Gold Edition īpašnieki jau var spēlēt The Division 2

Gold Edition īpašnieki jau var spēlēt The Division 2

12. marts, 2019 • Autors: Eking • 1 komentārs

Tie, kuriem ir The Division 2 īpašais variants Gold Edition, var sākt spēlēt jau trīs dienas pirms iznākšanas. Savukārt PC lietotājiem pieeja serveriem ir kopš 11. marta – datuma, kad izstrādātāja Massive birojā Ubisoft izdotais darbs tika oficiāli “palaists”.

Kā jau pienākas atklāšanas svētkos, studija notikumu atzīmēja ar torti, šoreiz pat vairākām, PlayStation un Xbox disku veidolos.

Versijas Phoenix Shield Edition, Dark Zone Definitive Edition, Ultimate Edition un Gold Edition īpašnieki, kas spēli pasūtījuši iepriekš, saņems armijas Tedija lāci Tomiju (Tommy) dāvanā.

The Division 2 ir iespējams agrāk spēlēt arī tiem, kuri disku saņēmuši pirms oficiālās iznākšanas dienas jeb 15. marta. Taču PlayStation 4 versijas gadījumā īpašniekiem būs jālejupielādē pirmās dienas ielāps 90 GB apjomā. Iespaidīgs atjauninājuma izmērs!

Zemāk pievienoju pirmās atsauksmes no diviem prominentiem The Division spēlētājiem: @MarcoStyleNL un @SkillUpYT. Abi ir paspējuši iepazīties ar turpinājumu un snieguši savus sākotnējos iespaidus. Pirmais no viņiem jau ir sasniedzis 30. līmeni, savukārt otrs – nospēlējis 8 stundas un atzinis, ka The Division 2 varētu būt pirmais veiksmīgais starts looter shooter tipa spēlei kopš Borderlands 2.

Arī Strike komanda dalīsies pirmajos iespaidos un sniegs aktuālu apskatu. Sekojiet jaunumiem un lapas aktualitātēm!


Secured By miniOrange