Melnās piektdienas 2018 izdevīgākie piedāvājumi

Aktuālākajām spēlēm un vietējos veikalos

22.Novembris 2018 17:35
genotsiid

Kas interesants nesen noticis videospēļu pasaulē?

Par to visu varētu rakstīt, bet tas aizņemtu daudz laika, tāpēc tā vietā piedāvājam palūkoties uz ko vairākumam lasītāju droši vien interesantāku – t. s. Melnās piektdienas un Melnās nedēļas izdevīgākajiem spēļu piedāvājumiem Latvijā. Daži Strike biedri jau aktivitāšu sadaļā ieminējās par Steam un PSN izpārdošanu, taču šeit uzsvars ir uz vietējiem uzņēmumiem (vairāk vai mazāk) un fiziskiem eksemplāriem.

Atcerieties: ietaupījums ir tikai tad, ja kādu no precēm plānojāt vai tiešām vēlējāties iegādāties!

Sākam ar lētāko. Šī nav maksas reklāma. Uzskaitītas ir subjektīvi nozīmīgākās spēles. Gan jau ievērosiet, ka parādās vien divi veikali. Tas tādēļ, ka citiem vai nu izpārdošanas nav, vai arī saraksts vēl nav pieejams.

The Crew 2 Deluxe Edition (PS4/Xbox One) – € 19,00

Nesakarīgs Strike apskats šeit. Vislabāko cenu laika posmā no 23.–25. novembrim piedāvā Euronics, tātad šodien vēl piedāvājums nav spēkā. Saiti uz preces lapu var atrast šajā grūti pārskatāmajā sarakstā.

Grand Theft Auto V (PS4/Xbox One) – € 19,00

Video apskats latviešu mēlē šeit. Ja jums vēl nav viena no pasaules vairāk pārdotajām spēlēm, tad nu ir iespēja beidzot konsolei "pa lēto" iegādāties jaunu eksemplāru (ilgu laiku pat lietoti diski bija tuvu 30 eiro). Vislabāko cenu laika posmā no 23.–25. novembrim atkal piedāvā Euronics, taču PSX var dabūt jau šodien, lai gan par trim "jevrikiem" dārgāk.

Gran Turismo Sport (PS4) – € 20,00

Iespaidu raksts pēc daudzajiem atjauninājumiem šeit. Noteikti ne tik iespaidīga atlaide kā augstākminētajām spēlēm, tomēr 20 eiro par braukšanu, kas sniedz lieliskas sajūtas pat ar standarta pulti, ir ļoti pieņemami. Maciņam draudzīgāko cenu piedāvā PSX.

Shadow of the Colossus (PS4) – € 20,00

Lietotāja Eking apskats šeit. Slavenās PS2 spēles rīmeiks laikam nekad nav maksājis pilnu AAA cenu, tomēr "dvacārs" vienalga ir neslikti. To atkal piedāvā PSX.

Uncharted: The Lost Legacy (PS4) – € 20,00

Šo rindu autors uzskata, ka The Lost Legacy ir labākā daļa augsti slavētajā Uncharted sērijā. PSX vēl viens gabals (it kā) par nieka divdesmit "eināriem" ir palicis.

Need for Speed Payback (PS4/Xbox One/PC) – € 24,00

Drīz pēc iznākšanas likās visai kakaina spēle, bet varbūt tagad ir labāk. Euronics konsoļu versiju piedāvā par 24 "eirošekeļiem", kamēr PC variants ir nedaudz lētāks (tikmēr Origin digitāli ir vēl par piecīti mazāk).

Assassin's Creed Origins (PS4/Xbox One) – € 29,00

Viena Strike apskata daļa šeit, citas domas šeit. Cenas ziņā neizšķirts starp Euronics un PSX, bet otrais veikals piedāvā versiju, kas ir ieskaņota arī krieviski, ja jums tas ir svarīgi. Piemaksājot € 15, pirmajā bodē iespējams tikt arī pie Gold Edition.

Far Cry 5 Deluxe Edition (PS4/Xbone) – € 29,00

Strike apskats šeit. Vienāda cena ar PSX, tomēr Euronics dod uzreiz Deluxe versiju.

Detroit: Become Human (PS4) – € 30,00

Biedra Eking raksts šeit. PSX ļauj just līdzi apvainotajiem androīdiem tikai par trīsdesmitnieku.

God of War (PS4) – € 30,00

Par to pašu ciparu veikals piedāvā kara dieva piedzīvojumus. Strike apskats šeit.

Horizon Zero Dawn Complete Edition (PS4) – € 30,00

Lietotāja Mikonens domas var izlasīt šeit. Ja gribas no 30 "eirām" izspiest maksimāli daudz spēlēšanas stundu, Horizon Zero Dawn papildinātā versija ir īstā izvēle. Protams, piedāvājums atkal ir no PSX. Ja gribat nedaudz ietaupīt, bet esat gatavi ilgi gaidīt, visādos internetveikalos var dabūt par pāris eiro lētāk.

Assassin's Creed Odyssey (PS4/Xbox One) – € 39,00

Pārlieku garš apskats šeit. € 39 un jau varat baudīt vienu no gada lielākajām spēlēm, turklāt "po russki".

NBA 2K19 (PS4/Xbox One) – € 39,00

Strike apskats šeit. PSX ļauj driblēt ar svaigāko virtuālo Porziņģi jau tagad, turklāt par izdevīgu cenu.

Marvel's Spider-Man (PS4) – € 40,00

Biedra Eking domas šeit. Kārtējā Sony spēle, tātad labākais cipars pie PSX.

FIFA/Madden/NHL 19 – € 49,00

Ja gribat iztērēt 16 tūkstošus virtuālās futbola kartītēs un to nepamanīt, Euronics jums labprāt ar atlaidi pārdos jaunākās sporta spēles no EA.


Tādi, lūk, ir izdevīgākie 2018. gada konsumerisma svētku dienas piedāvājumi spēļu ziņā, ko iespējams atrast vietējos veikalos! Varbūt kaut kas ņemams ir arī citur, ne tikai Euronics un PSX, taču, ātri apskatot cenas citās vietās, nekas acīs nekrīt. Vai ļausiet instinktiem vaļu un piedalīsieties Melnās piektdienas izvirtībās?

223 skatījumi 2 komenti kudos

Raksta autors

1 komentārs Nav plānots izlaist N64 Classic
20.Novembris 2018 21:01
genotsiid

2 Komentāri

26.Novembris 2018 18:44
genotsiid Redaktors

Melnā piektdiena beigusies, bet, ja nu kādam interesē, PSX vēl šonedēļ turpina par tām pašām akcijas cenām tirgot PS4 spēles.

27.Novembris 2018 10:18
Eking Redaktors

@genotsiid Svētdien biju PSX veikalā garām ejot, neko nepirku, bet tikai paskatījos. Veikala apmeklētāji bija gana daudz. Uz vietas bija pieejami akcijas diski par labām cenām.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!