Baumas: Divi jauni Switch modeļi vasarā

Baumas: Divi jauni Switch modeļi vasarā

27. marts, 2019 • Autors: genotsiid • 3 komentāri

Pagājušogad amerikāņu periodiskais izdevums Wall Street Journal rakstīja, ka gaidāms uzlabots Switch modelis (ziņas tolaik parādījās arī Strike). Laikraksta avoti – to skaitā neatklāti detaļu piegādātāji un cilvēki ar tiešām zināšanām par plāniem – minēja mūsdienīgāku ekrānu kā galveno izmaiņu. Pirms divām dienām oktobra baumu ugunij degmaisījumu pielēja jauns WSJ ziņojums, šoreiz vēstot par veseliem diviem svaigiem konsoles variantiem.

Pirmajam no tiem būs paplašinātas iespējas, ko novērtēs “kārie geimeri”, proti palielināta veiktspēja, taču modelis “nebūs tik jaudīgs kā PlayStation 4 Pro vai Xbox One X” (loģiski). Tikmēr otrs “ir lētāka izvēles iespēja svētdienas spēlētajiem”. Nintendo to saskata kā novecojošās kabatas konsoles 3DS aizstājēju. No aizvāktajām funkcijām konkrēti tiek minēta vibrācija – vai tas nozīmēs Joy-Con atbalsta noņemšanu, varam tikai baumot. Nebūtu pārsteigums redzēt pilnībā portatīvu modeli, proti, bez iespējas to ielikt dokstacijā un pievienot ārējam ekrānam.

Lētais variants būtu kaut kas līdzīgs 2DS, Nintendo iepriekšējās kabatas konsoles 3DS bērniem draudzīgajam risinājumam. Tas vairs neiekļāva pretrunīgi vērtēto 3D ekrāna funkciju un atvāžamo formātu, ko gados jaunākajiem divkājainajiem nodokļu maksātājiem ir tendence salauzt uz pusēm. Savukārt New 3DS – divekrānu ierīces spēcinātais modelis – divkāršoja procesora kodolu skaitu un brīvpiekļuves atmiņas apjomu, kamēr CPU takts frekvence auga trīs reizes. Interesanti, vai Nintendo spētu atkārtot tik ievērojamu tehnisko “apgreidu”? (Diez vai.)

Plānotais oficiālās atklāšanas datums jaunajām Switch versijām varētu būt šī gada E3, bet iznākšana – daži mēneši vēlāk. Loģiski būtu tēmēt uz Ziemassvētkiem – tieši pēc Pokémon Sword un Shield, kā arī ilgi gaidītās nākamās Animal Crossing daļas, izlaišanas. Stratēģiski gudrs gājiens, kā pārliecināt daudzus iegādāties aktuālo sistēmu. Kā avotus WSJ savā ziņojumā min detaļu piegādātājus un programmatūras izstrādātājus.

Manas domas

Personīgi ceru, ka bērnu drošais Switch modelis būs arī izmēros mazāks, jo tagadējais nav sevišķi parocīgs. Tā kā Nintendo iekārtu spēlēju lielākoties ārpus mājām, šaurāka ierīce liktos visai pievilcīga. Savukārt uzlabotajā variantā daudzi vairāk par stabilāku, lielāku kadru skaitu un izšķirtspēju noteikti gribētu saņemt ietilpīgāku akumulatoru. Jācer, ka baumas izrādīsies patiesas.

Ko jūs, lasītāji, domājat par tenkām? Izklausās ticami vai pēc kārtējām muļķībām?


Secured By miniOrange