Bezcerīgais X

12 stāvus zem zemes, kur mīt velokurjeri

27.Augusts 2018 12:04
Bezcerīgais

Labrīt, mazie un mazās, tas brīdis ir klāt - Bezcerīgais X jeb vienkārši desmitā - otrās sezonas pirmā - strike.lv neoficiālā podkāsta sērija ir pieejama visiem.

Aptuveni stundas un četrdesmit minūšu laikā mēs apskatām spēles, kuras esam mocījuši šovasar, un, kā vienmēr, apspriežam savu nepatiku, attieksmi un personīgās problēmas.

Saturs

Kas spēlēts:

Jautājumi un aktivitātes:

Lejupielādējiet, spiežot šeit (MP3, 46 MB)!

544 skatījumi 8 komenti kudos
1 komentārs Gamescom 2018 jaunumi
25.Augusts 2018 20:51
genotsiid

8 Komentāri

27.Augusts 2018 16:24
goodman2576 Redaktors

Tikko noklausījos un vietām kārtīgi izsmējos. @fenfen protams, ka jautājums par politiku bija provocējoši sarkastisks .. Ir 1001 sliktāka lieta ko var izdarīt... @genotsiid deva man precīzu atbildi kā uztverat politiskos notikumus LV. Plašāk gan diskusiju nav vērts izvērst. Bet kārtīgi izsmējos kopā ar fenfen, kad pieminējāt to vienu partiju un kaut kādu veceni.

DriveClub arī šad tad uzspēlēju, skaista arkāde, bet ātri apnīk. Ja nu gadījumā @genotsiid izdodas iegūt AC Odyssey spēli apskatam un @fenfen neuzņemas to apskatīt, es piesakos rindā ))))))))))))))))))) Par Quantic dream spēlēm. Nezinu kad jūs spēlējāt Fahrenheit aka Indigo Prophecy, bet uz PC tālājā 2006 man šķita ļoti pieņemama. Ja pareizi saprotu tad 2015 .gada remeiks ir haltūra... Savukārt kad iegādājos PS4 tad vispirms tiku pie Beyond: Two Souls - nemaz tik slikta nešķita, lai arī ļoti savdabīga un laikam Heavy Rain tad vienkārši inerces pēc nopirku un jāpiekrīt ka tādā vienmuļā pašplūsmā izspēlēju.... Bet Detroit noteikti ir vēl viens solis pareizajā virzienā. Par EA Premium: Iegādājos momentāni un pat dabūju uzreiz refund par parasto access. Šķiet izdevīgs piedāvājums. A Way Out izspēlēju kopā ar dēlu, labs story, laba grafika, brīžiem kaut kas no Uncharted atsaucās, bet protams īsa, tomēr ar savu odziņu finālā. Tieši tāpat divatā izspēlējām Unravel Two - ļoti sirsnīga arcade platformene, kas tomēr atsevišķās vietās liek arī palauzīt galvu lai atrastu pareizo risinājumu, īpaši challenge misijās. Pozitīvi pārsteidza tāda indie spēle kā Ghost of a Tale. Bet ir arī F..Shit... lietas, kā Burnout paradise remasters kurš fakin met ārā un uzkaras jau no galvenā menu. Saprotams ka EA ir uz to pofig. ir SW Battlefront 2, kur vienspēlētāja režīma framerates raustās, kā puņķis uz drāts neatkarīgi no tā vai tiek mainīti grafiskie uzstādījumi.

Bļ... Maksimālais simbolu skaits ir 2000. Tavā tekstā - 2323

27.Augusts 2018 16:24
goodman2576 Redaktors

Sims 4 tiešām visas pakas nedod par velti, bet ar 55% discountu, kas man ir pie kājas, jo tā ir spēle kuru es nespēlēju. Vēl protams gaidu visas jaunākās EA Sports sērijas, ja nu pēkšņi arī NHL atgriežas ... ja jau Madden atgriezās... Nu un protams lieku lielas cerības uz Anthem, ka tas ir solis pareizajā virzienā no ME Andromeda. Nu jā un vairāk jau nekas nespīd šogad no AAA spēlēm, tā ka ja Battlefield seriāli nepatīk un sports neinteresē tad droši vien Premier arī nav tā vērts.

