2018. gada novembra skaļākās spēles

Karš un pokemoni uzmanības centrā

7.Novembris 2018 16:31
genotsiid

Droši vien daudzi no jums ir tā aizrāvušies ar Red Dead Redemption 2 un Assassin's Creed Odyssey, ka nav pamanījuši novembra atnākšanu. Tas ir vienīgais veids, kā izskaidrot šī raksta parādīšanos tik vēlu, tā autoram laikam nevarot atrauties no ekrāna. Jebkurā gadījumā diez vai kāds mēnesis tuvāko gadu laikā jauno spēļu ziņā būs tik bagāts kā 2018. gada oktobris ar iepriekšminētajiem kases grāvējiem, taču arī novembrī ir šis un tas izceļams.

Šis nebūt nav pilnīgs saraksts, jo tajā tiek apskatīti vien subjektīvi nozīmīgākie jaunumi. Spyro ir iekļauta, jo pamatīgs rīmeiks, ko noteikti nopirks daudzi (to nevarētu teikt par 6. novembra GRIP: Combat Racing, kas arī atsvaidzina vecu spēli). Ja izmantojat Switch burvīgās portatīvās iespējas, noteikti priecāsieties par lomu spēli Diablo III, stratēģiju Civilization VI un šaujamgabalu Warframe, ko drīz varēsiet (vai jau varat) baudīt jebkurā vietā un laikā.


9. novembris

11-11: Memories Retold (Xbox One, PlayStation 4, PC)

Droši vien vairums no jums nav dzirdējis par šo piedzīvojumu žanra brīnumu, ko izstrādā studijas, kuru portfolio ietilpst tādas filmas kā Wallace & Gromit, Chicken Run un spēle par Pirmo pasaules karu Valiant Hearts, taču tā pievērsa raksta autora uzmanību ar savu neparasto vizuālo stilu, kad tika izrādīta šī gada Gamescom ietvaros. Arī 11-11 aplūko to pašu nepatīkamo laika periodu, pievēršot uzmanību kādam kanādiešu fotogrāfam, kurš pievienojas Rietumu frontei Eiropā, un vācu tehniķim, kura dēls esot pazudis vienā no konfliktiem. Galvenos varoņus ir ieskaņojuši slaveni balss aktieri angliski un vāciski. Strike apskatu gaidiet kaut kad nedēļas nogalē.


13. novembris

Hitman 2 (XBO, PS4, PC)

Nu jau 7. Hitman spēle tūlīt būs klāt, un atkal varēsim iejusties plikpaurainā pasūtījuma slepkavas ādā. Process ir ļoti līdzīgs 2016. gada priekštecei, bet ir šādi tādi papildinājumi. Piemēram, tagad ir visādas viedās mantiņas, ar ko mērķim likt zaudēt samaņu. Atgriežas portfelis, ar ko Aģents 47 neuzkrītoši pārnēsā lielus ieročus. Tā kā pār Hitman nosaukumu vairs nevalda Square Enix, šī daļa nav sadalīta t. s. epizodēs, tāpēc visi seši uzdevumi būs pieejami iznākšanas dienā. Kārtīgi izstaipīt savu stiepli un samitrināt mutautiņu ar hloroformu varēsiet sešās dažādās pasaules malās. Izdevēja maiņa diemžēl nozīmē arī to, ka Strike apskata nebūs (viss gan ir lietotāju ziņā).

Spyro Reignited Trilogy (XBO, PS4)

Reperis Snoop Dogg jau saņēma savu eksemplāru interesantā veidā, bet mums, parastajiem mirstīgajiem, vēl nedaudz jāpaciešas, lai savās zvīņainajās ķetnās turētu vēl vienu atjaunotu triloģiju no Activision. Ja esat 90. gadu bērns un uzaugāt ar PlayStation, tad laikam nosaukums Spyro komentārus neprasa. Tiem, kas nezina – galvenais varonis ir pūķis violetā krāsā, kurš lidinās apkārt, pūzdams liesmas, reizēm viņš mēdz lietot arī skrituļdēli. 3D platformu lēkāšanas žanra klasika, kas tagad izskatās ļoti līdzīgi samērā nesenajai, bet ne superīgajai Crash Bandicoot N.Sane Trilogy (tur vainīgs pats materiāls). Turpretī Spyro triloģija varētu pat būt diezgan laba.


