Tuvākajā laikā gaidāmās Demo un Beta versijas (papildināts)

Tuvākajā laikā gaidāmās Demo un Beta versijas

8.Janvāris 2019 21:00
Eking

Lai nepirktu kaķi maisā, tuvākajā laikā janvārī un februārī iznāks dažu ilgi gaidītu spēļu Demo un Beta versijas. Aplūkosim tuvāk, kas mūs sagaida.

Resident Evil 2

Jūs nekad nevarat būt pilnīgi pārliecināts par to, kas notiek Raccoon City. Jauniesaucamajam policistam Leonam Kenedijam piedzīvojums tik sāksies. Leona viesmīlīgā sagaidīšanas ballīte ir atcelta, un Leona aizbēgšana no policijas iecirkņa ir tikko sākusies. Līdzīgi kā demo, ko atklāja E3 2018. gadā, Jūs varēsiet izpētīt Raccoon City policijas iecirkni, kā vēlaties… bet noteiktā laikā vai tikai 30 minūtēs.

Tikai šīs 30 minūtes ir Jūsu pieejamais demo laiks! Par laimi, demo varēsiet turpināt, ja pat nomirsiet, vai arī pabeigsiet misijas mērķi pirms noteiktā laika. Tomēr, tāpat kā reālajā dzīvē, jūs nevarat atgriezt pulksteni atpakaļ, tāpēc izmantojiet laiku gudri.

The Resident Evil 2 “1-Shot” demo iznāks uz Playstation 4, Xbox One un Steam jau pavisam drīz jeb 11. janvārī.

Anthem

Decembra sākumā EA un Bioware deva iespēju notestēt Anthem slēgtajos Alfas testos, dodot Orgins spēlētājiem iespēju izmēģināt spēli jau agrāk. Mūsu pašu goodman2576 ievērtēja Anthem Alfa versiju un neko nedrīkstēja teikt, lai joka pēc EA nenobloķētu EA Orgins pieeju visām savām spēlēm kā tas notika dažiem labiem Youtuberiem, kas izdomāja nodemonstrēt Anthem gameplay:

Nu ko, Anthem Alpha ir noslēgusies. Tā kā viss ir STRICTLY CONFIDENTIAL, tad varu pateikt tikai to ka pasaule izskatās skaisti, un ir pamatīga brīvības sajūta. Kā būs fināla versijā to redzēsim, bet no tā mazumiņa ko dabūju paspēlēt, varu vienkārši teikt ka man patika. Gaidām Beta testu.

Tagad mums ir zināmi konkrēti datumi gaidāmajiem Beta testiem, no kuriem pirmais jau notiks vēlāk šajā mēnesī.

Anthem iznāks 22. februārī, kā tas pagaidām izskatās. Būs vairāki Beta testi – VIPiem un vienkāršajai tautai. Sākot no 25. janvāra, tie, kas iepriekš pasūtījuši spēli, saņems “VIP piekļuvi” Beta testam, kas sākas no 25. janvāra līdz pat 27. janvārim. Tad 1. februārī sāksies publiskā Beta testēšana pārējiem spēlētājiem.

Beta laikā sasniegtais progress netiks pārnests uz pilno spēli. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs, jo spēlētāji nesāks spēlēt no paša spēles sākuma, bet tā vietā Bioware ļaus cilvēkiem spēlēt no 10 līdz pat 15 dažādiem līmeņiem. Citi ierobežojumi vēl nav noteikti, bet, visticamāk, nevarēsiet piekļūt kādai kartes daļai.

Anthem beta būs pieejama uz PC (Origin), Xbox One un PlayStation 4.

Devil May Cry 5

Devil May Cry 5 demo ekskluzīvi iznāca uz Xbox one 7.decembrī un bija pieejama līdz 6. janvārim. Atzīšos, nogulēju Devil May Cry 5 demo un, ja būtu notestējis, noteikti padalītos ar iespaidiem.

