Ieskats: Jurassic Park: The Game

6.Oktobris 2017 20:17
0 komentāri 4 kudos Surītis

Spēles izstrādātājs: Telltale Games Izdota 2011 gada 16 novembrī Spēles prasības: Processor: 1.8 GHz Pentium 4 or equivalent Memory: 2 GB RAM
Video Card: ATI or NVidia card w/ 256 MB RAM

Tā kā pēdējā laikā esmu ievērojis, ka dažādās vietnēs spēles dala bez maksas. Protams, ne tās svaigākās lielākoties, tad nu man tapa ideja izveidot ieskatu šajā spēlē, kuru iespējams kādu dienu mums "pametīs".

Šī ir otrā Telltale Games spēle, kas balstīta uz tāda paša nosaukuma filmu. Līdz ar to, liek aizdomāties, vai tik spēle nebūs tieša filmas kopija un nesagādās vilšanos... Tā nebūt nav, jo spēle balstās uz filmas daļējām ainām. Spēlē saskatīsiet ainas no filmas, bet ne gluži tādas kā filmā. Spēles sižets risinās paralēli filmas sižetam un ir netieši saistīts.

Attēla apraksts

Spēle sākas ar Nimas stresainu pārvietošanos pa džungļu apvidu. Spēle turpinājumā uzzinām, ka Nima ieradusies uz salu ar vēl vienu "vīreli" pēc flakona, kurā ir dinozauru embriji. Flakona atrašana Nimai nerada lielas problēmas, bet gan savā vaļā tikušie dinozauri. Tālāk Nimas ceļš krustojas ar Džeriju (veterinārsts) un Džesu (Džerija meita). Tā nu šo personāžu atsevišķie ceļi saplūst un turpinās kopējos piedzīvojumos, un izdzīvošanā, lai tiktu prom no šī skaistā parka dzīvi.

Spēlē sastopami 10 dažādi dinozauri, kas ir pilnīgi pietiekami šāda tipa spēlei! Spēle sastāv no 4 epizodēm, kur katras epizodes pabeigšana parasīs apmēram stundu (Ja apskatīsiet vairāk apkārtni un iesaistīsieties garākā sarunās, tad tas parasīs mazliet vairāk.) Jūsu brīvā laika.

Attēla apraksts

Grafiskais noformējums spēlei ir pieklājīgs. Lai gan vietām gribētos ko vairāk... Katrā ziņā acis no grafiskā noformējuma neasaro un nav vēlme ātrāk izslēgt spēli. Ņemot vērā spēles vecumu nevaram sūdzēties, tas atsaucas arī uz spēles prasībām pret PC (datoru). Katrā ziņā uz budžeta klases laptopa spēle darbojas visai stabili. Viens no būtiskākajiem grafiskajiem mīnusiem ir seju animācijas. Tās nebūt neatspoguļo personāžu izjūtas konkrētajā brīdī. Sejas ir visai nedzīvas. Par laimi, nākamajās spēlēs, izstrādātāji pie sejām ir krietni vairāk piestrādājuši, līdz ar to spēles ir baudāmākas.

Protams, ir ierastais Telltale Games stils ar personāžu sarunām un izvēli tajās. Tā ir neatsverama spēles daļa, kas papildina spēlētāja pieredzi šajā spēlē un ir iespējams uzzināt ko vairāk par personāžiem. Lai gan sarunu izvēlnes ir visai vienkāršas un nav tik veiksmīgi nostrādātas kā turpmākajās Telltale Games spēlēs. Varēsiet spaidīt pogas uz nebēdu un risināt dažādas problēmas spēles gaitā, kā jau tas ir ierast pēdējās Telltale Games spēlēs, bet, ja Jums nepatīk "Quick-Time Events", tad šī spēle nebūs domāta Jums.

Attēla apraksts

Spēles vadība lielākoties grūtības nesagādā, izņemot 2 momentus, kuri ik pa laikam parādās spēlē:

  1. Lai apskatītu, kas paslēpts zem "?" zīmēm, ir nepieciešams diezgan precīzi "?" zīmi iecentrēt ekrānā (līdz parādās lupas simbols), savādāk neizdosies aktivizēt apskatīšanas funkciju.
  2. Brīžam Quick-Time Events ir tik ātrs, ka pat nepamani un nespēj noreaģēt, lai uzspiestu vajadzīgo pogu, kur nu vēl brīdī, kad jāspiež secīgi dažādas pogas. Brīdī, kad pamani kādu pogu jāspiež, jau redzi kā personāžs cieš vai cieš letāli. P.S. Iespējams esmu lēns un manas rokas aug no vietas, kur domājams neiespīd saule, iespējams kļūdos...

Attēla apraksts

Interesanti ir pieiets pie pasaules izpētes. Nav kā pierasts, ej kur gribi, bet gan līdz 4 apskates vietām, starp kurām var pārslēgties jebkurā brīdī. Pārslēdzoties parāda īsu brīdi, kā personāžs pārvietojas no vienas vietas uz otru. Katrā zonā varēsiet apskatīt izveidoto spēles vidi un atrast visu nepieciešamo, lai turpinātu spēli. Spēlē iekļautie uzdevumi nav ļoti sarežģīti, līdz ar to spēle ir visai atsaucīga pat iesācējiem. Tā nepiespiedīs spēlētāju mest spēli malā un ar steigu meklēt spēles atiestatīšanu (uninstal) savā PC. Grūti spriest, vai tas, ka ir parādītas vietas ar "?", kur ko var apskatīt ir pozitīvi vai nē. Katrā ziņā, tas atvieglo spēles procesu un to padara raitāku. Spēles laikā ir brīži, kad var pārslēgties no viena personāža uz otru. Šī iespēja šķiet visai patīkama un padara spēlēšanu "krāsaināku".

Attēla apraksts

Spēle gan nav guvusi lielas atsauksmes spēlētāju un kritiķu vidū: metacriti 54 gamespot 6.5 IGN 5.5 Metascore 60 Man personīgi šī spēle visai labi patīk. Spēle vai interaktīva filma? Teikšu,ka gan gan.

979 skatījumi 0 komenti kudos

Žurnāla ieraksta autors

1 komentārs Apple Keynote
12.Septembris 2017 19:58
fenfen

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!