Mega Man 11 jau 2. oktobrī

Demo tagad pieejams lejupielādei

7.Septembris 2018 13:46
genotsiid

Šī gada rudens ir īpaši ražīgs videospēļu ziņā, beidzot iznākot ilgi gaidītiem produktiem, kas neapšaubāmi būs kases grāvēji. Ja nu jūs drīzāk uzrunā mazāki piedzīvojumi klasiskā stilā, ir vērts pievērst uzmanību Mega Man 11 – jaunākajai daļai slavenajā Capcom izdotajā sērijā. Ja neesat ar to pazīstami, no šodienas, 7. septembra, lejupielādei uz visām atbalstītajām platformām (izņemot Windows) tiek piedāvāta bezmaksas demo versija.

Tās mērķis ir, iejūtoties pazīstamā zilā robota ādā, uzveikt pretinieku Block Man. Lai līdz viņam nokļūtu, nāksies lietot Megamena daudzos lēkšanas, slīdēšanas un šaušanas paņēmienus, nemaz nerunājot par Mega Man 11 jaunievedumiem. To starpā ir Double Gear sistēma, kas ļauj, piemēram, palēnināt laiku un uzlādēt šāvienu. Pilnajā versijā, uzvarot katru no bosiem, iegūstat jaunus spēkus, ko lietot, lai tiktu galā ar arvien sarežģītākajiem līmeņiem. Ja kāds no tiem sagādā pārāk lielas galvassāpes, izvēlei tiek piedāvātas vairākas grūtības pakāpes.

Tā kā neviens, šķiet, nav augšupielādējis presei nosūtīto reklāmas video, tā vietā varat noskatīties kāda slavena YouTube kanāla domas:

Sociālajos tīklos tiek paralēli organizēts arī demo versijai veltīts izaicinājums Bust Block Man. Faniem, kas uzveiks tās galveno ļaundari un dalīsies ar notikumu, izmantojot mirkļbirku #BustBlockMan, būs iespēja iegūt pilnajā spēlē izmantojamus priekšmetus.

Mega Man 11 iznāks 2. oktobrī Switch, PS4 un Xbox One konsolei, kā arī Windows platformai. Sony un Microsoft iekārtu lietotāji spēli varēs iegādāties arī fiziskā veidolā.

369 skatījumi 2 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru Monster Hunter Generations Ultimate apskats
2.Septembris 2018 07:18
kornivskis

2 Komentāri

7.Septembris 2018 16:39

Vai fiziskais veidols vienkārši nebūs kods, kas iebāzts kastē?

7.Septembris 2018 18:35
genotsiid Redaktors

@fenfen "Mega Man 11 will launch across Europe on 2nd October as a physical and digital release for PlayStation 4 and Xbox One, with a digital-only release for Nintendo Switch and Windows PC." Noteikti būs diskā. Neesmu dzirdējis par tādu praksi uz PS4 un Xbone.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!