28.Augusts 2018 05:14
genotsiid Redaktors

@goodman2576 Paldies, ka dalījies ar Origin pieredzi! Nezināju, ka tur mēdz būt spēles, kas normāli nestrādā. fenfen pieteicās uz AC Odyssey jau pirms 2 nedēļām. Septembra pirmajā pusē droši vien atkal būs iespēja uzspēlēt NBA 2K un pēc tam WWE 2K19, ja interesē.

28.Augusts 2018 05:28
goodman2576 Redaktors

@genotsiid nu gan jau tās dažas spēles nestrādā korekti uz atsevišķām PC konfigurācijām, tā jau ir bijis arī iepriekš. stulbi ka pašam jāmeklē kaut kāds tehniski sarežģīts risinājums, lai palaistu oriģinālu spēli... Laimīgais @fenfen )))))))))))))))))))) Protams ka interesē gan NBA2K gan WWE2K19 esmu gan pamatīgs sačoks, jo ļoti sen neko ievērības cienīgu neesmu uzrakstījis iekš strike.lv, būs jālabojas

28.Augusts 2018 05:30

Malači - uz jautājumiem atbildējāt. Jūtos vnk šokēts saistībā ar Bannerlord atbildi... "Kas tas tāds ?", es biju uz pauzes Kad iznāks - ieteiktu uzmest aci, jo Mount & Blade ir tīri neslikta spēle, ja ņem vēl arī vērā modding un multiplayer iespējas. Ceru, ka Bannerlord nepievils. Par to, kā spēle izskatās var pačolēt iekš youtube nesen izliktos gameplay video.

28.Augusts 2018 12:42
Eking Redaktors

Bezcerīgais X sanācis tīri interesants un aktuālas tēmas apspriestas! @genotsiid Tava raksta iespaidā par Gran Turismo Sport atkal iepirku GT Sport, ko biju uz relīzes laiku spēlējis un disku biju pārdevis. Būs jāiemēģina GT Sport pēc atjauninājumiem. Starp citu Driveclub ir labs papildinājums ar močiem Drivclub Bikes, tāda kā spēle-spēlē veltīta moto tēmai un savu stand-alone trofeju sarakstu, platīnu un kaudzi papildinājumiem. @fenfen Izstrādātāji stāsta, ka AC Odyssey būs nedaudz garāka par Orgins. Liela iespēja Odyssey varēs iet divreiz, izvēloties Atēnu vai Spartas pusi. @goodman2576 Kad spēlēju SW Battlefront 2 uz PS4 pavasarī, vien-spēlētāju misijas strādāja tīri labi un bez raustīšanās. Daudz-spēlētāju režīms atkarībā no spēlēšanas laika un izvēlētā servera lokalizācijas varēja gan raustīties. Domāju EA Premium labs ķēriens, ja izspēlē vismaz divas AAA tipa spēles, plus aizraujas ar EA sporta spēlēm kā FIFA vai NBA un vēl pieķer klāt kādas mazākas spēles kā A Way Out un Unravel Two. Es arī lieku lielas cerības uz Anthem.

28.Augusts 2018 15:27
goodman2576 Redaktors

@Eking par SWB 2 raustīšanos ir pilni forumi, tas esot sācies pēc pēdējā DLC izlaišanas, tā kā es spēli ieguvu tikai pateicoties Premium programmai tad uzreiz dabūju ar visiem papildinājumiem un tai skaitā rausteklīgo vienspēlētāja režīmu. Nav jau tā ka visu laiku raustās, pamatā ir 60fps un tad ir tie drausmīgie framedropi uz 15 vai 20 kadriem ik pa laikam... nu besīgi brīžiem tas ir kad ar i7 cpu un 1080 gtx nevar normāli izbaudīt spēli... ...

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!