BATTLEFIELD V WAR STORIES Pirmie iespaidi

Neliels ieskats Battlefield V vienspēlētāja režīmā jeb WAR STORIES

18.Novembris 2018 16:08
goodman2576

Sveiciens visiem. Šajā ieskatā pavisam īsā formā aprakstīšu pirmos iespaidus kādi rodas spēlējot Battlefield V Kara Stāstus, jeb vienspēlētāja režīmu.

Attēla apraksts

Sākot spēli, bez nekādiem jautājumiem gribat vai nē tiekat iesviesti prologā, kas ir pavisam īsa iespēja iepazīt katru no Kara Stāstu darbības vietām. Pie kam arī atkārtoti uzsākot spēli Jūs tiekat iegrūsts Prologā no jauna un tikai piespiedu kārtā no tā atsakoties nokļūstat spēles MENU sadaļā (varbūt tas ir tikai manai versijai). Šeit savukārt varat izvēlēties WAR STORIES jeb kara stāstus. Neskaitot prologu, ar patosa pilnu nosaukumu "Mana Valsts Sauc", vēl tiek piedāvātas četras epizodes, no kurām pēdējā tiks atvērta spēlēšanai 5 decembrī. Piekritīšu, ka epizožu ir maz un vienspēlētāja režīms ir īss, bet tas nebūs jaunums spēlēm, kuras tomēr pamatā fokusējas uz vairākspēlētāju režīmiem. Tātad mums tiek piedāvāta iespēja pabūt Āfrikas kampaņā, Norvēģijas sniegos, Francijas dienvidos un, spēlējot kā Fašistiskās Vācijas tanku bataljona vadonim kara pēdējās dienās, visticamāk aizstāvoties kaut kur jau Vācijas teritorijā.

Attēla apraksts

Tas arī viss un nekādi papildinājumi DLC formātā Kara Stāstiem nav sagaidāmi. Tātad par pašu spēli. Ar manu datora konfigurāciju 4K izšķirtspējā, GTX 1080 videokarti, 16GB RAM un i7 CPU, spēlējot ar "Ultra" kvalitāti, zem 40 kadriem sekundē frekvence praktiski nekad nenokrīt, ar "High" stabili 60 FPS. Spēles grafiskais krāšņums priecē un 4K izšķirtspēja patiešām ir ļoti baudāma, apkārtne izskatās burvīgi un kādu laiku var pat piemirst, ka esat karadarbībā un vienkārši gribas izbaudīt skaistos skatus. Ieroču dažādība un pieejamība ir apsveicama, varat brīvi izvēlēties kādu taktiku pielietot, "stealth" vai "all guns blazing". Izmēģināju Āfrikas stāsta pirmo misiju divas reizes, mēģinot, kā teikt, klusi pielavīties un visus apvākt, kā arī daudz neprātojot izmantot visu, kas pa rokai no snaipera šautenes līdz kārtīgam kaulzāģim. Abos gadījumos spēle bija baudāma un sniedza visu to ko no FPS varam vēlēties.

Attēla apraksts

Diemžēl spēlei ir kaut kāds "gļuks" ar saglabāšanos (vismaz manai versijai) un, lai izietu visu pirmo epizodi, man būs trešo reizi jāsāk pirmā misija. Rakstot apskatu izspēlēju visu Norvēģijas epizodi un jāsaka, ka man absolūti nekas nav pret sieviešu dalību otrā pasaules kara kaujās, kas interneta plašumos uzjundījusi neviennozīmīgas diskusijas. Līdzīgi kā Āfrikā misijas arī Norvēģijā vairāk nepieciešama klusā iefiltrēšanās un sabotierisms, bet tā kā man pietrūkst pacietības, tad parasti viss beidzas ar normālu šaudīšanos.

Attēla apraksts

Vairākspēlētāja režīma cienītājus noteikti priecēs milzīgie kartes plašumi, kas arī vienspēlētāja režīmā ļauj improvizēt. Pati karte gan spēlējot nav pieejama, nākas orientēties pēc atmiņas un noteikti ieteikums ir atrasta augstāku vietu lai ar tālskata palīdzību izpētītu apkārtni.

Attēla apraksts

Forša odziņa ir iespēja slēpot. Pievienoju savu video ar bēgšanu uz slēpēm, gandrīz kā "steep" ))). Var izmantot arī dažādus pieejamos transporta līdzekļus.

Kopumā pirmie iespaidi ir "labi", izņemot kļūmi ar saglabāšanās neiespējamību. Ceru, ka tuvākais updeits labos šo nejēdzību.

Vairāk attēlu galerijā

201 skatījumi 4 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru Iespaidi: Steam Play jaunā versija
15.Novembris 2018 15:30
genotsiid

4 Komentāri

19.Novembris 2018 08:14
genotsiid Redaktors

Priecājos, ka svētki nebija šķērslis raksta ievietošanai. Izklausās, ka sižets piedāvā lielu dažādību savās 4 nodaļās. Nenāktu par ļaunu kadri no Āfrikas līmeņa, jo siltais kontinents laikam ir netipiska vieta, kur notikt spēlei par kara tēmu.

19.Novembris 2018 09:51
goodman2576 Redaktors

@genotsiid šodien piebeigšu āfrikas kampaņu, sataisīšu screenus un ielikšu saiti rakstā

19.Novembris 2018 10:00
genotsiid Redaktors

@goodman2576 Man šķiet, ka vislabāk attēlus būtu likt jaunā galerijā: https://strike.lv/photos.

20.Novembris 2018 20:42

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!