Jauna Switch versija nākamgad

Ziņo Wall Street Journal

4.Oktobris 2018 15:12
genotsiid

Raksta attēls nav īsts, nosperts no Tech Advisor.

Laikraksts Wall Street Journal (WSJ) apgalvo, ka japāņu uzņēmums Nintendo izstrādā jaunu konsoles Switch variantu, ko izlaist nākamgad. Tiek lēsts, ka uzlabotā aparatūras versija palīdzēs noturēt pašreizējos pārdošanas apjomus. Informācijas avots ir minēts kā piegādātāji un indivīdi, kam ir tieša saistība ar plānotajām izmaiņām.

Nintendo nenoliedzami 2017. gadā gāja labi, kopš Switch tika izlaista 3. martā, taču tagad nekas graujošs spēļu ziņā nav gaidāms – ja neskaita Smash Bros. un vienkāršotus "pokemonus" –, tāpēc pārdošanas rezultāti un konkurētspēja krīt. Vēl aizvien tiek spriests, kādus tehniskus un programmatūras jauninājumus uzlabotais modelis saturēs un cik izdevīgi tos būtu ieviest. Kā viens no elementiem tika minēts ekrāns. Pašreizējā Switch versija satur zemāka gala displeju, kas neatbalsta tehnikas, kas nu jau kļuvušas par standartu nesenākajos viedtālruņos. Jaunā LCD paneļa ieguvums būtu palielināts spilgtums, samazināts biezums un lielāka energoefektivitāte, tomēr OLED tipa tas, visticamāk, nebūs.

Lai gan WSJ rakstā tas nav teikts, droši vien nebūtu nekāds pārsteigums redzēt konsolē svaigāku Nvidia Tegra X "čipsetu", ņemot vērā, ka tā pirmajai versijai ir neaizlāpāma ievainojamība. To daudzi urķi jau tagad izmanto, lai uz iekārtas palaistu nesankcionētu programmatūru, piemēram, emulatorus, Quake 3 un Linux operētājsistēmu. Pāreja uz Tegra X2 vai ko vēl jaunāku varētu arī nozīmēt PS4 Pro un Xbox One X tipa forsēto konsoles variantu, kas vieglāk tiktu galā ar prasīgām šīs paaudzes spēlēm.

Protams, Nintendo pārstāvji WSJ ziņojumu atsakās komentēt (bet aiz slēgtām durvīm droši vien kāds darbinieks paliks bez mazā pirkstiņa). Man šķiet, ka 2019. gads būtu atbilstošs laiks tirgū izlaist uzlabotu Switch ar konkurētspējīgāku tehnisko specifikāciju un mirdzošāku ekrānu. Ilgāks akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādi arī būtu jauka lieta.

Kādas ir jūsu domas par jaunumiem? Vai neliekas pāragri? Kādas pievienotas funkcijas vēlētos redzēt? Vai jauns variants jūs pārliecinātu iegādāties hibrīdkonsoli? (Balvas par atbildēm nebūs.)

285 skatījumi 4 komenti kudos

Raksta autors

3 komentāri Bezcerīgais XI-0: Ebolas rezonanse mūžīgā saskaņā
30.Septembris 2018 16:09
Bezcerīgais

4 Komentāri

4.Oktobris 2018 17:28

Lai nu arī kā, bet visi konsoļu ražotāji strādā pie jaunajiem modeļiem. Būtu tikai apsveicami redzēt ņiprāku konsoli,kas dotu iespēju spēļu izstrādātājiem veidot skaistākas spēles. Lielākā daļa viedtālruņu lietotāji saskaras ar mirstošo baterijas sindromu, līdz ar to ir skaidrs, ka ilgāks laiks būtu vērtīgs ieguvums.

4.Oktobris 2018 17:34

Nez, vai šī būs pēdējā Switch revīzija. Katrā gadījumā tas vienmēr ir mazliet negodīgi pret agrīnajiem pircējiem; ja pārējiem ražotājiem tas nav tik aktuāli, tad Nintendo pagātnē ir izcēlies ar ekskluzīvām spēlēm kādai konsoļu revīzijai (New 3DS). Katrā ziņā labi, ka vēl nepaspēju nopirkt Switch.

Ieraksts tika labots, 4.Oktobris 2018 17:34
4.Oktobris 2018 19:05

Lai arī cik godīga būtu kompānija, pienāk brīdis, kad velniņš panāk savu un vēlme iekosties lielajā pīrāgā ir nepārvarama. Būs aitas, būs cirpēji. (diemžēl)

5.Oktobris 2018 08:35

@Surītis kas jau ir novērojams, kaut vai ar to, ka arī Nintendo ieviesa abonēšanas maksu, lai varētu spēlēt online ar citiem spēlētajiem.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!