Ko spēlēsim septembrī un oktobrī?

Pamazām tuvojas rudens tumšie vakari. Vai esi gatavs spēļu lapkritim?

11.Augusts 2018 15:06
kornivskis

Vakar, sēžot un sērfojot pa spēļu ziņu portāliem, ieraudzīju ziņu par Read Dead Redemption 2 un pieķēru sevi pie domas, ka nemaz tā uz sitiena neatceros kurā datumā šī spēle iznāk. Laikam kļūstu vecs, jo spēju tikai atcerēties, ka tam jābūt kaut kad rudenī. Līdz ar to nolēmu uzrakstīt īsu apkopojumu par spēlēm, kuras mēs varam sagaidīt iznākam septembrī un oktobrī un kuras mani kaut nedaudz interesē. Ja esmu kaut ko svarīgu aizmirsis, tad var droši papildināt sarakstu ar datumiem un spēlēm komentāros.

7.septembris, Spider Man (PS4)

Kas gan var būt labāks sākums, ja ne šajā sarakstā vienīgais PS4 konsoles ekskluzīvs, kuru izstrādā Insomniac Games studija. Tieši pateicoties šīs studijas pūliņiem tapa Xbox One ekskluzīvs Sunset Overdrive. Pieminu Sunset Overdrive, jo, ja esi to spēlējis, tad var saskatīt nedaudz līdzību ar Spider Man, kaut vai tajā kā notiek pārvietošanās pa pilsētu. Ja Tev patīk supervaroņi, tad šis ir pēdējais brīdis, lai iegādātos PS4 un uzspēlētu šo ekskluzīvu.

14.septembris, Shadow of the Tomb Raider (PC, PS4, Xbox One)

Šis jau būs otrais turpinājums no jauna atdzimušajai Tomb Raider spēļu sērijai. Spēle tiem, kas alkst pēc piedzīvojumiem džungļos un kapeņu izlaupīšanas. Šīs spēles iepriekšējās divas daļas sastādīja cienīgu konkurenci Uncharted spēļu sērijai un man pat patika labāk. Kapeņu izlaupīšana, kur bija jāatmin dažādas mīklas, manuprāt, bija iepriekšējo spēļu odziņa.

27.septembris, Life is Strange 2 (PC, PS4, Xbox One) 1.epizode

Spēles trešā daļa, kurai jau ir iznācis demo Awesome Adventures of Captain Spirit. Demo izdarītās izvēles atspoguļosies un ietekmēs Life is Strange 2. Vairāk informācijas par spēli uzzināsim 20.augustā.

28.septembris, FIFA 19 (PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch)

Neesmu sporta spēļu fans, bet, ja būtu jāizvēlas, tad izvēlētos uzspēlēt tieši futbolu. Galvenokārt, gan tādēļ, jo tur ir iespēja iztērēt 16 tūkstošus un to nemaz nepamanīt. Kas šajā gadā ir jauns salīdzinot ar iepriekšējā gada futbolu? Nav ne jausmas. Gan jau ka nedaudz uzlabota grafika, plūdenākas un reālistiskākas spēlētāju kustības, labāki komentētāji, kā arī klubiem un spēlētājiem izlabota statistika atbilstoši šim gadam. Kaut ko palaidu garām? Izpaudies komentāros.

2.oktobris, Forza Horizon 4 (PC, Xbox One)

Esmu spēlējis visas iepriekšējās Forza Horizon daļas (kā arī gandrīz visas Forza Motorsport) un šī spēle ir manā must-buy sarakstā. Šoreiz spēles darbība norisināsies Anglijā un, lai arī spēles video ir redzami motocikli, tomēr braukt varēs tikai ar automašīnām. Kā arī, pirmo reizi šajā spēļu sērijā, parādīsies visi četri gadalaiki. Iepriekšējā Forza Horizon spēlē tika piedāvāta tikai laika apstākļu maiņa no saulaina līdz lietus gāzēm. Genotsiid, šī ir atvērtās pasaules braukšanas spēle, kura ir obligāti jāuzspēlē nevis Crew 2

5.oktobris, Assassins Creed Odyssey (PC, PS4, Xbox One)

