2018. gada decembra skaļākās spēles

Haoss, kaušanās un dejošana

1.Decembris 2018 10:23
genotsiid

Kārtējās gada beigas ir klāt un līdz ar tām arī pilsoniskais pienākums patērēt vēl vairāk, pērkot un dāvinot mantiņas, kas, visticamāk, tiks palietotas un iemestas kastē pie pārējās Ziemassvētku drazas (tāpēc vienmēr prasiet zeķes – to nekad nav par daudz). Sekojot pērnā decembra piemēram, vērā ņemamas spēles tiks izdotas vien mēneša pirmajā pusē. Ja vēl novembrī varēja izveidot garu sarakstu tikai ar īstiem jaunumiem, 12. mēnesī neiztikt bez remāsteru un jau citur izdotu produktu pieminēšanas.

4. decembris

Just Cause 4 (Xbox One, PS4, PC)

Viennozīmīgi vairumam lietotāju saistošākā spēle: uz kastes ir "18" sarkanā kvadrātiņā, tā iznāk uz platformām, kas ir ikkatra rīcībā, visur ir ieroči un sprādzieni. Ja neesat sekojuši līdzi sērijai Just Cause, īsi sakot, katra tās daļa piedāvā atvērtu pasauli, kurā nodarboties ar diktatūras karaspēka tehnikas un celtņu iznīcināšanu, atbrīvojot izdomātu valsti no korumpētas varas. Sākot no Just Cause 2, mūsu rīcībā ir parocīgs āķis, ar ko ātri mērot lielus attālumus un savienot kopā dažādus priekšmetus.

Ceturtā daļa mūs aizved uz Dienvidameriku, kur no iepriekšējām spēlēm pazīstamais varonis stājas pretī pasaules spēcīgākajai privātajai armijai. Uzlabojumu un papildinājumu vidū ir ekstremāli laikapstākļi, piemēram, virpuļviesulis un sniega vētra, radot vēl lielāku haosu. Izstrādātāji sola arī gudrāku mākslīgo intelektu. Jācer, ka veiktspēja uz konsolēm šoreiz būs vismaz mazliet labāka nekā 3. daļā. Strike apskatu varat gaidīt kaut kad drīz pēc Just Cause 4 iznākšanas.

Persona: Dancing spēles (PS4, Vita)

Vai patīk sērija Persona? Un kā ar ritma/dejošanas spēlēm? Ja atbilde uz abiem jautājumiem ir apstiprinoša, jūs aukstajos ziemas vakaros varētu iepriecināt veseli trīs darbi – Persona 3: Dancing in Moonlight, Persona 5: Dancing in Starlight un Persona Dancing: Endless Night Collection. Vēl neticamāk par faktu, ka visi tiks izlaisti vienā dienā, ir tas, ka tiem ir arī PS Vita versija. Ja Atlus izdotie brīnumi rosina ziņkāri, ieteicams izlasīt ārzemju portālu apskatus, kas tika publicēti novembra beigās.

7. decembris

Katamari Damacy REROLL (Switch, PC)

Iespējams, decembra neparastākā spēle. REROLL ir HD remāsters 2004. gada PS2 produktam, kas nesaņēma PAL versiju, jo tika no izdevēja puses atzīts par pārāk dīvainu. Tas gan nav nekas pārsteidzošs, jo spēles pamatdoma ir pa pasauli ripināt par katamari dēvētu bumbu, kam pielīp par to mazāki priekšmeti, palielinot lodes diametru un tādējādi ļaujot pievarēt lielākus šķēršļus. Ir visādi traucēkļi, piemēram, kaķi, kuri ar triecieniem atdala objektus no jūsu veidojuma. Katrā līmenī ir jāsasniedz noteikts bumbas izmērs, beigās pielipinot pat kalnus un mākoņus. Cik labi REROLL ripo, uzzināsiet Strike apskatā.

PlayerUnknown's Battlegrounds (PS4)

Lai svētīts Tas Kungs! Spēle, kas popularizēja battle royale žanru, taču drīz kļuva gandrīz neaktuāla, iznākot iecienītākiem un pat bezmaksas konkurējošiem produktiem, tūlīt būs pieejama arī PlayStation 4 lietotājiem. Droši vien par pamata mehānismiem runāt nav vērts, taču pieminēt Sony platformai īpašās lietas gan varētu. PS4 versijā saņemsiet tādus uz citām sistēmām neredzētus aksesuārus kā piedzīvojumu sērijas Uncharted galvenā varoņa tērpu un Ellijas mugursomu no The Last of Us. Vai kāds varētu atgādināt, ar ko pēdējais piederums ir tik īpašs?

