RDR2 fiziskā versija satur divus diskus (atjaunināts)

Viens instalācijai, otrs spēlēšanai

22.Oktobris 2018 13:40
genotsiid

Atjaunināts 23.10.2018. PS4 kastīte tomēr ir standarta biezuma. Sony konsoles gadījumā no diskiem ir jākopē 89,2 GB, kamēr atjauninājums 1.02 "sver" trīsarpus "gigus". GT Sport ar aktuālajiem updates uz HDD aizņem nedaudz virs 84 GB. Ā, un vismaz divi Strike biedri esam tikuši pie spēles, bet labāk pagaidām neteiksim, kā...


Ievērojiet īpaši biezo PS4 kastīti raksta attēlā!

Dāmas un kungi, tas brīdis ir pienācis – Red Dead Redemption 2 ir, cik zināms, pirmā videospēle uz 2 Blu-Ray diskiem! Lai gan iepriekš tas tika vien baumots, dažādi avoti internetā apstiprina, ka ilgi gaidītais Rockstar atvērtās pasaules kases grāvējs (par to nav šaubu) nesatilpst uz viena spīdīga 50 GB "apļa". Lai gan sen ir garām Please insert disc 2 laiki (pēdējoreiz ar līdzīgiem paziņojumiem saskārāmies uz Xbox 360), izdevējs ir nolēmis savu 60 un vairāk stundu spēli sadalīt divās daļās, kā apstiprina Twitter lietotāja @PressStartKofi 19. oktobra ierakstā redzamie attēli.

Cik noprotams, Red Dead Redemption 2 fiziskās versijas instalācijas procesā konsolē būs jāievieto abi diski, taču spēlēšanai ierīcē jātur būs vien tas, kas ir apzīmēts kā Play Disc. Ja nu tomēr nolemjat Mežonīgo rietumu tēmas piedzīvojumu iegādāties digitālā formātā, saturieties, jo PS4 gadījumā jālādē būs 99 GB, bet Xbox One – pat 107! Lielas spēles nav nekas jauns (kaut vai Gran Turismo Sport ar visiem atjauninājumiem "sver" vairāk nekā 78 GB), tomēr prieks, ka beidzot ir izdevējs, kurš ir gatavs samaksāt vairāk par ražošanu, izlaižot produktu uz diviem diskiem, nevis liekot patērētājiem lejupielādēt atlikušo (lai gan Rockstar piekopa arī šādu praksi).

Pretstats ir Activision, kas savas nesenās Call of Duty: Black Ops 4 pircējiem liek "pumpēt 50 gigus", jo fiziskā versija nesatur pat nieka 200 MB lielus instalācijas failus. Ņemot vērā tagadējos produktu izmērus, atliek vien cerēt, ka nākamās konsoļu paaudzes, ko gan Microsoft, gan Sony ir jau oficiāli apstiprinājušas, atbalstīs Blu-Ray formāta BDXL paveidu, kas uz viena diska ļauj satilpināt 100 vai pat 128 GB.

Red Dead Redemption 2 veikalu plauktos beidzot parādīsies 26. oktobrī Xbox One un PlayStation 4 platformai. Lielo mediju apskatiem vajadzētu tikt publicētiem dienu pirms iznākšanas. Nē, Strike.lv biedri vēl nav tikuši pie spēles, tā ka recenzija, kā jau parasti, būs ar pamatīgu aizkavēšanos. Ļoti iespējams, pieprasījums atkal pārspēs piedāvājumu, tāpēc nebūs nekāds brīnums, ja piektdien nemaz savās rokās abus diskus neturēsiet, lai kā arī nevēlētos.

358 skatījumi 3 komenti kudos

Raksta autors

8 komentāri Apskats: Soulcalibur VI
20.Oktobris 2018 13:13
genotsiid

3 Komentāri

25.Oktobris 2018 06:44

peedeejais laiks, jaasaak pumpeet nost tie 100gb

25.Oktobris 2018 08:24
genotsiid Redaktors

@TV_MASKAVA Vai arī jāpērk fiziskā veidolā. Man aptuveni 2 h notika instalācija – ja lādētu no PSN, tad gan jau tas ilgtu stundas desmit. Patīkams bonuss ir papīra karte un DLC kods.

25.Oktobris 2018 14:37

@genotsiid vesels papīrs, ar kuru dirsu noslaucīt.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!