Nu jau pēc kārtas velns viņu zina kura daļa, bet, tādēļ ne mazāk gaidīta, ir Assassins Creed Odyssey. Spēles darbība norisināsies Senajā Grieķijā Peleponēsas kara laikā un spēlētājs varēs spēles sākumā izvēlēties starp diviem personāžiem, tādā veidā izvēloties vienu vai otru karojošo pusi. Ceram, ka šī spēles daļa veiksmīgi attīstīsies tajā pašā virzienā, kuru tik veiksmīgi iesāka Origins. Vai šī būs tā spēle, kuru oktobrī izlozēs PRO kontu lietotājiem? Es tā ceru

12.oktobris, Call of Duty Black Ops 4 (PC, PS4, Xbox One)

Kārtējais Call of Duty ar visiem zombijiem. Tūlīt arī PC open beta sākas. Lielas cerības nelieku, bet ķeksīša pēc jā

16.oktobris, Battlefield 5 (PC, PS4, Xbox One)

Šo spēļu sēriju es respektēju vairāk nekā CoD, kaut vai tāpēc, ka spēles izstrādātāji vismaz cenšas pieturēties pie vēstures un kaut kādas realitātes. Šoreiz spēles darbība norisināsies Otrā pasaules kara laikā, kas ir loģisks solis, jo iepriekšējās spēles darbība notika Pirmā pasaules kara laikā. Nezinu vai izstrādātāji spēs piedāvāt kādus īpašus uzlabojumus no grafiskā viedokļa, jo jau iepriekšējā spēles daļa izskatījās iespaidīgi, bet no gameplay viedokļa es labprāt sagaidītu vairāk Grand Operations un vēl kādu interesantu daudzspēlētāju režīmu.

26.oktobris, Read Dead Redemption 2 (PS4, Xbox One)

Par šo spēli komentāri ir lieki. Ja pēc spēles izziņošanas un sākotnējiem video es nebiju īpaši sajūsmā, tad pēc šī video rullīša, jāsaka, ka spēle izskatās tiešām iespaidīga.

466 skatījumi 9 komenti kudos

Raksta autors

4 komentāri Citas domas: Assassin's Creed: Origins
8.Augusts 2018 19:11
fenfen

9 Komentāri

11.Augusts 2018 16:03
genotsiid Redaktors

Paldies par rakstu! Pārsteidzoši daudz kases grāvēju rudenī. Nešaubos, ka Forza Horizon 4 būs lieliska, bet noteikti ne tik laba, lai es iegādātos Xbox One vai uz stacionārā datora liktu Windows 10 . Aizmirsi pieminēt Valkyria Chronicles 4, kas iznāks 25. septembrī.

11.Augusts 2018 18:55

most buy spider-man and bf 5

12.Augusts 2018 05:44

Es zinu, ka rudeni pavadīšu pie RDR2 un AC Odyssey.

13.Augusts 2018 08:31
Eking Redaktors

Man arī noteikti Assassins Creed Odyssey un RDR2 galvenās spēles. Plus vēl Shadow of the Tomb Raider un Spider-man.

13.Augusts 2018 08:36

The Walking Dead: The Final Season 14. augusts

13.Augusts 2018 09:44

@genotsiid Ne tikai aizmirsu pieminēt Valkyria Chronicles 4, bet pat tā īsti nebiju informēts par šīs spēles iznākšanu. Ja tā padomā, tad pat neesmu spēlējis nevienu šīs spēļu sērijas daļu.

13.Augusts 2018 10:49
goodman2576 Redaktors

@kornivskis paldies par atgādinājumu, lai gan vienīgais kas noteikti tiks spēlēts būs FIFA 19, jo ieleks manā EA Premiere kontā, pārējās var pagaidīt cenu atlaides, jo ir joprojām tonna ar neizspēlētām spēlēm. Jā kas viņu zina kas tai oktobrī būs izlozē ))))

13.Augusts 2018 11:09
Eking Redaktors

@goodman2576 Tad jau septembrī varēsi vēl spēlēt citas sporta spēles no EA - NBA Live 19, kas iznāk 7.septembrī, un NHL 19, kas iznāk attiecīgi 14.septembrī.

15.Augusts 2018 07:42
goodman2576 Redaktors

@Eking Es ceru, pagaidām gan nav skaļi izziņots origin aplikācijā, bet tad jau manīs.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!