The Game Awards 2017 jaunumi

SoulCalibur VI! Bayonetta 3! Iznākšanas datumi!

9.Decembris 2017 10:43
genotsiid

Katru gadu decembrī ASV notiek The Game Awards – videospēļu pasaules ekvivalents Oskaru pasniegšanai. Balvas dod tādās kategorijās kā, piemēram, labākais stāsts, labākā debija un labākais produkts kādā žanrā. Patiesībā tas nozīmē, ka industrijas lielākie pārstāvji sanāk kopā, lai publiski pašapmierinātos uz lielās skatuves un uzsistu cits citam pa plecu.

Lai pasākums izskatītos mazliet neitrālāks, pa vidu visam šoreiz tiek ielikta arī kāda neatkarīgo izstrādātāju spēle, joki par mikromaksājumiem un A Way Out radītāja lamuvārdiem pilnais uznāciens. Pēdējais redzami izveda The Game Awards «seju» Džefu «Doritos pāvestu» Kīliju (Geoff Keighley) no komforta zonas, bet tajā pašā laikā mēģināja izdevēju EA parādīt pozitīvākā gaismā, kas radīja šaubas par vīrieša līdz šim teikto.

Īsāk sakot, skatīties pasākumu tiešraidē nakts vidū nebija vērts, taču pa vidu visām reklāmām, aicinājumiem izmantot pakalpojumu UberEats (sadarbībā ar McDonald's) un balvu pasniegšanai tika izrādīti arī jauni gaidāmo spēļu treileri un iznākšanas datumi, tostarp daži pārsteigumi. Tālāk tekstā minēti The Game Awards 2017, manuprāt, nozīmīgākie jaunumi.

A Way Out iznāks 23. martā

Šī gada E3 konferencē EA izziņoja jaunu piedzīvojumu spēli, kas paredzēta tikai vienlaicīgai divu cilvēku lietošanai dalītā ekrāna režīmā. Līdz ar jaunu reklāmas video tika parādīts, cerams, galīgais iznākšanas datums – 23. marts. Tad vajadzētu parādīties PC, PS4 un Xbox One versijai. Diemžēl vēl aizvien nekas par iespējamu Switch variantu, kaut gan tas varētu būt lieliski piemērots konsolei tās pārnēsājamības dēļ.

SoulCalibur VI

Ja jūsu dvēseles deg, alkstot pēc jaunas 3D kautiņu spēles ar lielām krūtīm un gariem zobeniem, tad jūs noteikti iepriecinās fakts, ka kaut kad nākamgad iznāks SoulCalibur 6. Publicētajā video redzams, kā ar aukstajiem ieročiem vēzējas pazīstamais tēls Mitsurugi un Sophitia, taču šī nav tikai glītākā seriāla daļa Bandai Namco tik iecienītā Unreal Engine 4 dēļ. Spēles process arī tiks papildināts ar jauniem paņēmieniem, piemēram, Reversal Edge, ar ko bloķēšanas laikā var izdarīt pretuzbrukumu, radot grafiski iespaidīgu ainu. Precīzs iznākšanas datums netika dots, taču zinām, ka būs PC, PS4 un Xbox One versija.

Uz Switch iznāks visas iepriekšējās, kā arī nākamā Bayonetta daļa

Nintendo pārsteidza skatītājus, izziņojot pirmo divu Bayonetta daļu adaptāciju Switch konsolei, kas veikalu plauktos parādīsies 16. februārī. Tātad, lai baudītu seriāla 2. daļu, vairs nebūs vajadzīga Wii U. Detaļas par grafiskajiem uzlabojumiem netika atklātas, taču ir pamats ticēt, ka spēles tagad ciešāk turēsies pie 60 kadriem sekundē un tiks renderētas augstākā izšķirtspējā. Ir zināms, ka jauninājumus saņems Tag Climax režīms un ka būs amiibo atbalsts. Fiziskā versija pirmo Bayonetta iekļaus kā lejupielādes kodu. Pēc negaidītā paziņojuma bija vēl viens – Platinum Games tagad čakli strādā pie Bayonetta 3 izveides īpaši Nintendo jaunākajai konsolei. Cerams, ka vairāk redzēsim nākamā gada E3.

Metro Exodus iznāks rudenī

Izdevējs Deep Silver ar jaunu video ir paziņojis, ka nākamā pēcapokaliptiskā Metro daļa parādīsies rudenī PC, PS4 un Xbox One sistēmām.

Jauns Death Stranding video

Metal Gear Solid izveidotāja Hideo Kojima nākamā spēle, ko izdod Sony, ir tikusi pie jauna, mazliet nesaprotama reklāmas video. Spriediet paši:

Witchfire – FPS no The Vanishing of Ethan Carter radītājiem

Pirmās personas šaujamspēle ar tumšu fantāzijas tematiku. Tā krasi atšķiras no iepriekšējā The Astronauts studijas darba. Īsajā reklāmas video tiek uzsvērts, ka izstrādātāji piedalījās arī Painkiller un Bulletstorm radīšanā. Pagaidām ir vien zināms, ka spēle iznāks uz PC.

The Sea of Thieves iznāks 20. martā

Pagājušā gadsimta 90. gados slavētā angļu studija Rare savu nākamo spēli beidzot izlaidīs martā. Tā ir kā sociāla pirātu smilškaste, kur jums jābrauc jūrā, jāšauj no lielgabaliem un jāpiedalās divkaujās. The Sea of Thieves iznāks tikai Xbox One un Windows 10 versijā.


Iespējams, ka starp daudzajiem reklāmas video šo un to palaidu garām, tā ka droši rakstiet komentāros! Labprāt dzirdētu, kas jums šķita interesantākais no The Game Awards 2017 jaunumiem.

762 skatījumi 2 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru DLC apskats: Little Nightmares – Secrets of the Maw 2. daļa
8.Decembris 2017 06:19
genotsiid

2 Komentāri

11.Decembris 2017 12:01

Es te padzirdēju ka "A Way Out" būs arī online coop, kur arī varēs spēlēt katrs pie sava PC. The Sea of Thieves gaidu jau vairāk nekā gadu, cerēju ka arī būs ievietots steam. Izskatījās laba spēle, bet nav vērts pirkt, ja viņa tik Win marketā ir.

Ieraksts tika labots, 11.Decembris 2017 12:03
11.Decembris 2017 12:52
genotsiid Redaktors

@FanTasy Jā, būs arī tiešsaistes iespēja, bet dalītais ekrāns tik un tā tiks saglabāts, lai var redzēt, ko otrs dara, sižetisku iemeslu dēļ. Vismaz tā es to saprotu. Piekrītu par Windows veikalu. Varam tikai cerēt, ka vēlāk būs kā ar Quantum Break – fiziska versija kolekcionāriem un Steam lejupielāde.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!