Switch Online ļaus saglabāties "mākonī"

Piedāvājumā arī 20 NES spēles

14.Maijs 2018 08:55
genotsiid

Viens no būtiskākajiem Switch operētājsistēmas trūkumiem daudzu lietotāju acīs ir iespējas izveidot un atjaunot saglabāto datu rezerves kopijas trūkums. Tātad, ja jūsu konsole salūst, zaudējat, piemēram, The Legend of Zelda: Breath of the Wild ieguldītās 100 stundas. Februārī ziņojām par Nintendo Switch Online pakalpojumu, kas no septembra liks maksāt par iespēju spēlēt tiešsaistē. Pagājušonedēļ uzzinājām vairāk informācijas par iekļautajām retro spēlēm un iespēju augšupielādēt un lejupielādēt datus uz un no Nintendo serveriem.

Runājot par baumoto NES klasiku, kam ir pievienota interneta funkcionalitāte, jā, tā tik tiešām būs! Japāņu ražotājs ir apstiprinājis, ka no pirmās pakalpojuma dienas varēsiet piekļūt 20 Nintendo Entertainment System konsoles spēlēm. Visas būs iespējams baudīt kopā ar vēl vienu lietotāju jebkurā pasaules malā. Šobrīd minētas ir desmit:

  • Tennis
  • Donkey Kong
  • Mario Bros.
  • Super Mario Bros.
  • Balloon Fight
  • Ice Climber
  • Dr. Mario
  • The Legend of Zelda
  • Super Mario Bros. 3
  • Soccer

Atlikušās 10 tiks izziņotas kaut kad vēlāk.

Otrs lielais Nintendo Switch Online ieguvums būs iespēja beidzot aizsargāt savus saglabātos datus, novietojot tos "mākonī". Jāpiezīmē, ka PlayStation lietotājiem jau sen par šādu iespēju ir jāmaksā, abonējot PlayStation Plus, kamēr Xbox One īpašniekiem funkcija ir bezmaksas. Par laimi, Switch īpašniekiem gada abonementa cena ir tikai € 20,00. Varētu gan argumentēt, ka hibrīdkonsoles pakalpojums saturiski piedāvā krietni mazāk.

Tomēr tiem, kas krustcelēs griežas pa kreisi, cits risinājums nav aiz kalniem. Dažviet jau pavīdēja informācija par entuziastu radītās programmas Checkpoint jaunāko versiju, kas darbojas arī uz hakotas Switch, ļaujot izdarīt to pašu, taču datus saglabājot uz lietotāja datora. Diemžēl izstrādātāja GitHub lapā versija v3.1.0 vairs nav atrodama, taču noteikti nākotnē parādīsies cita, jo kods ir atvērts un pieejams visiem.

Trešais Nintendo Switch Online jaunums ir vēl viens abonementa tarifs ģimenes piedāvājums. No 15. maija konsolē parādīsies iespēja Nintendo Account Family Group, kas ļaus vienā grupā ielikt līdz pat 8 Switch lietotāju kontiem. Par € 34,99 gadā tajā iekļautie biedri drīkstēs izmantot visu, ko sniedz Nintendo pakalpojums. Izdevīgi, ja vismaz divi cilvēki, kuriem katram ir savs konts, dalās ar vienu konsoli.

630 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

1 komentārs Bloodstained: Curse of the Moon pavisam drīz
12.Maijs 2018 10:55
genotsiid

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!