Criterion dibinātāji strādā pie 2 spēlēm

Pirmā no tām iznāks jau jūlijā

21.Jūnijs 2018 14:42
genotsiid

Vai patīk šķaidīt automašīnas, bet ne uzņemties atbildību par materiālajiem zaudējumiem un bojā gājušajiem? Ja atbilde ir apstiprinoša, tad gan jau esat pazīstami ar angļu studijas Criterion Games slaveno autobraukšanas sēriju Burnout. Diemžēl, tai atrodoties izdevēja Electronic Arts pakļautībā, varbūtība, ka redzēsim jaunu daļu, ir maza. Nav brīnums, ka uzņēmumu pameta vairāki tās radītāji.

Par laimi, Criterion dibinātājiem Fionai Sperijai (Fiona Sperry) un Aleksam Vordam (Alex Ward) tagad vadot uzņēmumu Three Fields Entertainment, mašīnu mīcīšanas entuziastiem tiek atgriezta cerība. Studija ir paziņojusi, ka strādā pie divām šai izvirtībai veltītām spēlēm. Pirmā no tām ir Danger Zone 2, kas ir turpinājums 2017. gada darbam un kas iznāks pavisam drīz. Šoreiz dauzīšana vairs nenotiek laboratorijas apstākļos, bet gan satiksmē uz pazīstamām šosejām ASV, Lielbritānijā un Spānijā.

1. attēls

Rīgas taksistu sapnis – iznīcināt 8 konkurentu auto

Kopumā ir 23 vienspēlētāja līmeņi, kas izvietoti pasaules bēdīgi slavenākajos avāriju punktos 17 dažādās vietās. Tiek solīts vairāk braukšanas, tostarp kontrolētas sānslīdes un nitropaātrinājumi, dažādi uzdevumi (piemēram, veikt noteiktu skaitu bīstamu manevru), jauni transportlīdzekļi un vēl iespaidīgākas avārijas. Tiešsaistē iespējams salīdzināt rezultātus ar draugiem un svešiniekiem. Danger Zone 2 būs pieejama lejupielādei Xbox One, PS4 un PC platformai 13. jūlijā.

Turpretī Dangerous Driving ir tradicionālāka sacīkšu spēle, kur visa braukšana un iznīcināšana notiek slēgtās trasēs. Tiek solītas lielākās avārijas, kādas jebkad redzētas šajā žanrā (diezgan neticams apgalvojums, bet dzīvosim, redzēsim). Iznākšana plānota šī gada ziemā tām pašām konsolēm un PC. Vairāk informācijas uzzināsim "tuvāko nedēļu un mēnešu laikā".

421 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru Apskats: Bloodstained - Curse of the Moon
18.Jūnijs 2018 12:27
genotsiid

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!