THQ Nordic iegādājas Deep Silver

«Pa lēto» atpērk Saints Row, Metro un Homefront

14.Februāris 2018 11:02
genotsiid

Spēļu izdevējs THQ Nordic AB par nieka 121 miljonu eiro ir iegādājies uzņēmumu Koch Media GmbH, kura īpašumā bija Deep Silver, kas izlaida tādus seriālus kā Saints Row un Dead Island. Tiek stāstīts, ka pārņemtā firma netiks pārstrukturēta, tāpēc štatu samazināšanai nevajadzētu notikt. Koch Media turpinās darboties kā atsevišķa vienība THQ Nordic grupā. Pēc kompānijas šefa vārdiem, tas nozīmē, ka Deep Silver vēl izdos vismaz četrus lielus iesāktos projektus. To starpā ir Metro Exodus no izstrādātāja 4A, studijas Volition nākamais darbs (lasiet: Saints Row) un jauns projekts no DambusterHomefront radītāja.

Varbūt atceraties, ka amerikāņu firma THQ reiz bija viens no lielākajiem spēļu izdevējiem. Tas izlaida ne tikai dažādas restlinga un Warhammer 40,000 daļas, bet arī visādu drazu, piemēram, multiplikācijas filmu interaktīvās adaptācijas. 2012. gada beigās uzņēmums bankrotēja, pēc tam izpārdodot savas preču zīmes. Lielu daļu no tām (piemēram, Darksiders un Red Faction) iegādājās Nordic Games, kas vēlāk tika pārdēvēta par THQ Nordic.

Tāpat lielu tiesu likvidētās firmas īpašuma nopirka Deep Silver (piemēram, Saints Row, Metro), kamēr Crytek izpārdošanā «paķēra» Homefront, bet to vēlāk nodeva Koch rokās. Tagad sanāks tā, ka ar THQ etiķeti atkal iznāks visādi labi zināmi spēļu seriāli. Interesanti, kā lietas izvēršas laika gaitā, vai ne?

Avots (Ja nu kādam interesē.)

613 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

9 komentāri Bezcerīgais podkāsts Nr. 5
11.Februāris 2018 17:33
Bezcerīgais

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!