Eiropas PlayStation lietotāji var mainīt reģionu

Eiropas PlayStation lietotāji var mainīt reģionu

15.Decembris 2018 19:40
Eking

Brexit ir skāris arī PlayStation platformu un ļauj nomainīt Lielbritāniju uz kādu citu Eiropas valsti, kurā darbojas PlayStation veikals. Eiropas PlayStation 4 Store sadaļā ir pievienota jauna cilne Store Region ar iespēju nomainīt reģionu/valsti un valodu. Jaunā izvēle parādījās pavisam nesen un, pieļauju, ir testa režīmā. Valsti/reģionu var nomainīt uz tādu, kurā darbojas PlayStation veikals. Notestēju, Latvija, protams, nebija sarakstā. Nomainot valsti uz tādu kā Nīderlande, būs pieejama tikai nīderlandiešu valoda, nebūs papildus pieejama angļu valoda. Līdzīgi ir Francijai, valoda ir tikai franču. Uzstādot, teiksim, Somiju, būs gan angļu, gan somu valoda. Pieejamas šādas valstis/reģioni, mainot United Kingdom reģionu uz:

Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden.

Attēla apraksts

Personīgi nemainīju savu United Kingdom reģiona kontu uz kādu citu Eiropas valsti. Ilgtermiņā šāda funkcija ļaus nomainīt kontu, migrējot uz kādu citu Eiropas valsti un pielāgojoties esošajam reģionam. Šāda funkcija jau sen darbojas Microsoft Xbox platformā un ļauj viegli nomainīt reģionu. Pagaidām šī funkcijas darbojas tikai Eiropas reģionā, US kontā nebija jaunā cilne Store Region

Sony vēl nav sniedzis precīzu informāciju, kā šī funkcija darbosies, taču tā ir pieejama tiešsaistē jau tagad. Tātad reģiona maiņa ir pagaidām uz sava riska un atbildības. Pēc tam tikai nesakiet, kāpēc nomainīju reģionu uz Franciju un neko nesaprotu franciski. Protams, ir iespēja atkal nomainīt reģionu atpakaļ. Rezumējot: ledus ir sakustējies PlayStation frontē un, iespējams, varēsim mainīt globāli reģiona uzstādījumus.

219 skatījumi 5 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru Capcom atrod neparastu vietu reklāmai
15.Decembris 2018 10:41
genotsiid

5 Komentāri

17.Decembris 2018 19:30
goodman2576 Redaktors

Labas ziņas. Ļoti ceru ka beidzot pievienos arī trīs Baltijas valstis, kaut vai tikai ar angļu val., kā Netflix. Citādi Rumānija izskatās komiski.

18.Decembris 2018 13:41

@goodman2576 Komisks jau ir fakts, ka bloķēta ir tikai spēja pievienot un izmantot Latvijā izdotās maksājumu kartes, ne spēja konsoli izmantot un tās spēles spēlēt Latvijā. Šaubos, vai pats no sevis tas tuvākajā laikā varētu notikt.

19.Decembris 2018 17:53
goodman2576 Redaktors

@fenfen caur paypal viss darbojās arī UK kontā, Tikai USA jāpērk tās gift kartiņas. Stulbi ir tas ka PS NOW pārslēdzot no UK uz Somijas veikalu pēkšņi pazūd )))... Es vispār nesaproptu kāda problēma ir palikt visu Eiropu zem viena veikala un tad lielākās valstis protams ar savām valodām, bet mazās var iztikt ar English, nu un ja baigi gribas izpatikt customeriem tad ar laiku var tulkot kaut visās valodās, bet ar Eng pilnīgi pietiek. Tāpat kā Netflix.

20.Decembris 2018 07:16

@goodman2576 Ja cilvēki akmeni met Nintendo dārziņā par āčgārnu pieeju dažādos jautājumos, tad Sony ir jāmet ķieģeļu grēdas, jo, lai arī pieeja satura šeirošanai ir liberālāka, man nav saprotams, kādēļ EU PSN spēļu un DLC kodi ir aktivizējami tikai EU kontios, tajā pašā laikā kā šīs spēles, tā tos DLC var spēlēt uz US un citu reģionu kontiem. Es nezināju, ka UK konti var apiet maksājumu sistēmu ar Paypal palīdzību, kas man savulaik būtu aiztaupījis lērumu problēmu, bet US maksājumu sistēmu apmuļķot varētu laikam tikai kaut kādas vienreizlietojamās kartes, ar kurām var iekulties tikai problēmās, jo arī ar Paypal starpniecību to nav iespējams apjāt. Pats stulbākais ir tas, ka konsoles tiek legāli pārdotas Latvijā, taču tās formāli pilnvērtīgi lietot nemaz nav iespējams.

20.Decembris 2018 12:06
goodman2576 Redaktors

@fenfen pilnīgi piekrītu tev, japāņiem ir sava izpratne par client services… neņemos komentēt, bet man kā lietotājam liekas pastulbi mūsdienu apstākļos tā sadalīt tirgus pēc nacionālās piederības interneta tirdzniecībā. domāju ka Sony vēl nav sapratuši kā ar to ķēpu ko izveidojuši maigāk tikt galā. es redzu totālu PSN refurbishmentu kā iespēju, bet tas protams prasa daudz naudīnas )))))))))))))) Var būt līdz ar PS5 izziņošanu kaut kas mainīsies. Par UK kontu runājot, pats nobrīnījos, vajadzēja tikai izveidot atsevišķu paypal kontu, bet piesastītās LV kartes darbojās, kurss EUR to GBP kā kuru reizi citreiz liekas izdevīgs citreiz nē. USA ir tā ka viņi grib atzvanīt un pārliecināties, ka tiešām skaiti naudu uz savu Paypal USA kontu, jo izveidot jau to var ar feiku adresi protams. Bet tas man likās par sarežģītu un atmetu ar roku. LV Karti protams nevar piesaistīt.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!