14. novembris

Fallout 76 (XBO, PS4, PC)

Atkal varēsim baudīt, ja to tā var nosaukt, dzīvi pēc kodolkatastrofas, taču šoreiz tikai tiešsaistē. Spēlēšanai ir obligāti jāpieslēdzas kādam no pieejamajiem serveriem, jo datora vadītie t. s. NPC vairs nepastāv – virtuālā ASV tiek piepildīta ar citiem cilvēkiem. Droši vien vairāk par Bethesda Game Studios darbu mācēs pastāstīt Strike lielākais Fallout fans U915 un KristapsSuliņš, kurš jau paspēja izmēģināt bēta versiju un dalījās ar piekļuves kodiem.


16. novembris

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! / Eevee! (Switch)

Nesmejieties, jo tieši jaunā "pokemonu" spēle varētu būt šī mēneša visvairāk pārdotais darbs! Viedtālruņiem paredzētais hits Pokémon GO iepazīstināja jaunu paaudzi ar piemīlīgo zvēru ķeršanu, attīstīšanu un izmantošanu cīņā, kā arī ierosināja nostalģiju vecākos cilvēkos. Pavisam drīz Nintendo "uzvārīsies", tai pašai cilvēku grupai pārdodot konsoles un, protams, arī jaunos "pokemonus". Tomēr tā nebūs pēdējā reize, jo Let’s Go, Pikachu! / Eevee! ir pēc mūsdienu sērijas standartiem visai vienkāršota. Noteikti vēlāk saņemsim arī pilnasinīgu daļu.

Proti, Let's Go ir vairāk tāda, kādu atceramies no bērnības, kad skraidījām un mināmies pa Kanto reģionu 20. gs. beigās (nu labi, tikai tie "biezie", kuriem bija Game Boy kabatas konsole). Pārdošanā būs divas versijas. Vienā sākam ar briesmoni Pikachu, otrā – ar Eevee. Kopā notvert var 151 radījumu. Jā, šis ir vairāk vai mazāk Pokémon Yellow rīmeiks, taču vietām būtiski mainīts! Pokemonu ķeršana tagad ir līdzīgāka mobilajai daļai, ar uzsvaru uz pulšu kratīšanu, bet savvaļas zvēri pasaulē ir skaidri pamanāmi iepriekš. Vadība ir izstrādāta ar diviem cilvēkiem padomā, tāpēc var spēlēt kopā uz viena ekrāna, katrs ar savu Joy-Con pulti. Būs interesanti dzirdēt, ko fani, kas tagad skaļi izsaka nepatiku, teiks pēc Let's Go iznākšanas.


20. novembris

Battlefield V (XBO, PS4, PC)

Jaunākā EA izdotās FPS žanra sērijas daļa turpina Battlefield 1 iesākto, koncentrējoties uz "reālismu", bet šoreiz darbība notiek jau sen nodrāztajā Otrajā pasaules karā. Par laimi, BF5 saglabā īsās vienspēlētāja kampaņas, taču visādi citādi uzsvars ir uz tiešsaistes mačiem. Diemžēl EA versiju par režīmu Battle Royale redzēsim tikai kaut kad nākamā gada martā, tā ka var teikt, ka 20. novembrī (vai agrāk, ja iepriekšpasūtījāt) saņemsiet nepabeigtu spēli. Protams, obligāts pirkums PC lietotājiem, kuru īpašumā ir Nvidia jaunās RTX sērijas videokartes.


27. novembris

Darksiders III (XBO, PS4, PC)

Vai atceraties action adventure žanra sēriju Darksiders? Ja atbilde ir apstiprinoša, arī tad diez vai zināt, ka šī mēneša beigās beidzot iznāks tās trešā daļa. Raksta autors, piemēram, par tās pastāvēšanu bija aizmirsis, kaut arī viņam kolekcijā ir pirmās divas Darksiders... Šoreiz stāsts ir par trešo Apokalipses jātnieci Fury, kuras ceļā ir mazāks skaits, taču spēcīgāki pretinieki, padarot cīņas "personīgākas". Jebkurā gadījumā spēles process izskatās dikti līdzīgs Darksiders II, kam ir lielāks uzsvars uz RPG elementiem nekā pirmajai daļai (kas savukārt stipri atgādina The Legend of Zelda). Runājot no pieredzes, pilnu cenu nebūtu ieteicams maksāt.