Super Smash Bros. Ultimate (Switch)

Gluži tāpat kā "Pokemoni" novembrī arī jaunākā un ilgi gaidītā Smash Bros. daļa viennozīmīgi būs sava mēneša visvairāk pārdotā jaunā spēle. Runa ir par vareni jautru kaušanos, kuras elementāri apgūstamais process padara to labi piemērotu visiem ģimenes locekļiem. Uzdevums ir sist citam citu, lai novājinātos pretiniekus izgrūstu no arēnas. To var paveikt, lietojot slavenus Nintendo tēlus, kā arī viesus no citu uzņēmumu daiļrades. Notiekošo aizraujošāku padara dinamiskie līmeņi ar izmētātiem palīglīdzekļiem un visvisādiem šķēršļiem. Vārds Ultimate nosaukumā apzīmē, ka šoreiz būs vairāk tēlu un režīmu nekā jebkad agrāk. Strike apskats gaidāms aptuveni nedēļu pēc spēles iznākšanas.

11. decembris

Earth Defence Force 5 (PS4)

Glāb pasauli no citplanētiešiem! Decembra kā haosa mēneša tēmu turpina salīdzinoši mazpazīstamās sērijas Earth Defence Force jaunākā daļa, kas gadu pēc sākotnējās iznākšanas Japānā parādīsies arī pie mums un maksās ap 50 eiro. Domājams, ka dedzīgākajiem faniem – un tādi ir, ticiet vai ne – salīdzinoši augstā cena nebūs šķērslis spēles iegādei.

14. decembris

Borderlands 2 VR (PS4)

Ir pagājuši vairāk nekā 6 gadi kopš sākotnējās FPS "lūtošanas" spēles izdošanas, taču tikai no šī mēneša to varēsim baudīt ar virtuālās realitātes brillēm galvā. Sākotnēji tas būs iespējams tikai PSVR lietotājiem, bet citas platformas Borderlands 2 VR saņems nākamgad. Izskatās jau jautri, bet ņemiet vērā, ka maksas papildinājumi šajā versijā NAV iekļauti! Dīvains lēmums, redzot augsto cenu.


Kā jau bija gaidāms, 2018. gada decembris daudz jauna lielo izdevēju spēļu ziņā nepiedāvā. Tas ir saprotams, jo vairumā Rietumu valstu svētku dēļ mēneša otrā puse nozīmē daudz brīvdienu. Tikmēr kritiķu un patērētāju sarunās par gada labākajiem interaktīvās izklaides darbiem decembrī izdotam produktam ir grūti iespraukties.

Būtu interesanti dzirdēt, kas Strike biedrus no decembra piedāvājuma interesē visvairāk. Varbūt ir kāda īpaša indie spēle, ko būtu vērts pieminēt?

186 skatījumi 7 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru Iespaidi: Pokémon - Let's Go, Pikachu!
26.Novembris 2018 15:46
genotsiid

7 Komentāri

1.Decembris 2018 13:26
Skhen Redaktors

Paldies par rakstu! Bija interesanti ieskatīties decembra skaļākajās spēlēs. Visvairāk šajā mēnesī piesaista Just Cause 4.

1.Decembris 2018 15:07

No šiem visiem izskatās saistošākā Super Smash Bros. Ultimate. Diemžēl manim nav Swich.

1.Decembris 2018 20:40
Eking Redaktors

Paldies par ieskatu! Visvairāk interesētu Just cause 4, gaidām apskatu! Vērts pieminēt, ka iznāks Hellblade retail versija un digitālā Thronebreaker: The Witcher Tales uz X1, PS4 4.decembrī.

1.Decembris 2018 23:40
KristapsSuliņš キリスト

Vienīgais ko tā pa īstam gaidu ir tikai Just Cause 3.5!

Boringlands 2 VR jau izklausās pēc pilnigas dirsas, jo kad Tu saproti to cik vienveidīga ir tā spēle tev gribas aiziet nolikt normālu kluci!

Nintendo Switch man nav, jo draudzenei vaigot Iphone XS!

Peace!

2.Decembris 2018 09:40
genotsiid Redaktors

@KristapsSuliņš Jauno Just Cause arī gaidu visvairāk. Ceru, ka JC4 būs kaut kas labāks nekā 3.5.

XS uz Ziemassvētkiem? Tad jau dzimšanas dienas dāvanā prasīs BMW X6

2.Decembris 2018 19:18
KristapsSuliņš キリスト

@genotsiid Dzimšanas dienā viņai būs melns maiss, 6 metri virves, izolācijas lenta un lāpsta + kā bonus 4 metri dziļa bedre!

3.Decembris 2018 06:57

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!