Dantem būs mocis Cavaliere, kas savienots ar dēmonu un dalās divās daļās, un ko var izmantot kā zobenu un motorzāģi. Tas ir pavisam absurdi un reizē muļķīgi jautri. Laikam vajag vispirms paspēlēt Devil May Cry 5, lai spriestu par spēli un pārsteigumiem, ko sagādājuši spēles veidotāji:

“Whenever we start making a Devil May Cry game,” game director Hideaki Itsuno tells me, “One thing we think about is: ‘What new weapons are we going to have for Dante?’”

Devil May Cry 5 demo būs pieejams uz PlayStation 4 un Xbox One 7. februārī.

Dead or Alive 6

Oficiālais Dead or Alive 6 Twitter konts dod mājienus par iespējamo demo izlaišanu gaidāmajai cīņas spēlei. Spēle ir nedaudz atlikta par pāris nedēļām un iznāks 2. martā.

Iespējams, spēlētāji varēs notestēt gala Dead or Alive 6 versiju vai jau apgrieztu Demo versiju ar pāris jaunkundzēm ar kuplām krūtīm. Redzēsim, vai Koei Tecmo beidzot saprot, kā izveidot korektu PC portu.

Papildināts 2019.gada 11. janvārī DEAD OR ALIVE 6 (Online Beta Test) KOEI TECMO America DEAD OR ALIVE 6 online Beta tests pieejams no 2019.gada 11. janvāra līdz pat 13.janvārim (ieskaitot)


Ko Jūs visvairāk gaidāt un vai spēlēsiet kādu no pieejamām Demo versijām un notestēsiet Anthem Betu? Vai Jūsu gaidītai spēlei ir vispār pieejama Demo versija?

182 skatījumi 5 komenti kudos

Raksta autors

4 komentāri 2019. gada janvāra skaļākās spēles
6.Janvāris 2019 11:33
genotsiid

5 Komentāri

9.Janvāris 2019 07:39
genotsiid Redaktors

Anthem bēta tests mani neinteresē, bet RE2 un DOA6 gan noteikti izmēģināšu, kad būs tāda iespēja. DMC5 stāv lejupielādēts, bet neesmu pat vēl iedarbinājis.

9.Janvāris 2019 08:10

RE2 demo obligāti spēlēšu. Hvz kāds tas Anthem būs. Preorder noteikti netaisīšu, bet bezmaksas betu uzspēlēšu, lai saprastu vai ir jēga uz to spēli skatīties.

9.Janvāris 2019 08:37

Lai arī kādreiz tā bija norma, dīvaina liekas pieeja demonstrācijas versijas dot vienspēlētāja režīma spēlēm. Es saprotu, ka tas nav nekas vairāk par mārketingu, taču kaut kādā mērā tiek samaitāts prieks par stāstu, spēli padarot par epizodisku pieredzi. Es saprotu, ka tādās spēlēs, kur par stāstu svarīgāka ir mehānika, tam nav tādas nozīmes. Jebkurā gadījumā uzskatu, ka demonstrācijas versijas mūsdienās, ņemot vērā, cik spēles ir nekonsekventas savā kvalitātē, nesniedz patiesu iespaidu par spēli.

Lai arī patērētājam tas daudz neko nenozīmēs; Fallout piemērā, kad tas, cik spēle ir slikta, bija zināms jau krietni pirms relīzes, ieteikmēja tikai salīdzinoši nelielu daļu lēmumu atcelt iepriekš veiktos pasūtījumus.

Ieraksts tika labots, 9.Janvāris 2019 08:41
9.Janvāris 2019 11:06

@fenfen Fallout fenomenu vispār nesaprotu. Tāda sajūta, ka spēlētājiem galvenais bija piekabinātais Fallout vārds ar jauniem cipariem. Zinu vairākus cilvēkus, kas spēlē un stāsta cik viņiem interesanti.

9.Janvāris 2019 11:59

Labāk pagaidīšu atsauksmes par sev interesējošajām spēlēm un tad lemšu tālāk. Gan jau, ka neko nenokavēšu.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!