Tāds, lūk, izskatās 2018. gada novembris jauno spēļu ziņā! Ko jūs, dārgie lasītāji, šomēnes gaidāt visvairāk? Vai vēl aizvien visu brīvo laiku paņem septembra un oktobra skaļākie jaunumi?

372 skatījumi 6 komenti kudos

Raksta autors

5 komentāri Iespaidi: Gun (2005)
6.Novembris 2018 09:00
genotsiid

6 Komentāri

7.Novembris 2018 18:27
KristapsSuliņš キリスト

Hitman 2 tīši netīšām iegādājos

8.Novembris 2018 08:17
Eking Redaktors

Īsā atbilde nevienu spēli par pilno cenu relīzes laikā. Garā atbilde, neskatoties uz aizraušanos ar Red Dead Redemption 2 un Assassin's Creed Odyssey, kāpēc neiegādāšos 2018. gada novembra skaļākās spēles relīzes laikā:

  1. Tā kā īsti nav iziets Hitman, kas ir backlogā, tad neiegādāšos Hitman 2 relīzes laikā. Hitman 2016 īpašnieki saņem Hitman 2 Legacy Pack bez maksas, pārējiem Hitman 2 jāpērk šīs pakas kā DLC. Kā tas darbojas pagaidām nav skaidrs. Spēlei ir 128 trofejas ar 100% bez platīna uz PS4 (plus jāpērk 7 Legacy pakas no oriģinālā Hitman).
  2. Spyro Reignited Trilogy noteikti nopirktu spēles izdošanas dienā, ja būtu oriģinālais Playstation fans. Kaut kad vēlāk iegādāšos Spyro Reignited Trilogy.
  3. Fallout 76 - beta bija tik salauzta, tukša un grafiski nespēlējama pēc atsauksmēm. Plus gudrākie Fallout 4 moderi jau kaļ plānus par hackiem, jo dzinis ir zināms savus 10 gadus. Kad Bathseda salabos spēli pēc pusgada vai gada, tad būs vērts ņemt pa 10 euro. Plus pēc gada būs tikai dedicated serveri, un vēl nav skaidrs kā darbosies mikro-transakcijas un kārtis.
  4. Battlefield V - kad spēli pabeigs pēc pusgada, un izdos visas neizdotās daļas, noslīpēs online un izdos Royale mode martā būs jau vērts ņemt vismaz par puscenu no pilnās cenas. Nav vērts pirkt par pilnu cenu negatavu spēli līdzīgi kā Fallout 76. Skaidrs, ka Battlefield V būtu bijis jāizdod vismaz pusgadu vēlāk.
  5. Sapņoju jau, ka Darksiders III būs mazais God of War brālis ar mazāku budžetu, ne tik episkiem bosiem un aizraujošu stāstu. Realitātē Darksiders III būs kaut kas starp indie un AAA tipa spēli, ko būs vērts pirkt pēc laba price dropa. Ja izdevēji izvēlētos Hellblade pieeju un piedāvātu Darksiders III par adekvātu cenu attiecībā pret piedāvāto saturu būtu vērts atbalstīt projektu relīzes laikā.
8.Novembris 2018 18:35
KristapsSuliņš キリスト

@Eking Going deep! +rep

8.Novembris 2018 19:31
Eking Redaktors

@KristapsSuliņš Thanks! Strike sistēma šodien tieši paziņoja +100 reputācija

10.Novembris 2018 10:19
genotsiid Redaktors

@Fingals Što eto gavno? @Vito Cik spēju saprast no teiktā, tas ir kaut kāds LSD veikals. Vai varētu, lūdzu, izdzēst?

10.Novembris 2018 10:44
Vito Redaktors

@genotsiid Paldies. Šis lietotājs paņēmis piespiedu atpūtu no strike.lv un atpakaļ netiek gaidīts.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!