Nintendo: Par Online jāmaksā no septembra

Zināmas cenas, bet pagaidām nekas daudz vairāk

1.Februāris 2018 16:47
genotsiid

Šodien Nintendo atklāja, ka par Switch spēlēšanu tiešsaistē būs jāsāk maksāt, sākot ar šī gada septembri. Pagaidām to var darīt par velti – netipiski, ņemot vērā, ka konkurenti Sony un Microsoft par pakalpojumu iekasē jau sen. Switch Online abonēšanas maksa:

  • 1 mēnesis – € 4,00
  • 3 mēneši – € 8,00
  • 12 mēneši – € 20,00

Kā redzams, cenas ir ļoti saprātīgas, salīdzinot ar konkurentiem, tomēr jautājums ir par to, kādi labumi vēl tiks doti kopā ar abonementu. M$ piedāvā Games with Gold un SoņiInstant Game Collection, kas ik mēnesi ļauj bez papildu maksas priecāties par vēl dažām pievienotām spēlēm. Ņintendo turpretī solīja (un vēl aizvien nav aizvākuši informāciju), ka abonenti piekļūs klasikai, kam ir iekļautas tiešsaistes iespējas. Piemēri tam: Super Mario Bros. 3, Balloon Fight un Dr. Mario. Šodien japāņu uzņēmums arī deva mājienus, ka lietotāji tiks apbalvoti ar dažādiem pasākumiem un saturu. Nekas vairāk pagaidām zināms nav.

Tiek spekulēts, ka Nintendo Switch Online pakalpojums tiks palaists kopā ar kādu skaļu produktu, kas no tā gūtu visvairāk un motivētu iegādāties abonementu. Nav brīnums, ka daudzi cer uz jaunu Super Smash Bros. daļu vai pat tikai remāsteru vecajiem labajiem "smešiem". Laiks rādīs.

525 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru Switch konsoles jau pārdotas vairāk nekā Wii U
31.Janvāris 2018 19:15
genotsiid

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!