KontrolFreek priekš PS4 Dualshock 4

Papildstiprinājumi Taviem spēļu konsoles analogiem, kas palīdzēs Tev kļūt precīzākam un palielinās saķeri ar tiem.

13.Maijs 2015 13:01
HansNiko

Spēlētājiem, kuri pāriet no PC uz jebkuru konsoli, varētu būtu ļoti grūti, es pat teiktu problemātiski, pašā sākumā rezultatīvi nospēlēt vismaz vienu FPS (First-person shooter) spēles kārtu. Jo laukums, pa kuru iespējams kustēties ar datorpeli nav iespējams salīdzināt ar konsoļu analogiem. Un šajā brīdi 'spēlē' iesaistāts tāds produkts kā KontrolFreek. Principā, šis produkts pagarina mūsu esošos analogus, sniedzot mums iespēju lielākam kustību laukumam, pareizāk būtu teikt, amplitūdai cik daudz varam kustēties ar analogu.

Kā darbojas KontrolFreek analogu papildstiprinājumi:

Cena:

Cenu diapazons ir no 10$ līdz 15$. Manuprāt, cena ir salīdzinoši niecīga, jo tas ko produkts sniedz un kā ir iespējams palielināt savu FPS spēlēšanas kvalitāti ir neticami.

Papildstiprinājumu veidi:

Uz šo brīdi ir kopā 12 veidi, kuri atšķiras gan to izskatā, augstumā, krāsās un ieliekumā. Pats, izvēlējos KontrolFreek Vortex tipu, jo piesaistīja tas, ka vienā veidā ir salikti divi dažādi izmēri, kas ir tieši piemēroti manam spēlēšanas stilam.

Te var apskatīt visus kopējos veidu.

Pirmā diena spēlējot ar KontrolFreek's:

Pirmās sajūtas ir ļoti neierastas, jo orginālie analogi nav tik ērti, kā šie papildstiprinājumi. Saķere ar tiem ir vienkārši fantastiska. Pie analogu jaunā augstuma gan bija jāpierod, jo tā aplitūda ar kādu varēju tagad kustēties un tēmēt bija neiedomājama. Man nācas pat paaugstināt sensitivity opciju par 6 vienībām, lai tēmēšanas ātrums būtu tik pat ērts kā iepriekš. Tādejēdi tagad man tas dot priekšroku pār citiem spēlētājiem griezties ātrāk un tēmēt daudz precīzāk, jo man ir pieejama šī aplitūda kustībai ko sniedz KontrolFreek papildstiprinājumi. Pirmās spēles laikā es neticēju tam, kas reāli notika. Savu K/D ratio es pacēlu spēles laikā no 1.03 uz 1.87. Es spēlējot visu laiku nespēju noticēta, ka šāds nieks spēj palīdzēt šādi uzlabot FPS spēles kvalitāti un baudāmību uz konsolēm.

3773 skatījumi 13 komenti kudos

Raksta autors

4 komentāri Pārgājiens Dragon Age: Inquisition pasaulē
13.Maijs 2015 13:34
Marcisbee

13 Komentāri

13.Maijs 2015 16:48

Pašam pašlaik ir PS3, bij lietots xbox one, bet brālim ir ps4. Par joyce stick nevar sūdzēties, ja šis "uzpirkstenis" tik tiešām palīdz, tad nekas diži liels nemainīsies. Protams ka datora joyce stick nevar salīdzināt ar konsoļu.

13.Maijs 2015 16:53
HansNiko Darbaholiķis

Šodien testa pēc tīri noņemu nost šos papildstiprinājumus. Es tiešam nesapratu, kā es varēju spēlet ar 6 vienību augstāku sensitivity un tai pat laikā kādu nošaut. Lietojot šos stiprinājumus tas liekas easy.

14.Maijs 2015 06:35
NecroBob Redaktors

Nu pasūtiju, cerams neesi samuldējis

14.Maijs 2015 06:42
HansNiko Darbaholiķis

Varam sarunāt tā, ja pēc vienas dienas spēlēšanas ar tiem, Tu nejutīsi to, ka spēlē daudz precīzāk, izpirkšu Tavus kontrolfreek's papildinājumus un nebūsi iztērējis naudu par neko Esmu tiešām ļoti patīkamā šokā par tiem un vairs es tos neņemšu nost

14.Maijs 2015 13:25
Marcisbee Dizaineris

Gh Tagad man ar sagribējās nopirkt Moška ar šitiem varēšu beidzot iziet to papildus misiju iekš GTA V, kur sapīpējies zāli šauj citplanētiešus, nevaru iziet jau n-to reizi

14.Maijs 2015 14:08
HansNiko Darbaholiķis

Diemžēl, Mārci, tas pat varētu nepalīdzēt Tev. Te ir iemesls kādeļ.

Ieraksts tika labots, 14.Jūlijs 2015 09:39
14.Maijs 2015 18:46
Marcisbee Dizaineris

Ah tas gan galīgi garām Bet teorētiski, ja man ir garāks stick, tad es iegūstu lielāku diametru, so nozīmē man ir lielāks deadzone rādiuss, kur pēc idejas nekas nenotiek, bet tai pat laikā arī lielāks rādiuss, kur notiek tās kustības, ne tā ?

14.Maijs 2015 19:39
HansNiko Darbaholiķis

Var jau mēģināt, bet vairāk tas izskatās pēc spēles nepilnības, ko viņiem būtu jārisina ar patch palīdzību..

18.Maijs 2015 05:17
MDR

Šis laikam man noderētu,jo esmu PC zadrots un uz konsolēm FPS spēlēju kā pirmklasnieks, nereāli kādu nošaut ja nu vienīgi šauj uz visām pusēm mēģinot notēmēt uz pretinieku.Pricipā konsolēs spēlēju tikai futbōlu,basīti utml. spēles, diez vai šī štelle atvieglo spēlī arī tādās spēlēs?

Ieraksts tika labots, 14.Augusts 2015 14:10
18.Maijs 2015 10:55
HansNiko Darbaholiķis

Nemācēšu īsti pateikt, neesmu sporta spēļu cienītājs.

18.Maijs 2015 12:25
NecroBob Redaktors

Nu tā, amazone pārsteidzoši ātri atsūtija Esmu šokā, tāds parasts gumijas puļķis vien ir .... Bet spēli izmaina vienkārši kosmosā Spēlēt ir krietni patīkamāk (ņemot vērā,ka FPS spēles ar kontrolieri man pieklibo) , pagāja gan kāda stunda kamēr pieradu, bet K/D sareizinājās gandrīz ar divi, kad kārtīgi piešaušos būs vēl labāk.

@vertex paldies par šo atradumu

18.Maijs 2015 17:41
HansNiko Darbaholiķis

Super Man prieks ka ir vēl kāds kam liekas šis produkts awesome.

3.Augusts 2018 13:50

Sveiki es arī pasutiju kontrol freek un tie jau nak menesi es sutiju no viņu saita kad skatos kur viņi ir rada ka stav uz vietas ko darit?

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!