PlayStation Plus un Xbox Gold 2018 decembra spēles

29.Novembris 2018 14:15
Eking

Pavisam nemanot, klauvē pie durvīm gada pēdējais mēnesis decembris. PlayStation Plus un Xbox Gold kārtējo reizi piedāvā saviem abonentiem tā saucamās "bezmaksas" spēles. Aplūkosim, kādas spēles piedāvā PlayStation un Xbox saviem abonentiem 2018. gada decembrī. Tā kā nesen kļuvu par Xbox one īpašnieku, tad arī uzmetu acis piedāvājumam, iespējams, ir kāda vērtīga spēle klāstā (piemēram, šā gada novembrī Xbox Gold ietvaros varēja saņemt Battlefield 1). Iespējams, būs kāda aizraujoša "bezmaksas" spēle garajos ziemas vakaros kādā no aktuālajām platformām, ja ir aktīvs PlayStation Plus vai Xbox Gold abonements.

PlayStation Plus 2018 decembra spēles

Pirmkārt, kā viena no PlayStation Plus spēlēm tiek piedāvāta Soma. Soma ļaus izbaudīt sci-fi šausmu piedzīvojumu, ko piedāvā Amnēzijas izstrādātāji. Soma ir izdzīvošanas šausmu spēle, ko var spēlēt no pirmās personas skatu punkta. Soma galvenokārt izmanto psiholoģiskos šausmu elementus, nevis tradicionālos satricinājumus, ko izmanto lielākā daļa šausmu žanra spēļu veidotāji. Ja godīgi, jau sen vēlējos uzspēlēt Soma un esmu priecīgs par kārtējo mazo brīnumu PlayStation Plus piedāvājumā. Starp citu, Soma ir pieejama kā bezmaksas spēle Humble Bundle mēneša abonementā.

Soma

Onrush ir sacensību arkādes braukšanas tipa spēle, kurā spēlētāji var vadīt dažādus apvidus transportlīdzekļus, sākot no motocikliem līdz bagijiem, braucot pa kalnainu reljefu. Spēlei ir boosting mehānisms, lai palielinātu sava transportlīdzekļa ātrumu. Spēlētāji iegūst impulsu, veicot trikus dažādās sacensībās. Onrush ir komandas spēle – divpadsmit spēlētāji ir sadalīti divās komandās pa sešiem spēlētājiem katrā. Atšķirībā no citām sacīkšu žanra spēlēm nevajadzēs pirmajiem sasniegt finiša līniju. Komandu punktu skaitu palielina tieši izpildītie triki. Onrush ir izstrādājuši Codemasters un izdevuši 2018. gada jūnijā. Tātad pavisam svaiga braukšanas spēle iekrīt spēļu bibliotēkā PlayStation Plus abonentiem.

Onrush

Šī mēneša PlayStation Plus arī ietver sekojošas spēles:

Steredenn, PS3 ir haotiska kosmosa spēle ar ārprātīgām bosu kaujām. Spēlē ļaus iesaistīties nemitīgajā cīņā pret briesmīgajiem kosmosa pirātiem par savu izdzīvošanu. Spēle ir ātra, aizraujoša, kā arī sarežģīta un action orientēta.

Steins;Gate, PS3 ir kā aizraujošs ilustrēts romāns, kas apvieno ceļošanu laikā ar neticamiem notikumiem, tajā ir iespējams piedzīvot plašu emociju gammu. Vairāk ar Steins;Gate var iepazīties genotsiida Steins;Gate apskatā. Ja būtu PlayStation 3 konsole, tad noteikti uzspēlētu šo lielisko vizuālo romānu.

Iconoclasts, PS Vita (Cross Buy with PS4) ir 2D platformeris ar metroidvania elementiem. Iconoclasts galvenais gameplay elements ir apkārtējās pasaules pētīšana, cīnoties pret ienaidniekiem un risinot puzles. Spēle ir samērā svaiga un izdota 2018. gadā.

