Izziņota Tom Clancy's The Division 2

Pirmās daļas atbalsts vēl turpināsies

9.Marts 2018 17:49
genotsiid

Vakardienas Ubisoft bloga ierakstā izstrādātājs Massive Entertainment tipiskā PR valodā pateicās Tom Clancy's The Division spēlētājiem par atbalstu, pastāstīja, cik ļoti komanda ir uzlabojusies gadu gaitā un paziņoja, ka būs turpinājums. Diemžēl nekas daudz par to netika atklāts.

Tiem, kas nezina, The Division ir asa sižeta lomu spēle, kas lietojama tikai ar interneta pieslēgumu. To 2016. gada 8. martā izdeva Ubisoft PS4, Xbox One un PC platformai. Darbība notiek virtuālā atvērtās pasaules Manhetenā, kas nonākusi krīzē. Jūsu mērķis ir atgriezt agrāk pastāvošo kārtību, izmeklējot postošā "zaļā" vīrusa izcelsmi un šaujot visādus ekoteroristus. The Division ir trešās personas skata "šūteris" ar RPG elementiem un plašām tiešsaistes iespējām. Līdzīgi kā par Destiny var teikt, ka tai nav īsta nobeiguma – spēlēt var simtiem stundu ilgi.

Ubisoft produkts bija gan augstu novērtēts no kritiķu puses, gan arī pārdošanas apjomu ziņā ļoti izdevies. Nedēļu pēc iznākšanas tā bija kompānijas līdz šim vislabāk pārdotā spēle, tikmēr lietotājus noturēt ir palīdzējuši daudzie atjauninājumi. Laika gaitā tika pievienotas papildu teritorijas, kurās šaudīties un vākt "lūtu", tāpat arī rīkoti regulāri pasākumi. Varētu teikt, ka The Division ir lielās spēļu industrijas ideālais produkts – vienreiz to nopērkat par pilnu cenu un tad turpināt, iegādājoties mikromaksājumus, kamēr serveri apstrādā telemetrijas datus, analizējot, kā vēl labāk "nokāst piķi". Jautājums: kas gan notiks, kad tie tiks izslēgti?

Pirmās daļas atjauninājumi

Pēc Massive teiktā zinām to, ka vismaz līdz šī gada septembrim pirmā daļa vēl tiks atbalstīta ar ikmēneša pasākumiem. Turklāt aprīlī tiks izdots arī atjauninājums, kas izmantos Xbox One X tehniskās priekšrocības un izmainīs mantiņu dabūšanas biežumu (drop rate).

Ņemot vērā par The Division sniegtās atsauksmes, uzņēmums tagad sadarbībā ar vairākām citām Ubisoft studijām čakli izstrādā turpinājumu. Atkal tiks izmantots Snowdrop grafiskais dzinējs, taču uzlabots. Paši centīgākie lietotāji par pirmajā daļā nopelnītajiem Shields sasniegumiem (tiks pievienoti jūnijā) turpinājumā saņems apbalvojumus (lasiet: viņiem būs lielāka motivācija iegādāties jauno produktu). Vairāk informācijas saņemsim šī gada E3 izstādē, kas notiks gada vidū.


Citās Ubisoft ziņās – 24. aprīlī Switch konsolei iznāks lomu spēle ar stratēģijas elementiem South Park: The Fractured But Whole, ko jau apskatīju oktobrī. Papildu saturs būs jāpērk atsevišķi. Reklāmas video šeit.

629 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

10 komentāri Bezcerīgais podkāsts Nr. 6
7.Marts 2018 09:08
Bezcerīgais

1 Komentārs

9.Marts 2018 19:47

Diezgan daudz laika pavadīju pirmajā daļā un tīri labi tā spēle mani izklaidēja. It īpaši interesants bija Dark Zone koncepts. Ceru, ka ar otro daļu viss tikai uzlabosies.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!