Marta skaļākās spēles

Pirāti, izlaušanās un Montana

2.Marts 2018 10:18
genotsiid

Ja atceraties, pirms gada aptuveni šajā laikā iznāca ļoti iespaidīgas spēles. Pasauli pārsteidza fakts, ka Guerrilla Games spēj radīt ko interesantāku par kārtējo FPS, izstrādājot Horizon Zero Dawn. Tikmēr vienā dienā ar Nintendo jaunāko konsoli veikalu plauktos parādījās neticami atvērtā un piedzīvojumiem bagātā The Legend of Zelda: Breath of the Wild, kas, daudzuprāt, ir 2017. gada labākais interaktīvās izklaides produkts. Nedaudz vēlāk iznāca arī mans favorīts Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands, piedāvājot izpētīt apburošu virtuālo Bolīviju.

Lai gan šī gada marts ir salīdzinoši pieticīgs, arī tas mums sniegs šo un to vērā ņemamu. Tālāk ir saraksts ar, manuprāt, ievērojamākajām jaunajām spēlēm, tātad Final Fantasy XV iznākšana uz PC 6. martā nav iekļauta.

16. marts

Kirby Star Allies (Switch)

Gandrīz katru mēnesi Switch saņem pa vienam lielam produktam. Šoreiz tas gods ir nevis kādam t. s. "portam", bet gan jaunai € 60 spēlei. Šis ir jau neskaitāmais rozā radījuma piedzīvojums, kurā viņš lēkā pa platformām, zīmē, sit un iesūc briesmoņus, lai kopētu viņu prasmes. Šoreiz liels uzsvars ir uz vairāku cilvēku sadarbību, pilnvērtīgi izmantojot Switch konsoles iebūvēto daudzspēlētāju iespēju. Labāk sapratīsiet, par ko ir runa, ja izmēģināsiet eShop pieejamo bezmaksas demo versiju.

20. marts

Sea of Thieves (Xbox One, Windows)

Ja jums izklausās interesanti skatīties uz pasauli no pirāta acīm, uz kuģa klāja darot tādas lietas kā stūrējot, paceļot buras, rādot ceļu un šaujot no lielgabaliem, tad mēneša otrajā pusē iznāks spēle tieši jums. Protams, Sea of Thieves piedāvā arī izkāpt uz sauszemes, vicināties ar zobeniem un meklēt dārgumus. Ļoti tiek uzsvērta saspēle starp Windows un Xbone lietotājiem, kā arī MMO elementi, kas izpaužas kā iespēja atvērtajā pasaulē satikt citas cilvēku komandas. Pats labākais – Xbox Game Pass abonenti varēs spēlēt bez maksas jau no pirmās iznākšanas dienas.

23. marts

A Way Out (Xbox One, PS4, Windows)

Daudz jau esmu stāstījis par šo brīnumu no Brothers: A Tale of Two Sons izstrādātājiem. Īsumā: izlaušanās spēle par diviem brāļiem. EA izdoto produktu baudīt iespējams tikai divatā – vai nu uz viena ekrāna, vai arī tiešsaistē, bez nekādiem mākslīgā intelekta padotajiem. Par laimi, arī tad, ja spēlējat ar interneta starpniecību, pietiek ar vienu A Way Out eksemplāru – viens lietotājs izveido sesiju, otrs pieslēdzas ar savu bezmaksas versiju.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom (PS4, Windows)

Turpinājums 2013. gada RPG brīnumam, ko daži sauc par vienu no labākajiem žanra pārstāvjiem. Pirmā spēle ieguva daudzu uzmanību ar faktu, ka tās radīšanā iesaistījās slavenā Studio Ghibli multiplikācijas animatoru komanda. Lai gan šeit tās vairs nav, pirmsiznākšanas sajūsma vienalga ir diezgan augsta (lietotājs fenfen pat apsvēra domu spēli iepriekšpasūtīt). Ir cerība, ka arī Strike.lv redakcija paudīs savu viedokli par Bandai Namco izdoto produktu, kad tas parādīsies.

27. marts

Far Cry 5 (Xbox One, PS4, Windows)

Aizmirstiet par tropiskām salām, bieziem Āfrikas džungļiem un Himalaju kalniem, jo 5. numurētā Far Cry ļaus izpētīt Montanas štatu pēctrampa ASV! Kā jau Ubisoft spēlēs ierasts, jūsu rīcībā ir liela atvērtā pasaule ar daudzum daudz lietām, ko darīt. Tas ir kā vēl viens darbs, par kuru maksājat jūs, nevis darba devējs. Atšķirībā no iepriekšējām seriāla daļām, kur iejūtamies noteikta varoņa ādā, šoreiz savējo varam izveidot no “nulles”. Atgriezusies ir senā iespēja palūkoties ap stūri, kas noteikti patiks pirmo Far Cry faniem. Ā, un drona vietā būs suns! To, cik jautri ir šaut kulta locekļus un uzrīdīt viņiem plēsīgus dzīvniekus, uzzināsiet Strike.lv apskatā.


Kā parasti, jautājums jums, lasītāji: ko martā gaidāt visvairāk?

P. S. Balvas par atbildēm nebūs.

737 skatījumi 3 komenti kudos

Raksta autors

2 komentāri Uzlauzta PS4 OS versija 4.55
1.Marts 2018 15:43
genotsiid

3 Komentāri

2.Marts 2018 12:41
nice1 Resnis

Gaidu algu!

2.Marts 2018 12:47
Eking Redaktors

Jāņem Far Cry 5, bet ne uz relīzes laiku. Jāpagaida atsauksmes un varbūt nedaudz cenas kritums. Ir vēl acīs iekritis Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Kaut kas maģisks ir tajā Ni no Kuni II - piesaista animācija, stāsts un brīnumainais RPG. Nesmu vēl izlēmis vai ņemt uz iznākšanas laiku Ni no Kuni II.:)

2.Marts 2018 13:59

Esmu palaidis garām, ka Kirby ir demo pieejams. Jāiet uzspēlēt.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!