Papers, Please, PS Vita ir puzles tipa videospēle, kuru radījis indie spēļu izstrādātājs Lūkass Poups, kas izstrādājis un publicējis spēli ar sava uzņēmuma starpniecību, 3909. Papers, Please tika izlaista 2013. gadā.

PlayStation Plus spēles būs pieejamas un iespējams pievienot savai spēļu bibliotēkai no 2018. gada 4. decembra līdz 2019. gada 1. janvārim.

Xbox Gold 2018 decembra spēles

Microsoft atklāja decembra Gold spēles, kas ietver uz fizikas elementiem balstītu spēli Q.U.B.E. 2 un piedzīvojumu spēli Never Alone uz Xbox One platformas. Xbox 360 spēlētāji var iegūt RPG spēli Dragon Age II un piedzīvojumu spēli Mercenaries: Playground of Destruction. Abas Xbox 360 spēles darbosies arī uz Xbox One un Xbox One X, pateicoties konsoles atpakaļsavietojamības funkcijai.

Q.U.B.E. 2 pieejama no 1. decembra līdz 31. decembrim uz Xbox One

Q.U.B.E. (Quick Understanding of Block Extrusion) ir uz fizikas elementiem balstīta mīklu spēle. Spēlētājs izmanto cimdus, ar kuriem var mijiedarboties ar konkrētiem blokiem, kas atrodas dažādu istabu sienās, grīdās un griestos. Bloku funkcija atšķiras pēc krāsas: sarkano bloku var pagarināt vai ievilkt; dzeltenos blokus var izmantot, lai izveidotu kāpņu tipa struktūras; zilos blokus var ievilkt, lai darbotos kā tramplīns neatkarīgi no tā, kas tiem pieskaras; violetie bloki nodrošina līdzekļus, lai rotētu telpas sienas daļas; un zaļie bloki nodrošina sfēru vai kubu, kuru spēlētājam vajadzēs manipulēt.

Q.U.B.E. 2

Never Alone pieejama no 16. decembra līdz 15. janvārim uz Xbox One

Never Alone ir pazīstama arī kā Kisima Inżitchuŋa ("Es neesmu viens") – piedzīvojumu spēle, kuru izstrādājusi "Upper One Games", balstoties uz tradicionālo Iñupiaq stāstu. Šajā unikālajā piedzīvojumu spēlē var izdzīvot Ipupijas iedzīvotāju bagāto vēsturi un kultūru. Never Alone ir bijusi nominēta vairākiem apbalvojumiem un veidota sadarbībā ar Alaska Native kopienu.

Never Alone

Dragon Age II pieejama no 1. decembra līdz 15. decembrim uz Xbox One un Xbox 360

Dragon Age II ir RPG spēle, ko izstrādājusi BioWare un publicējusi EA. Tā ir otra lielākā spēle Dragon Age sērijā un tika izlaista 2011. gadā.

Mercenaries: Playground of Destruction pieejama no 16. decembra līdz 31. decembrim uz Xbox One un Xbox 360

Mercenaries: Playground of Destruction ir Pandemic Studios 2005. gadā izstrādāta piedzīvojumu spēle uz PlayStation 2 un Xbox platformas. Spēlei ir atvērtās pasaules vide, kurā ietverti potenciālo slepeno spēļu elementi un uz reputāciju balstīts sociālais mehānisms.

Kopumā

Kopumā, salīdzinot PlayStation Plus un Xbox Gold 2018. gada decembra spēles, viennozīmīgi vinnē PlayStation Plus piedāvājums. No piedāvātā klāsta jau sen vēlējos uzspēlēt Soma, kā arī Onrush varētu būt aizraujoša arkādes braukšanas spēle no Codmasteriem. Piebildīšu, ka Xbox One piedāvātā spēle Never Alone jau bija pieejama pāris gadus iepriekš PlayStation Plus piedāvājumā.

181 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru Kritiķiem nepatīk PS Classic
28.Novembris 2018 15:37
genotsiid

1 Komentārs

30.Novembris 2018 12:20
goodman2576 Redaktors

PS4 šoreiz OK spēles.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!