Bloodstained: Curse of the Moon pavisam drīz

24. maijā redzēsim Bloodstained 8 bitos

12.Maijs 2018 10:55
genotsiid

Ja klausījāties "Bezcerīgā podkāsta" 4. sēriju, gan jau zināt, ka viena no mūsu 2018. gada gaidītākajām spēlēm ir Bloodstained: Ritual of the Night, kas ir jauns darbs un rekordu uzstādījis Kickstarter projekts no slavenā seriāla Castlevania radītāja Koji Igarashi jeb IGA. Tas veidots pēc 2D staigāšanas, lēkšanas, pētīšanas un sišanas žanra, ko nodibināja Metroid un papildināja Castlevania, labākajām tradīcijām. Taču pirms Metroidvania stila grāvēja iznākšanas lejupielādei parādīsies tā atvasinājums Curse of the Night.

Atšķirībā no galvenās Bloodstained daļas šomēnes gaidāmā spēle ir 8 bitu manierē radīts "platformeris" no studijas Inti Creates, kas prot meistarīgi atveidot 80. gadu izskatu, skanējumu un mehānismus. Zināmākie izstrādātāja darbi varētu būt Mega Man Zero, Blaster Master Zero un Mighty Gunvolt Burst (par to autentiskumu spriediet paši!). Curse of the Moon pastāv tādēļ, ka bija minēta kā viens no Ritual of the Night Kickstarter projekta papildu mērķiem (starp citu, kopā savāca $ 5,5 milj. Neslikti).

Līdz ar 80. gadu retro manieri, protams, arī spēles process ir līdzīgāks pirmajām Castlevania, esot vistuvākajam 3. daļai Dracula's Curse, jo līmeņi notiek secīgi un ir iekļauti vairāki maināmi tēli. Piemēram, viens no tiem var pārvērsties par sikspārni, tādējādi izmantojot pārējiem varoņiem nepieejamu ceļu. Jaunus atklājam, pieveicot bosu cīņas. Grūtības pakāpes ir divas – ērai atbilstošā Veteran dod ierobežotu dzīvību skaitu, bet Casual ļauj mirt neskaitāmas reizes un atslēdz reizēm kaitinošo atgrūšanu (tēls tiek pamests atpakaļ, saskaroties ar pretinieka sitienu vai lodi).

Varat noklausīties Igarashi ievadu un apskatīt spēli tuvāk, noskatoties reklāmas video:

Curse of the Moon iznāks 24. maijā ne tikai uz PC, PS4, Xbox One un Switch, bet arī 3DS un PS Vita platformām. Pie mums spēle maksās € 9,99.

632 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

6 komentāri Maija izloze PRO kontu lietotājiem
7.Maijs 2018 12:38
goodman2576

1 Komentārs

13.Maijs 2018 05:49

Cerams, ka būs laba.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!