Ieskats: Split/Second

28.Decembris 2017 19:13
4 komentāri 5 kudos Surītis

Spēles izstrādātājs: Black Rock Studio Spēles izdevējs: Disney Interactive Izdota 2007. gada 13. novembrī Spēles prasības: Processor: 2.6 GHz Intel Pentium / 2.0 GHz AMD Athlon 64 X2 Memory: 2,5 GB RAM Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 7600 / ATI Radeon X1600

Split/Second ir arkādes braukšanas spēle. Teiksiet, ka šādu spēļu ir vairumā un ne ar ko neatšķiras no citām spēlēm. Tā gluži nav. Protams, ka spēlē galvenais ir dažādu spēkratu stūrēšana un ideālo trajektoriju ķeršana sacīkšu laikā. Svarīgākā atšķirība šajā spēlē ir tā, ka braucam pa trasēm, kuras ir iznīcināmas, jeb sacīkšu laikā mainās to konfigurācija.

Attēla apraksts

Spēles uzbūve līdzinās televīzijas pārraidēm ar savām 12 epizodēm, kur katrā epizodē ir 4 sacīkstes. Katru nākamo epizodi ir jāatslēdz pabeidzot iepriekšējo. Par uzvarām piešķir punktus, kā rezultātā tiekam pie jauniem spēkratiem un sniedz iespēju piedalīties elites sacīkstēs.

Attēla apraksts

Spēles vadība atgādina Burnout, kur bieži līkumos ejam sānslīdē un tad savācamies, reizēm arī neizdodas. Sānslīdes dod iespēju uzlādēt spēju izraisīt dažādus sprādzienus, iedarbināt dažāda veida traucēkļus trasē, lai pretiniekiem apgrūtinātu sacīksti. Šāda priekšrocība reizēm var izšķirt pozīciju finišā, neatkarīgi no tā, vai esat pirms finiša pirmais vai otrais. Ar laiku jau spēsiet pamanīt bīstamās vietas un jau laicīgi sāksiet izvairīšanās manevrus, vai arī izmantosiet kā "puļķi riteņa spieķos pretiniekiem". Runājot par pretiniekiem, tad arī šī spēle neizceļas ar mākslīgo intelektu.

Attēla apraksts

Spēlē ir iespaidīgi sprādzieni un visai liela vides iznīcība, kas priecē acis un padara spēles procesu interesantāku. Brīžam vienlaicīgi notiek tik daudz visādu lietu, ka grūti visam izsekot un vienlaicīgi piedalīties sacīkstē. Spēles proces mazliet atgāni filmu Death Race , bet bez šaujamieročiem. Spēlē iekļautā mūzika ir patīkama, bet ne visai daudzveidīga. Toties sprādzienu un citu efektu skaņas, manuprāt, ir visai augstā līmenī. Par to cepums izstrādātājiem.

Kritiķu vērtējums IGN 8,5 GAMESPOT 7.5 METACRITIC 79

Spēles treileris

852 skatījumi 4 komenti kudos

Žurnāla ieraksta autors

1 komentārs Ieskats: TimeShift
2.Decembris 2017 20:00
Surītis

4 Komentāri

28.Decembris 2017 19:37
genotsiid Redaktors

Īsi un kodolīgi. Atceros, kad šo spēlēju pirms gadiem pieciem sešiem. Iespaidīgi sprādzieni un trašu biežā, grūti paredzamā mainīšanās noteikti ir tas, kas ir palicis prāta. Braukšana gan pati par sevi šķita diezgan viduvēja, vismaz salīdzinot ar tevis pieminēto Burnout.

28.Decembris 2017 20:34

@genotsiid Par vadību ir tā, ka tā paliek slidena pie lieliem ātrumiem. Un sprādzienu brīžos vispār līkumos ir kā pa ledu pavasarī!

Bet sprādzieni un trašu maiņa sacīkšu laikā ir tas kas liek spēlēt vēl un vēl!

30.Decembris 2017 11:46
Skhen Redaktors

Paldies par apskatu! Prasītos to garāku, ne tik īsu, jo kāds interesents, tai skaitā mani, gribētu uzzināt krietni vairāk par šo spēli. Piemēram, Tavs apgalvojums "Runājot par pretiniekiem, tad arī šī spēle neizceļas ar mākslīgo intelektu" pilnīgi kliedz pēc paskaidrojuma, kā tas šajā spēlē izpaužas.

1.Janvāris 2018 15:14

@Skhen Pretinieki ne visai respektē spēlētāja braukšanas trajektoriju, līdz ar to neizvairās no sadursmēm. Priecē tas, ka pretinieki nav perfektie braucēji un nekad nekļūdās.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!