uzliki mīksto, nav saprotams, tad varbūt tomēr pastāv iespēja, ka pats esi pārpratis, ko mēs mēģinājām pateikt.

5.Decembris 2017 11:47

Man gan joprojām patika epizode!

Un statistika lika nedaudz pasmieties par LV gaming satura auditoriju - sad but true

6.Decembris 2017 15:24
goodman2576 Redaktors

@fenfen @genotsiid paldies par podkāstu, es nevērtēšu labs vai slikts, manuprāt demokrātijā jebkas var patikt vai nepatikt, tas ir normāli. Pie kam 1h41min ir pietiekami plašs pasākums, lai mierīgi palaistu fonā darbiem un, ja kaut kas liekas neinteresanti konkrēti man, tas tik un tā papeld garām. Tā turpināt !!!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!